ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Szare i Beżowe Półkola

autor: dinadankersdesign    id motywu: 2791
Tapeta Szare i Beżowe Półkola
Tapeta Szare i Beżowe Półkola
Tapeta Szare i Beżowe Półkola
Tapeta Szare i Beżowe Półkola
Tapeta Szare i Beżowe Półkola
Tapeta Szare i Beżowe Półkola
Tapeta Szare i Beżowe Półkola
Tapeta Szare i Beżowe Półkola
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Szare i Beżowe Półkola - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza pomieszczeń urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i kolory oddające aurę Skandynawii. Kolor szary w połączeniu z kolorem białym i czarnymi akcentami.Dodatek elementów drewnianych tworzy z tymi barwami gustowną kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się kilka elementów -umeblowanie, barwa ścian, grafiki, rośliny, światło we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych dcienieach. Można także wykorzystać tapetę Szare i Beżowe Półkola. Rozwiązanie nowatorskie pasujące do stylu skandynawskiego.

Tapeta Szare i Beżowe Półkola wyjątkowa w kolekcji tapet

Tapetę Szare i Beżowe Półkola wyróżnia naturalna tekstura i pomysłowe wzory. Prostota z domieszką abstrakcyjnych elementów w naturalnych barwach tworzą elegancki klimat stylu Scandinavian. Design wnętrza jest niezwykle efektowny, różni się od innych stylów. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Szare i Beżowe Półkola w połączeniu z innymi elementami wnętrza staje się ciepły. Tapeta Szare i Beżowe Półkola w zestawieniu z jasną podłogą, białymi ścianamii szarymi meblami oraz błękitnymi akcentami tworzy oryginalny wystrój. Wzrastająca popularność stylu skandynawskiego sprawia większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Szare i Beżowe Półkola. 

Wzornictwo tapety Szare i Beżowe Półkola

Na tapecie Szare i Beżowe Półkola dominujące są wzory, które świetnie oddają klimat skandynawski. Szare oraz kolorowe odcienie roślinności, abstrakcyjne figury i szkice flory i fauny. Można dojrzeć renifery, dinozaura, jeża, lisa,wiewiórki, ptaki oraz konie. Schematy w czarnych tonacjach komponują się z kolorową mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Szare i Beżowe Półkola

Tapeta Szare i Beżowe Półkola posiada podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem gładka. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dość dużą odporność na zarysowanie, nie zrywa się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Szare i Beżowe Półkola eliminuje refleksy świetlne.

Szybki montaż tapety Szare i Beżowe Półkola

Tapetę Szare i Beżowe Półkola przykleja się dościan w sposób błyskawiczny i prosty. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej do montażu. Klejem smaruje się ścianę, a następnie przykłada się winyl do ścian i mocno przyciska. Tapeta przylega doskonale do ścian od pierwszego klejenia.