ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Świąteczna Gwiazda

autor: redkoala    id motywu: 2832
Tapeta Świąteczna Gwiazda
Tapeta Świąteczna Gwiazda
Tapeta Świąteczna Gwiazda
Tapeta Świąteczna Gwiazda
Tapeta Świąteczna Gwiazda
Tapeta Świąteczna Gwiazda
Tapeta Świąteczna Gwiazda
Tapeta Świąteczna Gwiazda
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Świąteczna Gwiazda - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza mieszkań urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz projektują pomieszczenia stosując do wystroju naturalne materiały i barwy oddające klimat Skandynawii. Kolor szary w mariażu z kolorem białym i czarnymi akcentami.Dodatek elementów drewnianych tworzy z tymi barwami elegancką kompozycję. Na styl skandynawski składa się wiele elementów -umeblowanie, odcień ścian, grafiki, rośliny, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pomalować w jasnych kolorach. Można także wykorzystać tapetę Świąteczna Gwiazda. Rozwiązanie nowatorskie pasujące do stylu nordic.

Tapeta Świąteczna Gwiazda wyjątkowa w kolekcji tapet

Tapetę Świąteczna Gwiazda charakteryzuje oryginalna tekstura i inspirujące wzory. Prostota z domieszką abstrakcyjnych elementów w naturalnych barwach tworzą elegancki klimat stylu Scandinavian. Design wnętrza jest niezwykle efektowny, odróżnia się od każdego innego stylu. Chłód Skandynawski na tapecie Świąteczna Gwiazda w połączeniu z innymi elementami pomieszczenia staje się nastrojowy. Tapeta Świąteczna Gwiazda w połączeniu z jasną podłogą, białymi ścianamii szarymi meblami oraz błękitnymi akcentami tworzy wyjątkowy wystrój. Wzrastająca powszechność stylu nordic sprawia większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Świąteczna Gwiazda. 

Wzornictwo tapety Świąteczna Gwiazda

Na tapecie Świąteczna Gwiazda dominują wzory, które doskonale oddają aurę skandynawski. Cieme oraz kolorowe odcienie roślinności, abstrakcyjne kształty i szkice flory i fauny. Można dojrzeć renifery, dinozaury, jeże, szakala,wiewiórkę, ptaki oraz konie. Schematy w czarnych tonacjach komponują się z barwną mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Świąteczna Gwiazda

Tapeta Świąteczna Gwiazda posiada podwójną strukturę. Jedna jest o powierzchni płótna, a druga całkiem gładka. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dość dużą odporność na zarysowanie, nie rozrywa się. Nie poddaje się również wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Świąteczna Gwiazda odbija refleksy świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Świąteczna Gwiazda

Tapetę Świąteczna Gwiazda przykleja się dościany w sposób szybki i prosty. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej do montażu. Klejem pokrywa się powierzchnię ściany, a w dalszej kolejności przykłada się winyl do ściany i mocno przyciska. Tapeta przylega doskonale do ściany od pierwszego przyłożenia.