ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Słoneczna Tropikalna Wyspa

autor: MSNTY    id motywu: 2695
Tapeta Słoneczna Tropikalna Wyspa
Tapeta Słoneczna Tropikalna Wyspa
Tapeta Słoneczna Tropikalna Wyspa
Tapeta Słoneczna Tropikalna Wyspa
Tapeta Słoneczna Tropikalna Wyspa
Tapeta Słoneczna Tropikalna Wyspa
Tapeta Słoneczna Tropikalna Wyspa
Tapeta Słoneczna Tropikalna Wyspa
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta - rośliny i liście

Roślinność od niepamiętnych czasów działa na każdego łagodząco. Chyba nic tak jak rośliny nie uspokaja i nie podnosi samopoczucia. Widok łąki pełnej drzew i kwiatów, leśnego krajobrazu błyskawicznie poprawia humor. Patrząc świat roślin wypoczywamy, nabieramy energii witalnej. Każdy powrót z leśnej wycieczki pozostawia w nas radosne wspomnienia i potęguje ochotę na na kolejne spotkanie z naturą. Czy można utrwalić uczucie ciągłego przebywania z naturalną roślinnością? Są na to różne sposoby. Jednym z nich jest tapeta Słoneczna Tropikalna Wyspa.  

Tapeta Słoneczna Tropikalna Wyspa – uderzająca moc roślin

Tapeta Słoneczna Tropikalna Wyspa występuje w różnych barwach i wzorach. Motywy roślin i liści uderzają żywością i subtelnym urokiem. Oglądanie tapety Słoneczna Tropikalna Wyspa o każdej porze dnia i nocy sprawia, że non stop czujemy się zrelaksowani. Ten wizerunek zieleni utrwalonej na winylu nigdy się nie nudzi. Tapeta Słoneczna Tropikalna Wyspa to natura w różnych odsłonach. Na tapecie odnajdziemy barwny wzór kwiatów w przeróżnych barwach – zielony, błękitny, róż, szary, pomarańcz, żółty, biały, kremowy, bordo, czerń, turkus. Wszystkie kolorowe wzory tworzą niesamowitą kompozycję. Wzornictwo na tapecie Słoneczna Tropikalna Wyspa jest oryginalne i niepowtarzalne. Ujrzymy wyspę czarno-białych palm, letnią kolorową roślinność, tropikalne liście, wielobarwne pióra, liść bananowca, różowe liście piwonii, schematyczarno-białych listków i wiele innych.

Tapeta Słoneczna Tropikalna Wyspa w salonie

W przestrzeni domu jest wiele pomieszczeń, do których doskonałe pasuje tapeta Słoneczna Tropikalna Wyspa. Można tą tapetą wyłożyć większy i mniejszy pokój. Sprawdzi się też w salonie, w którym najczęściej przyjmujemy naszych gości. Tapeta Słoneczna Tropikalna Wyspa to również idealny pomysł dla miejsca snu i odpoczynku. Gdziekolwiek się znajdzie tam wygląda się stylowo i z klasą.

Podwójna struktura tapety Słoneczna Tropikalna Wyspa

Tapeta Słoneczna Tropikalna Wyspa ma podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płóciennej oraz gładkiej. Tapeta na podkładzie z flizeliny, wyjątkowo odporna na różne porysowania i draśnięcia, pęknięcia. Posiada też pewną odporność na płomienie ognia. Stworzona na bazie materiału winylowego stosunkowo łatwo klei się do powierzchni ściany.

Czynności montażowe

Tapetę Słoneczna Tropikalna Wyspa bardzo prosto klei się do powierzchni ścian. Do tego potrzebujemy tylko markowego kleju do montażu tapet. Klej błyskawicznie scala tapetę z powierzchnią ściany. Bardzo szybko wysycha. Krótko po klejeniu tapeta przylega szczelnie do powierzchni.