ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Skandynawskie Kwiaty

autor: mindfullness    id motywu: 489
Tapeta Skandynawskie Kwiaty
Tapeta Skandynawskie Kwiaty
Tapeta Skandynawskie Kwiaty
Tapeta Skandynawskie Kwiaty
Tapeta Skandynawskie Kwiaty
Tapeta Skandynawskie Kwiaty
Tapeta Skandynawskie Kwiaty
Tapeta Skandynawskie Kwiaty
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Skandynawskie Kwiaty - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza domów urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz projektują pomieszczenia stosując do wystroju naturalne materiały i kolory oddające aurę Skandynawii. Kolor szary w połączeniu z kolorem białym i czernią.Dodatek drewna tworzy z naturalnymi barwami elegancką kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się wiele elementów -meble, barwa ścian, obrazy, roślinność, światło we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych barwach. Można też wykorzystać tapetę Skandynawskie Kwiaty. Rozwiązanie nowatorskie dostosowane do stylu nordic.

Tapeta Skandynawskie Kwiaty wyróżniająca się w kolekcji tapet

Tapetę Skandynawskie Kwiaty charakteryzuje oryginalna tekstura i inspirujące wzory. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych nut w naturalnych odcieniach tworzą gustowny klimat stylu Scandinavian. Wystrój wnętrza jest niezwykle efektowny, różni się od innych stylów. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Skandynawskie Kwiaty w połączeniu z innymi elementami pomieszczenia staje się nastrojowy. Tapeta Skandynawskie Kwiaty w połączeniu z jasną podłogą, białymi ścianamii szarymi meblami oraz błękitnymi akcentami tworzy oryginalny desing. Wzrastająca popularność stylu nordic sprawia większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Skandynawskie Kwiaty. 

Wzornictwo tapety Skandynawskie Kwiaty

Na tapecie Skandynawskie Kwiaty dominujące są wzory, które doskonale oddają klimat skandynawski. Szare jak i kolorowe odcienie roślin, abstrakcyjne figury i kontury flory i fauny. Można dojrzeć renifery, dinozaura, jeża, szakala,wiewiórkę, ptaszki oraz konie. Schematy w czerni komponują się z barwną mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Skandynawskie Kwiaty

Tapeta Skandynawskie Kwiaty posiada podwójną strukturę. Jedna jest o powierzchni płótna, a druga całkiem wygładzona. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dość dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie rozrywa się. Nie poddaje się również wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Skandynawskie Kwiaty odbija refleksy świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Skandynawskie Kwiaty

Tapetę Skandynawskie Kwiaty klei się dościan w sposób szybki i prosty. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej montażowy. Klejem pokrywa się powierzchnię ściany, a następnie przykleja się winyl do ścian i mocno przyciska. Tapeta przylega idealnie do ścian od pierwszego klejenia.