ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Szare i Beżowe Półkola

autor: dinadankersdesign    id motywu: 2791
Tapeta Szare i Beżowe Półkola
Tapeta Szare i Beżowe Półkola
Tapeta Szare i Beżowe Półkola
Tapeta Szare i Beżowe Półkola Tapeta Szare i Beżowe Półkola Tapeta Szare i Beżowe Półkola
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta Szare i Beżowe Półkola - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza pomieszczeń urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i kolory oddające aurę Skandynawii. Kolor szary w połączeniu z kolorem białym i czarnymi akcentami.Dodatek elementów drewnianych tworzy z tymi barwami gustowną kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się kilka elementów -umeblowanie, barwa ścian, grafiki, rośliny, światło we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych dcienieach. Można także wykorzystać tapetę Szare i Beżowe Półkola. Rozwiązanie nowatorskie pasujące do stylu skandynawskiego.

Tapeta Szare i Beżowe Półkola wyjątkowa w kolekcji tapet

Tapetę Szare i Beżowe Półkola wyróżnia naturalna tekstura i pomysłowe wzory. Prostota z domieszką abstrakcyjnych elementów w naturalnych barwach tworzą elegancki klimat stylu Scandinavian. Design wnętrza jest niezwykle efektowny, różni się od innych stylów. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Szare i Beżowe Półkola w połączeniu z innymi elementami wnętrza staje się ciepły. Tapeta Szare i Beżowe Półkola w zestawieniu z jasną podłogą, białymi ścianamii szarymi meblami oraz błękitnymi akcentami tworzy oryginalny wystrój. Wzrastająca popularność stylu skandynawskiego sprawia większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Szare i Beżowe Półkola. 

Wzornictwo tapety Szare i Beżowe Półkola

Na tapecie Szare i Beżowe Półkola dominujące są wzory, które świetnie oddają klimat skandynawski. Szare oraz kolorowe odcienie roślinności, abstrakcyjne figury i szkice flory i fauny. Można dojrzeć renifery, dinozaura, jeża, lisa,wiewiórki, ptaki oraz konie. Schematy w czarnych tonacjach komponują się z kolorową mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Szare i Beżowe Półkola

Tapeta Szare i Beżowe Półkola posiada podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem gładka. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dość dużą odporność na zarysowanie, nie zrywa się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Szare i Beżowe Półkola eliminuje refleksy świetlne.

Szybki montaż tapety Szare i Beżowe Półkola

Tapetę Szare i Beżowe Półkola przykleja się dościan w sposób błyskawiczny i prosty. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej do montażu. Klejem smaruje się ścianę, a następnie przykłada się winyl do ścian i mocno przyciska. Tapeta przylega doskonale do ścian od pierwszego klejenia.