Strona główna / Tapety / Kategorie / Folk
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Śnieżny skandynawski wzór

autor: MirabellePrint    id motywu: 2788
Tapeta Śnieżny skandynawski wzór
Tapeta Śnieżny skandynawski wzór
Tapeta Śnieżny skandynawski wzór
Tapeta Śnieżny skandynawski wzór Tapeta Śnieżny skandynawski wzór Tapeta Śnieżny skandynawski wzór

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta Śnieżny skandynawski wzór - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej można spotkać wnętrza pomieszczeń urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia stosując do wystroju naturalne materiały i kolory oddające klimat Skandynawii. Kolor szary w mariażu z bielą i czernią.Dodatek drewna tworzy z naturalnymi barwami elegancką kompozycję. Na styl skandynawski składa się wiele elementów -meble, odcień ścian, grafiki, roślinność, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pomalować w jasnych kolorach. Można też zastosować tapetę Śnieżny skandynawski wzór. Rozwiązanie nowatorskie dostosowane do stylu skandynawskiego.

Tapeta Śnieżny skandynawski wzór wyjątkowa w kolekcji tapet

Tapetę Śnieżny skandynawski wzór cechuje oryginalna tekstura i inspirujące wzory. Prostota z domieszką abstrakcyjnych nut w naturalnych barwach tworzą gustowny klimat stylu Scandinavian. Wystrój wnętrza jest niezwykle efektowny, różni się od każdego innego stylu. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Śnieżny skandynawski wzór w połączeniu z pozostałymi elementami pomieszczenia staje się nastrojowy. Tapeta Śnieżny skandynawski wzór w kompozycji z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi elementami oraz błękitnymi tonacjami tworzy wyjątkowy wystrój. Wzrastająca popularność stylu skandynawskiego powoduje większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Śnieżny skandynawski wzór. 

Wzornictwo tapety Śnieżny skandynawski wzór

Na tapecie Śnieżny skandynawski wzór dominujące są wzory, które doskonale oddają klimat Skandynawii. Cieme jak i kolorowe odcienie roślin, abstrakcyjne figury i kontury flory i fauny. Można dojrzeć renifery, dinozaury, jeża, lisa,wiewiórkę, ptaszki oraz konie. Schematy w czerni komponują się z kolorową mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Śnieżny skandynawski wzór

Tapeta Śnieżny skandynawski wzór posiada podwójną strukturę. Jedna jest o powierzchni płótna, a druga cała wygładzona. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dość dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie zrywa się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Śnieżny skandynawski wzór odbija promienie świetlne.

Szybki montaż tapety Śnieżny skandynawski wzór

Tapetę Śnieżny skandynawski wzór przykleja się dościan w sposób szybki i prosty. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej do montażu. Klejem smaruje się ścianę, a następnie przykleja się winyl do ścian i mocno przyciska. Tapeta przylega doskonale do ścian od pierwszego klejenia.