Strona główna / Tapety / Kategorie / Kwiaty
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Słoneczne Liście

autor: EltaMax99    id motywu: 2648
Tapeta Słoneczne Liście
Tapeta Słoneczne Liście
Tapeta Słoneczne Liście
Tapeta Słoneczne Liście
Tapeta Słoneczne Liście Tapeta Słoneczne Liście Tapeta Słoneczne Liście Tapeta Słoneczne Liście
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta - wzór roślinny

Rośliny zawsze wpływała na każdego łagodząco. Chyba nic tak jak zieleń nie uspokaja i nie poprawia samopoczucia. Obraz łąki pełnej kwiatów, leśnego krajobrazu od razu poprawia nastrój. Patrząc zieleń wypoczywamy, nabieramy sił witalnych. Każdy powrót z z łona przyrody pozostawia w człowieku miłe wspomnienia i potęguje chęć na więcej. Czy można przedłużyć uczucie wiecznego obcowania z naturalną roślinnością? Są na to różnorakie sposoby. Jednym z nich jest tapeta Słoneczne Liście.  

Tapeta Słoneczne Liście – uderzająca moc roślin

Tapeta Słoneczne Liście występuje w bogatej kolorystyce i wzornictwie. Motywy roślin i liści uderzają świeżością i subtelnym powabem. Oglądanie tapety Słoneczne Liście o każdej porze dnia i nocy sprawia, że stale czujemy się odprężeni. Ten widok roślin i liści nigdy się nie nudzi. Tapeta Słoneczne Liście to zieleń w różnych odsłonach. Na tapecie odnajdziemy kolorowy wzór kwiatowy w różnych barwach – zielony, niebieski, róż, szary, pomarańcz, żółty, biały, ecru, bordo, czerń, turkusowy. Wszystkie barwne wzory tworzą niezwykłą kompozycję. Wzory na tapecie Słoneczne Liście jest oryginalne i niepowtarzalne. Zobaczymy wyspę czarno-białych palm, letnią florę, tropikalne liście, wielobarwne pióra, liść bananowca, różowe liście piwonii, wektoryczarno-białych listków i inne.

Tapeta Słoneczne Liście w pokoju

W przestrzeni mieszkania jest wiele pomieszczeń, do których doskonałe pasuje tapeta Słoneczne Liście. Można tą tapetą ozdobić większy i mały pokój. Sprawdzi się też w salonie, w którym najczęściej przyjmujemy naszych gości. Tapeta Słoneczne Liście to również idealny pomysł dla miejsca snu i odpoczynku. Gdziekolwiek będzie przyklejona tam wygląda się elegancko i z klasą.

Podwójna struktura tapety Słoneczne Liście

Tapeta Słoneczne Liście posiada podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płótna i gładkiej. Tapeta na podkładzie z flizeliny, wyjątkowo odporna na wszelkie zarysowania i draśnięcia, pęknięcia. Posiada też pewną odporność ogniową. Stworzona na bazie materiału winylowego dosyć łatwo przykleja się do powierzchni ściennej.

Czynności montażowe

Tapetę Słoneczne Liście bardzo prosto przykleja się do powierzchni ścian. Do tego potrzebujemy tylko markowego kleju montażowego. Klej szybko scala tapetę z powierzchnią ścienną. Bardzo szybko wysycha. Krótko po montażu tapeta przylega szczelnie do ściany.