ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Spadające Liście

autor: kokoshka    id motywu: 2663
Tapeta Spadające Liście
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta - rośliny i liście

Rośliny od niepamiętnych czasów działa na człowieka kojąco. Chyba nic tak jak motywy roślinne nie uspokaja i nie podnosi samopoczucia. Obraz łąki pełnej kwiatów, lasu od razu poprawia nastrój. Patrząc świat roślin wypoczywamy, nabieramy mocy. Każdy powrót z leśnej wycieczki pozostawia w człowieku miłe wspomnienia i potęguje ochotę na więcej. Czy da się przedłużyć poczucie ciągłego obcowania z naturą? Są na to różnorakie sposoby. Jednym z nich jest tapeta Spadające Liście.  

Tapeta Spadające Liście – uderzająca moc roślin

Tapeta Spadające Liście występuje w wielu kolorach i wzorach. Motywy roślinne uderzają świeżością i subtelnym urokiem. Oglądanie tapety Spadające Liście o każdej porze w ciągu dnia sprawia, że stale czujemy się wypoczęci. Ten wizerunek zieleni utrwalonej na winylu nigdy nie powoduje znudzenia. Tapeta Spadające Liście to natura w wielu odsłonach. Na tapecie znajdziemy kolorowy wzór kwiatowy w różnych odcieniach kolorystycznych – zieleń, niebieski, różowy, szarość, pomarańczowy, złoto, biały, kremowy, bordowy, czarny, turkus. Wszystkie kolorowe wzory tworzą niezwykłą mozaikę. Wzornictwo na tapecie Spadające Liście nie ma sobie równych. Zobaczymy wyspę czarno-białych palm, letnią kolorową roślinność, tropik, wielobarwne pióra, liście bananowca, różowy liść piwonii, schematyczarno-białych liści i inne.

Tapeta Spadające Liście w pokojach

W przestrzeni domu jest wiele miejsc, do których idealnie pasuje tapeta Spadające Liście. Można nią ozdobić większy i mniejszy pokój. Sprawdzi się też w największym pokoju, w którym zazwyczaj przyjmujemy naszych gości. Tapeta Spadające Liście to również idealny pomysł dla miejsca snu i odpoczynku. Gdziekolwiek się znajdzie tam prezentuje się elegancko i z klasą.

Podwójna struktura tapety Spadające Liście

Tapeta Spadające Liście posiada podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płóciennej i gładkiej. Tapeta na podkładzie flizelinowym, wyjątkowo odporna na wszelkie porysowania i draśnięcia, pęknięcie. Posiada także pewną odporność na płomienie ognia. Stworzona na bazie winylu dosyć łatwo przykleja się do powierzchni ściennej.

Czynności montażowe

Tapetę Spadające Liście bardzo łatwo przykleja się do powierzchni ściany. Do tego potrzebujemy tylko markowego kleju montażowego. Klej błyskawicznie wiąże tapetę z powierzchnią ściany. W krótkim czasie wysycha. Krótko po pracach montażowych tapeta przylega szczelnie do ścian.