ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Subtelne liście monstera

autor: Betelgejze    id motywu: 2856
Tapeta Subtelne liście monstera
Tapeta Subtelne liście monstera
Tapeta Subtelne liście monstera
Tapeta Subtelne liście monstera Tapeta Subtelne liście monstera Tapeta Subtelne liście monstera

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Subtelne liście monstera

Styl minimal artstał się pożądany w wystroju wnętrza. Doceniago coraz więcej rekoratorów projektujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne szafy, regały, stoły i krzesła w zestawieniu z interesującym aranżem ściany i sufitów nadają wnętrzu niebywałego wręcz klimatu. Wielu fachowców dobrze znających specyfikę stylu minimalistycznego uznaje go za ponadczasowy, który jest zawsze w modzie. Łączy on w sobie delikatność i estetyczne niedomówienia, skromność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza domu pojawiają się artystycznie zaprojektowane tapety minimal, które idealnie komponują się z różnymi elementami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna Subtelne liście monstera

Tapeta w stylu minimal art to przełamanie różnych wzorów, szkicu, barw, geometrycznych kształtów, niestandardowych kompozycji, które zestawione są z motywami roślinnymi i ciemnymi grafikami. W kolorystyce wybijają się na pierwszy plan naturalne barwy. Kolory takie jak chociażby niebieski, czerwień, zieleń, pomarańczowy, żółty posiadają kolor blady. Najbardziej wyraziste są kolory biel i czarna. Figury, Wzory na tapecie posiadają wyraźne kontury. Dzięki takiemu designowi styl minimal art jest wymowny przy minimalnej treści. Tapeta Subtelne liście monstera to świetna propozycja dla każdego miłośnika stylu minimalistycznego.

Tapeta Subtelne liście monstera będzie pasowała do wielu przestrzeni

W mieszkaniach, które urządzone są w stylu minimalistycznym wiele pomieszczeń idealnie pasuje do wyłożenia tapetą Subtelne liście monstera. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, kuchnia, a nawet ankes kuchenny. Goście z pewnością zwrócą uwagę na wystrój naszego wnętrza w stylu minimalistycznym. Ta stylistyka jest tak wyrazista, że trudno jej nie zauważyć. Pomieszczenie z tapetą Subtelne liście monstera zauroczy i skłoni do zadumy. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tej stylistyce. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimal kojarzony jest z więcej. Uwalnia głębokie treści schowane w znaczących barwach i różnych wzorach. Struktura i montaż tapety Subtelne liście monstera Tapeta Subtelne liście monstera posiada dwie wersje strukturalne. Jedna jest płócienna, a druga całkiem gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa rozerwania się tapety. Jest bardzo odporna na porysowania i zmienne temperatury. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odbija refleksy świetlne. Montaż jest szybki. Potrzeba tylko wysokiej marki kleju montażowego. Pokrywamy klejem ścianę i kładziemy tapetę Subtelne liście monstera. Na końcu należy ją mocno docisnąć do ściany i moment poczekać.