ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Spadające Liście

autor: kokoshka    id motywu: 2663
Tapeta Spadające Liście
Tapeta Spadające Liście
Tapeta Spadające Liście
Tapeta Spadające Liście
Tapeta Spadające Liście
Tapeta Spadające Liście
Tapeta Spadające Liście
Tapeta Spadające Liście
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta - rośliny i liście

Rośliny od niepamiętnych czasów działa na człowieka kojąco. Chyba nic tak jak motywy roślinne nie uspokaja i nie podnosi samopoczucia. Obraz łąki pełnej kwiatów, lasu od razu poprawia nastrój. Patrząc świat roślin wypoczywamy, nabieramy mocy. Każdy powrót z leśnej wycieczki pozostawia w człowieku miłe wspomnienia i potęguje ochotę na więcej. Czy da się przedłużyć poczucie ciągłego obcowania z naturą? Są na to różnorakie sposoby. Jednym z nich jest tapeta Spadające Liście.  

Tapeta Spadające Liście – uderzająca moc roślin

Tapeta Spadające Liście występuje w wielu kolorach i wzorach. Motywy roślinne uderzają świeżością i subtelnym urokiem. Oglądanie tapety Spadające Liście o każdej porze w ciągu dnia sprawia, że stale czujemy się wypoczęci. Ten wizerunek zieleni utrwalonej na winylu nigdy nie powoduje znudzenia. Tapeta Spadające Liście to natura w wielu odsłonach. Na tapecie znajdziemy kolorowy wzór kwiatowy w różnych odcieniach kolorystycznych – zieleń, niebieski, różowy, szarość, pomarańczowy, złoto, biały, kremowy, bordowy, czarny, turkus. Wszystkie kolorowe wzory tworzą niezwykłą mozaikę. Wzornictwo na tapecie Spadające Liście nie ma sobie równych. Zobaczymy wyspę czarno-białych palm, letnią kolorową roślinność, tropik, wielobarwne pióra, liście bananowca, różowy liść piwonii, schematyczarno-białych liści i inne.

Tapeta Spadające Liście w pokojach

W przestrzeni domu jest wiele miejsc, do których idealnie pasuje tapeta Spadające Liście. Można nią ozdobić większy i mniejszy pokój. Sprawdzi się też w największym pokoju, w którym zazwyczaj przyjmujemy naszych gości. Tapeta Spadające Liście to również idealny pomysł dla miejsca snu i odpoczynku. Gdziekolwiek się znajdzie tam prezentuje się elegancko i z klasą.

Podwójna struktura tapety Spadające Liście

Tapeta Spadające Liście posiada podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płóciennej i gładkiej. Tapeta na podkładzie flizelinowym, wyjątkowo odporna na wszelkie porysowania i draśnięcia, pęknięcie. Posiada także pewną odporność na płomienie ognia. Stworzona na bazie winylu dosyć łatwo przykleja się do powierzchni ściennej.

Czynności montażowe

Tapetę Spadające Liście bardzo łatwo przykleja się do powierzchni ściany. Do tego potrzebujemy tylko markowego kleju montażowego. Klej błyskawicznie wiąże tapetę z powierzchnią ściany. W krótkim czasie wysycha. Krótko po pracach montażowych tapeta przylega szczelnie do ścian.