ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Skandynawskie Kwiaty

autor: mindfullness    id motywu: 489
Tapeta Skandynawskie Kwiaty
Tapeta Skandynawskie Kwiaty
Tapeta Skandynawskie Kwiaty
Tapeta Skandynawskie Kwiaty Tapeta Skandynawskie Kwiaty Tapeta Skandynawskie Kwiaty
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta Skandynawskie Kwiaty - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza domów urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz projektują pomieszczenia stosując do wystroju naturalne materiały i kolory oddające aurę Skandynawii. Kolor szary w połączeniu z kolorem białym i czernią.Dodatek drewna tworzy z naturalnymi barwami elegancką kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się wiele elementów -meble, barwa ścian, obrazy, roślinność, światło we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych barwach. Można też wykorzystać tapetę Skandynawskie Kwiaty. Rozwiązanie nowatorskie dostosowane do stylu nordic.

Tapeta Skandynawskie Kwiaty wyróżniająca się w kolekcji tapet

Tapetę Skandynawskie Kwiaty charakteryzuje oryginalna tekstura i inspirujące wzory. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych nut w naturalnych odcieniach tworzą gustowny klimat stylu Scandinavian. Wystrój wnętrza jest niezwykle efektowny, różni się od innych stylów. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Skandynawskie Kwiaty w połączeniu z innymi elementami pomieszczenia staje się nastrojowy. Tapeta Skandynawskie Kwiaty w połączeniu z jasną podłogą, białymi ścianamii szarymi meblami oraz błękitnymi akcentami tworzy oryginalny desing. Wzrastająca popularność stylu nordic sprawia większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Skandynawskie Kwiaty. 

Wzornictwo tapety Skandynawskie Kwiaty

Na tapecie Skandynawskie Kwiaty dominujące są wzory, które doskonale oddają klimat skandynawski. Szare jak i kolorowe odcienie roślin, abstrakcyjne figury i kontury flory i fauny. Można dojrzeć renifery, dinozaura, jeża, szakala,wiewiórkę, ptaszki oraz konie. Schematy w czerni komponują się z barwną mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Skandynawskie Kwiaty

Tapeta Skandynawskie Kwiaty posiada podwójną strukturę. Jedna jest o powierzchni płótna, a druga całkiem wygładzona. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dość dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie rozrywa się. Nie poddaje się również wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Skandynawskie Kwiaty odbija refleksy świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Skandynawskie Kwiaty

Tapetę Skandynawskie Kwiaty klei się dościan w sposób szybki i prosty. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej montażowy. Klejem pokrywa się powierzchnię ściany, a następnie przykleja się winyl do ścian i mocno przyciska. Tapeta przylega idealnie do ścian od pierwszego klejenia.