ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Skandynawskie zwierzęta

autor: Viktoriia    id motywu: 2826
Tapeta Skandynawskie zwierzęta
Tapeta Skandynawskie zwierzęta
Tapeta Skandynawskie zwierzęta
Tapeta Skandynawskie zwierzęta Tapeta Skandynawskie zwierzęta Tapeta Skandynawskie zwierzęta

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta Skandynawskie zwierzęta - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza domów urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia stosując do wystroju naturalne materiały i odcienie oddające klimat Skandynawii. Szarość w mariażu z kolorem białym i czernią.Dodatek elementów drewnianych tworzy z tymi barwami gustowną kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się kilka elementów -meble, odcień ścian, grafiki, rośliny, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych kolorach. Można też wykorzystać tapetę Skandynawskie zwierzęta. Rozwiązanie nowatorskie dostosowane do stylu skandynawskiego.

Tapeta Skandynawskie zwierzęta wyjątkowa w galerii tapet

Tapetę Skandynawskie zwierzęta cechuje naturalna tekstura i inspirujące wzory. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych elementów w naturalnych odcieniach tworzą gustowny klimat stylu Nordic. Wystrój wnętrza jest szalenie efektowny, odróżnia się od każdego innego stylu. Chłód Skandynawski na tapecie Skandynawskie zwierzęta w połączeniu z pozostałymi elementami wnętrza staje się subtelny i przyjemny. Tapeta Skandynawskie zwierzęta w połączeniu z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi meblami oraz błękitnymi tonacjami tworzy wyjątkowy wystrój. Wzrastająca powszechność stylu skandynawskiego powoduje większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Skandynawskie zwierzęta. 

Wzornictwo tapety Skandynawskie zwierzęta

Na tapecie Skandynawskie zwierzęta dominują wzory, które świetnie oddają aurę skandynawski. Cieme jak i kolorowe odcienie liści, abstrakcyjne kształty i kontury flory i fauny. Można dopatrzyć się renifery, dinozaury, jeża, lisa,wiewiórki, ptaszki oraz konie. Schematy w czarnych tonacjach zestawione są z barwną mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Skandynawskie zwierzęta

Tapeta Skandynawskie zwierzęta posiada podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem wygładzona. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dosyć dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie strzępi się. Nie poddaje się również wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Skandynawskie zwierzęta eliminuje refleksy świetlne.

Szybki montaż tapety Skandynawskie zwierzęta

Tapetę Skandynawskie zwierzęta klei się dościan w sposób błyskawiczny i prosty. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej montażowy. Klejem smaruje się ścianę, a następnie przykleja się winyl do ścian i mocno przyciska. Tapeta przylega idealnie do ścian od pierwszego przyłożenia.