ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Sosny i Jodły

autor: ojardin    id motywu: 2702
Tapeta Sosny i Jodły
Tapeta Sosny i Jodły
Tapeta Sosny i Jodły
Tapeta Sosny i Jodły
Tapeta Sosny i Jodły
Tapeta Sosny i Jodły
Tapeta Sosny i Jodły
Tapeta Sosny i Jodły
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta - wzór roślinny

Rośliny od niepamiętnych czasów działa na człowieka łagodząco. Chyba nic tak jak motywy roślinne nie uspokaja i nie poprawia samopoczucia. Obraz łąki pełnej drzew i kwiatów, lasu błyskawicznie poprawia humor. Obserwując zieleń wypoczywamy, nabieramy sił witalnych. Każdy powrót z z łona przyrody pozostawia w nas radosne wspomnienia i potęguje chęć na na kolejne spotkanie z naturą. Czy da się utrwalić uczucie ciągłego obcowania z naturalną roślinnością? Są na to różnorakie sposoby. Jednym z nich jest tapeta Sosny i Jodły.  

Tapeta Sosny i Jodły – uderzająca moc zieleni

Tapeta Sosny i Jodły występuje w wielu kolorach i wzornictwie. Motywy roślin i liści uderzają świeżością i subtelnym powabem. Oglądanie tapety Sosny i Jodły o każdej porze w ciągu dnia sprawia, że non stop czujemy się zrelaksowani. Ten widok zieleni utrwalonej na winylu nigdy nie powoduje znudzenia. Tapeta Sosny i Jodły to przyroda w różnych odmianach. Na tapecie znajdziemy kolorowy wzór kwiatowy w przeróżnych odcieniach kolorystycznych – zielony, błękitny, róż, szary, organge, złoto, biel, ecru, bordo, czarny, turkus. Wszystkie barwne wzory tworzą niesamowitą kompozycję. Wzory na tapecie Sosny i Jodły jest oryginalne i niepowtarzalne. Zobaczymy palmy czarno-białe, letnią kolorową roślinność, tropikalne liście, kolorowe pióra, liść bananowca, różowy liść piwonii, schematyczarno-białych listków i wiele innych.

Tapeta Sosny i Jodły w salonie

W przestrzeni mieszkania jest wiele miejsc, do których idealnie pasuje tapeta Sosny i Jodły. Można tą tapetą ozdobić duży i mniejszy pokój. Sprawdzi się też w salonie, w którym najczęściej przyjmujemy swoich gości. Tapeta Sosny i Jodły to również świetny pomysł dla miejsca snu i odpoczynku. Gdziekolwiek się znajdzie tam wygląda się elegancko i z klasą.

Dwojaka struktura tapety Sosny i Jodły

Tapeta Sosny i Jodły ma podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płótna oraz gładkiej. Tapeta na podkładzie z flizeliny, wyjątkowo odporna na wszelkie porysowania i draśnięcia, pęknięcia. Posiada także określoną odporność ogniową. Stworzona na bazie winylu stosunkowo łatwo przykleja się do powierzchni ściany.

Prace montażowe

Tapetę Sosny i Jodły bardzo prosto przykleja się do powierzchni ścian. Do tego potrzebujemy tylko doskonałego kleju montażowego. Klej szybko scala tapetę z powierzchnią ściany. W krótkim czasie wysycha. Krótko po klejeniu tapeta przylega szczelnie do powierzchni.