Strona główna / Tapety / Kategorie / Folk
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Skandynawskie kwiaty

autor: mindfullness    id motywu: 489
Tapeta Skandynawskie kwiaty
Tapeta Skandynawskie kwiaty
Tapeta Skandynawskie kwiaty Tapeta Skandynawskie kwiaty

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta Skandynawskie kwiaty - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza domów urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz projektują pomieszczenia stosując do wystroju naturalne materiały i kolory oddające aurę Skandynawii. Kolor szary w połączeniu z kolorem białym i czernią.Dodatek drewna tworzy z naturalnymi barwami elegancką kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się wiele elementów -meble, barwa ścian, obrazy, roślinność, światło we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych barwach. Można też wykorzystać tapetę Skandynawskie kwiaty. Rozwiązanie nowatorskie dostosowane do stylu nordic.

Tapeta Skandynawskie kwiaty wyróżniająca się w kolekcji tapet

Tapetę Skandynawskie kwiaty charakteryzuje oryginalna tekstura i inspirujące wzory. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych nut w naturalnych odcieniach tworzą gustowny klimat stylu Scandinavian. Wystrój wnętrza jest niezwykle efektowny, różni się od innych stylów. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Skandynawskie kwiaty w połączeniu z innymi elementami pomieszczenia staje się nastrojowy. Tapeta Skandynawskie kwiaty w połączeniu z jasną podłogą, białymi ścianamii szarymi meblami oraz błękitnymi akcentami tworzy oryginalny desing. Wzrastająca popularność stylu nordic sprawia większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Skandynawskie kwiaty. 

Wzornictwo tapety Skandynawskie kwiaty

Na tapecie Skandynawskie kwiaty dominujące są wzory, które doskonale oddają klimat skandynawski. Szare jak i kolorowe odcienie roślin, abstrakcyjne figury i kontury flory i fauny. Można dojrzeć renifery, dinozaura, jeża, szakala,wiewiórkę, ptaszki oraz konie. Schematy w czerni komponują się z barwną mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Skandynawskie kwiaty

Tapeta Skandynawskie kwiaty posiada podwójną strukturę. Jedna jest o powierzchni płótna, a druga całkiem wygładzona. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dość dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie rozrywa się. Nie poddaje się również wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Skandynawskie kwiaty odbija refleksy świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Skandynawskie kwiaty

Tapetę Skandynawskie kwiaty klei się dościan w sposób szybki i prosty. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej montażowy. Klejem pokrywa się powierzchnię ściany, a następnie przykleja się winyl do ścian i mocno przyciska. Tapeta przylega idealnie do ścian od pierwszego klejenia.