ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Śliczne kolorowe strzałki bez szwu

autor: _aine_    id motywu: 2859
Tapeta Śliczne kolorowe strzałki bez szwu
Tapeta Śliczne kolorowe strzałki bez szwu
Tapeta Śliczne kolorowe strzałki bez szwu
Tapeta Śliczne kolorowe strzałki bez szwu Tapeta Śliczne kolorowe strzałki bez szwu Tapeta Śliczne kolorowe strzałki bez szwu

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Śliczne kolorowe strzałki bez szwu

Styl minimalistycznystał się pożądany w designie wnętrza. Doceniago coraz więcej rekoratorów projektujących przestrzeń użytkową. Minimalistyczne szafy, regały, stoły i krzesła w zestawieniu z ciekawym aranżem ściany i sufitów nadają wnętrzu niezwykłego wręcz klimatu. Wielu fachowców doskonale znających charakterystykę stylu określanego jako minimal art uważa go za ponadczasowy, który jest zawsze w modzie. Łączy on w sobie subtelność i estetyczne niedomówienia, oszczędność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się artystycznie zaprojektowane tapety minimal, które doskonale komponują się z różnymi komponentami tej oszczędnej w treść stylistyki.

Tapeta minimalistyczna Śliczne kolorowe strzałki bez szwu

Tapeta w stylu minimal art to przełamanie wielu wzorów, szkicu, kolorów, geometrycznych kształtów, nieszablonowych kompozycji, które powiązane są z motywami flory i ciemnymi grafikami. W kolorach dominują naturalne barwy. Kolory takie jak chociażby błękitny, czerwony, zieleń, pomarańcz, żółty posiadają odcień blady. Najbardziej zauważalne są kolory biała i czerń. Figury, Wzory na tapecie posiadają wyraziste kontury. Dzięki takiemu aranżowi styl minimalistyczny jest bogaty w przekaz przy skromnej treści. Tapeta Śliczne kolorowe strzałki bez szwu to świetna propozycja dla każdego pasjonata stylistyki minimalistycznej.

Tapeta Śliczne kolorowe strzałki bez szwu będzie pasowała do wielu przestrzeni

W mieszkaniach, które zaprojektowane są w stylu minimalistycznym wiele pomieszczeń doskonale pasuje do wyłożenia tapetą Śliczne kolorowe strzałki bez szwu. To może być każdy pokój, np. salon, sypialnia, przedpokój, kuchnia, oraz ankes kuchenny. Goście na pewno zwrócą uwagę na design naszego domu w stylu minimalistycznym. Ta stylistyka jest tak wyrazista, że trudno jej nie odczuć wizualnie. Pomieszczenie z tapetą Śliczne kolorowe strzałki bez szwu zauroczy i skłoni do refleksji. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tej stylistyce. Minimum wcale nie znaczy mniej. W tym przypadku minimal kojarzony jest z więcej. Uwalnia głębsze treści ukryte w znaczących barwach i różnych wzorach. Struktura i montaż tapety Śliczne kolorowe strzałki bez szwu Tapeta Śliczne kolorowe strzałki bez szwu posiada dwie struktury. Jedna jest płócienna, a druga zupełnie gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest wyjątkowo odporna na porysowania i zmienne temperatury. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odbija refleksy światła. Montaż jest szybki. Potrzeba tylko wysokiej klasy kleju do montażu. Pokrywamy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Śliczne kolorowe strzałki bez szwu. Na końcu należy ją mocno docisnąć do ściany i moment poczekać.