ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Sosny i Jodły

autor: ojardin    id motywu: 2702
Tapeta Sosny i Jodły
Tapeta Sosny i Jodły
Tapeta Sosny i Jodły
Tapeta Sosny i Jodły Tapeta Sosny i Jodły Tapeta Sosny i Jodły
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta - wzór roślinny

Rośliny od niepamiętnych czasów działa na człowieka łagodząco. Chyba nic tak jak motywy roślinne nie uspokaja i nie poprawia samopoczucia. Obraz łąki pełnej drzew i kwiatów, lasu błyskawicznie poprawia humor. Obserwując zieleń wypoczywamy, nabieramy sił witalnych. Każdy powrót z z łona przyrody pozostawia w nas radosne wspomnienia i potęguje chęć na na kolejne spotkanie z naturą. Czy da się utrwalić uczucie ciągłego obcowania z naturalną roślinnością? Są na to różnorakie sposoby. Jednym z nich jest tapeta Sosny i Jodły.  

Tapeta Sosny i Jodły – uderzająca moc zieleni

Tapeta Sosny i Jodły występuje w wielu kolorach i wzornictwie. Motywy roślin i liści uderzają świeżością i subtelnym powabem. Oglądanie tapety Sosny i Jodły o każdej porze w ciągu dnia sprawia, że non stop czujemy się zrelaksowani. Ten widok zieleni utrwalonej na winylu nigdy nie powoduje znudzenia. Tapeta Sosny i Jodły to przyroda w różnych odmianach. Na tapecie znajdziemy kolorowy wzór kwiatowy w przeróżnych odcieniach kolorystycznych – zielony, błękitny, róż, szary, organge, złoto, biel, ecru, bordo, czarny, turkus. Wszystkie barwne wzory tworzą niesamowitą kompozycję. Wzory na tapecie Sosny i Jodły jest oryginalne i niepowtarzalne. Zobaczymy palmy czarno-białe, letnią kolorową roślinność, tropikalne liście, kolorowe pióra, liść bananowca, różowy liść piwonii, schematyczarno-białych listków i wiele innych.

Tapeta Sosny i Jodły w salonie

W przestrzeni mieszkania jest wiele miejsc, do których idealnie pasuje tapeta Sosny i Jodły. Można tą tapetą ozdobić duży i mniejszy pokój. Sprawdzi się też w salonie, w którym najczęściej przyjmujemy swoich gości. Tapeta Sosny i Jodły to również świetny pomysł dla miejsca snu i odpoczynku. Gdziekolwiek się znajdzie tam wygląda się elegancko i z klasą.

Dwojaka struktura tapety Sosny i Jodły

Tapeta Sosny i Jodły ma podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płótna oraz gładkiej. Tapeta na podkładzie z flizeliny, wyjątkowo odporna na wszelkie porysowania i draśnięcia, pęknięcia. Posiada także określoną odporność ogniową. Stworzona na bazie winylu stosunkowo łatwo przykleja się do powierzchni ściany.

Prace montażowe

Tapetę Sosny i Jodły bardzo prosto przykleja się do powierzchni ścian. Do tego potrzebujemy tylko doskonałego kleju montażowego. Klej szybko scala tapetę z powierzchnią ściany. W krótkim czasie wysycha. Krótko po klejeniu tapeta przylega szczelnie do powierzchni.