ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Słoneczna Tropikalna Wyspa

autor: MSNTY    id motywu: 2695
Tapeta Słoneczna Tropikalna Wyspa
Tapeta Słoneczna Tropikalna Wyspa
Tapeta Słoneczna Tropikalna Wyspa
Tapeta Słoneczna Tropikalna Wyspa Tapeta Słoneczna Tropikalna Wyspa Tapeta Słoneczna Tropikalna Wyspa
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta - rośliny i liście

Roślinność od niepamiętnych czasów działa na każdego łagodząco. Chyba nic tak jak rośliny nie uspokaja i nie podnosi samopoczucia. Widok łąki pełnej drzew i kwiatów, leśnego krajobrazu błyskawicznie poprawia humor. Patrząc świat roślin wypoczywamy, nabieramy energii witalnej. Każdy powrót z leśnej wycieczki pozostawia w nas radosne wspomnienia i potęguje ochotę na na kolejne spotkanie z naturą. Czy można utrwalić uczucie ciągłego przebywania z naturalną roślinnością? Są na to różne sposoby. Jednym z nich jest tapeta Słoneczna Tropikalna Wyspa.  

Tapeta Słoneczna Tropikalna Wyspa – uderzająca moc roślin

Tapeta Słoneczna Tropikalna Wyspa występuje w różnych barwach i wzorach. Motywy roślin i liści uderzają żywością i subtelnym urokiem. Oglądanie tapety Słoneczna Tropikalna Wyspa o każdej porze dnia i nocy sprawia, że non stop czujemy się zrelaksowani. Ten wizerunek zieleni utrwalonej na winylu nigdy się nie nudzi. Tapeta Słoneczna Tropikalna Wyspa to natura w różnych odsłonach. Na tapecie odnajdziemy barwny wzór kwiatów w przeróżnych barwach – zielony, błękitny, róż, szary, pomarańcz, żółty, biały, kremowy, bordo, czerń, turkus. Wszystkie kolorowe wzory tworzą niesamowitą kompozycję. Wzornictwo na tapecie Słoneczna Tropikalna Wyspa jest oryginalne i niepowtarzalne. Ujrzymy wyspę czarno-białych palm, letnią kolorową roślinność, tropikalne liście, wielobarwne pióra, liść bananowca, różowe liście piwonii, schematyczarno-białych listków i wiele innych.

Tapeta Słoneczna Tropikalna Wyspa w salonie

W przestrzeni domu jest wiele pomieszczeń, do których doskonałe pasuje tapeta Słoneczna Tropikalna Wyspa. Można tą tapetą wyłożyć większy i mniejszy pokój. Sprawdzi się też w salonie, w którym najczęściej przyjmujemy naszych gości. Tapeta Słoneczna Tropikalna Wyspa to również idealny pomysł dla miejsca snu i odpoczynku. Gdziekolwiek się znajdzie tam wygląda się stylowo i z klasą.

Podwójna struktura tapety Słoneczna Tropikalna Wyspa

Tapeta Słoneczna Tropikalna Wyspa ma podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płóciennej oraz gładkiej. Tapeta na podkładzie z flizeliny, wyjątkowo odporna na różne porysowania i draśnięcia, pęknięcia. Posiada też pewną odporność na płomienie ognia. Stworzona na bazie materiału winylowego stosunkowo łatwo klei się do powierzchni ściany.

Czynności montażowe

Tapetę Słoneczna Tropikalna Wyspa bardzo prosto klei się do powierzchni ścian. Do tego potrzebujemy tylko markowego kleju do montażu tapet. Klej błyskawicznie scala tapetę z powierzchnią ściany. Bardzo szybko wysycha. Krótko po klejeniu tapeta przylega szczelnie do powierzchni.