ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Śliczne kolorowe geometryczne

autor: cosmic_pony    id motywu: 2862
Tapeta Śliczne kolorowe geometryczne
Tapeta Śliczne kolorowe geometryczne
Tapeta Śliczne kolorowe geometryczne
Tapeta Śliczne kolorowe geometryczne Tapeta Śliczne kolorowe geometryczne Tapeta Śliczne kolorowe geometryczne

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Śliczne kolorowe geometryczne

Styl minimal artstaje się popularny w wystroju wnętrza. Zauważago coraz więcej architektów projektujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne meble w połączeniu z interesującym aranżem ścian i sufitu nadają wnętrzu niebywałego wręcz klimatu. Wielu fachowców doskonale znających specyfikę stylu minimalistycznego uznaje go za ponadczasowy, który jest zawsze w modzie. Łączy on w sobie subtelność i estetyczne niedomówienia, oszczędność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się niezwykłe tapety minimal, które idealnie komponują się z różnymi elementami tej oszczędnej w treść stylistyki.

Tapeta minimalistyczna Śliczne kolorowe geometryczne

Tapeta w stylu minimalistycznym to przełamanie wielu wzorów, szkiców, kolorów, geometrycznych kształtów, nieszablonowych szablonów, które powiązane są z motywami flory i czarno-szarymi grafikami. W kolorystyce wybijają się na pierwszy plan naturalne odcienie. Kolory takie jak chociażby niebieski, czerwony, zielony, pomarańcz, żółty posiadają kolor blady. Najbardziej wyraziste są kolory biała i czerń. Grafiki na tapecie posiadają wyraziste kontury. Dzięki takiemu designowi styl minimal art jest wymowny przy minimalnej treści. Tapeta Śliczne kolorowe geometryczne to perfekcyjna propozycja dla każdego miłośnika stylu minimalistycznego.

Tapeta Śliczne kolorowe geometryczne będzie pasowała do każdego wnętrza

W mieszkaniach, które zaprojektowane są w stylu minimal wiele pomieszczeń idealnie pasuje do wyłożenia tapetą Śliczne kolorowe geometryczne. To może być każdy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, kuchnia, a nawet ankes kuchenny. Goście z pewnością zwrócą uwagę na wystrój naszego wnętrza w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wyraźna, że trudno jej nie zauważyć. Wnętrze z tapetą Śliczne kolorowe geometryczne zauroczy i skłoni do zadumy. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tej stylistyce. Minimum wcale nie znaczy mniej. W tym przypadku minimal kojarzony jest z więcej. Uwalnia głębsze treści ukryte w znaczących kolorach i rozmaitych wzorach. Struktura i montaż tapety Śliczne kolorowe geometryczne Tapeta Śliczne kolorowe geometryczne posiada dwie struktury. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa rozerwania się tapety. Jest wyjątkowo odporna na zarysowania i zmienne temperatury. Powierzchnia jest winylowa, odpiera odbłyski światła. Montaż jest szybki. Potrzeba jedynie wysokiej marki kleju do montażu. Smarujemy klejem ścianę i kładziemy tapetę Śliczne kolorowe geometryczne. Na końcu należy ją mocno docisnąć do powierzchni ściennej i chwilę poczekać.