ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Świąteczne Choinki

autor: Hanna    id motywu: 2798
Tapeta Świąteczne Choinki
Tapeta Świąteczne Choinki
Tapeta Świąteczne Choinki
Tapeta Świąteczne Choinki
Tapeta Świąteczne Choinki
Tapeta Świąteczne Choinki
Tapeta Świąteczne Choinki
Tapeta Świąteczne Choinki
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Świąteczne Choinki - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza mieszkań urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz projektują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i kolory oddające klimat Skandynawii. Kolor szary w mariażu z bielą i czernią.Dodatek elementów drewnianych tworzy z tymi barwami gustowną kompozycję. Na styl skandynawski składa się kilka elementów -umeblowanie, kolor ścian, obrazy, rośliny, światło we wnętrzu. Sciany można pomalować w jasnych kolorach. Można też wykorzystać tapetę Świąteczne Choinki. Rozwiązanie oryginalne pasujące do stylu nordic.

Tapeta Świąteczne Choinki wyjątkowa w galerii tapet

Tapetę Świąteczne Choinki cechuje oryginalna tekstura i inspirujące wzornictwo. Prostota z domieszką abstrakcyjnych nut w naturalnych barwach tworzą gustowny klimat stylu Nordic. Design wnętrza jest szalenie efektowny, odróżnia się od innych stylów. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Świąteczne Choinki w połączeniu z pozostałymi elementami wnętrza staje się ciepły. Tapeta Świąteczne Choinki w połączeniu z jasną podłogą, białymi ścianamii szarymi meblami oraz błękitnymi akcentami tworzy oryginalny wystrój. Wzrastająca powszechność stylu nordic sprawia większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Świąteczne Choinki. 

Wzornictwo tapety Świąteczne Choinki

Na tapecie Świąteczne Choinki dominują wzory, które świetnie oddają klimat skandynawski. Szare oraz kolorowe odcienie roślin, abstrakcyjne kształty i kontury flory i fauny. Można dopatrzyć się renifery, dinozaury, jeże, szakala,wiewiórkę, ptaszki oraz konie. Schematy w czarnych tonacjach komponują się z kolorową mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Świąteczne Choinki

Tapeta Świąteczne Choinki ma podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem wygładzona. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dosyć dużą odporność na zarysowanie, nie strzępi się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Świąteczne Choinki odbija promienie świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Świąteczne Choinki

Tapetę Świąteczne Choinki klei się dościany w sposób błyskawiczny i prosty. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej montażowy. Klejem smaruje się powierzchnię ściany, a w dalszej kolejności przykłada się winyl do ściany i solidnie przyciska. Tapeta przylega doskonale do ściany od pierwszego przyłożenia.