ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Subtelne nasiona

autor: lilalove    id motywu: 2881
Tapeta Subtelne nasiona
Tapeta Subtelne nasiona
Tapeta Subtelne nasiona
Tapeta Subtelne nasiona Tapeta Subtelne nasiona Tapeta Subtelne nasiona

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Subtelne nasiona

Styl minimal artstał się popularny w wystroju wnętrza. Zauważago coraz więcej designerów aranżujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne szafy, regały, stoły i krzesła w połączeniu z interesującym aranżem ściany i sufitów nadają pomieszczeniu niezwykłego wręcz charakteru. Wielu specjalistów doskonale znających charakterystykę stylu określanego jako minimal art uznaje go za ponadczasowy, który jest wiecznie na czasie. Łączy on w sobie subtelność i pełne smaku i wyrafinowania niedomówienia, skromność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza domu pojawiają się niezwykłe tapety minimalistyczne, które doskonale komponują się z wieloma elementami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna Subtelne nasiona

Tapeta w stylu minimal art to przełamanie różnych wzorów, szkiców, kolorów, geometrycznych figur, niestandardowych szablonów, które zestawione są z motywami flory i czarno-szarymi grafikami. W kolorystyce dominują naturalne barwy. Kolory takie jak np. błękitny, czerwony, zieleń, orange, żółty mają kolor blady. Najbardziej zauważalne są barwy biała i czerń. Grafiki na tapecie posiadają wyraziste kontury. Dzięki takiemu designowi styl minimal art jest wymowny przy skromnej treści. Tapeta Subtelne nasiona to świetna propozycja dla każdego pasjonata stylistyki minimalistycznej.

Tapeta Subtelne nasiona pasuje do wielu przestrzeni

W mieszkaniach, które urządzone są w stylu minimal wiele pomieszczeń doskonale pasuje do wyłożenia tapetą Subtelne nasiona. To może być każdy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, jadalnia, a nawet ankes kuchenny. Goście z pewnością zwrócą uwagę na wystrój naszego domu w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wyrazista, że trudno jej nie odczuć wizualnie. Wnętrze z tapetą Subtelne nasiona zauroczy i skłoni do zadumy. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tej stylistyce. Minimum wcale nie znaczy mniej. W tym przypadku minimalizm kojarzony jest z więcej. Wyzwala głębokie treści ukryte w znaczących kolorach i różnych wzorach. Struktura i prace montażowe tapety Subtelne nasiona Tapeta Subtelne nasiona ma dwie struktury. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest wyjątkowo odporna na zarysowania i zmienne temperatury. Powierzchnia jest winylowa, odpiera refleksy świetlne. Montaż jest błyskawiczny. Potrzeba tylko wysokiej klasy kleju montażowego. Pokrywamy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Subtelne nasiona. Na końcu należy ją zdecydowanie docisnąć do ściany i chwilę poczekać.