ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Siatka Sześciokątów

autor: sunspire    id motywu: 2724
Tapeta Siatka Sześciokątów
Tapeta Siatka Sześciokątów
Tapeta Siatka Sześciokątów
Tapeta Siatka Sześciokątów
Tapeta Siatka Sześciokątów
Tapeta Siatka Sześciokątów
Tapeta Siatka Sześciokątów
Tapeta Siatka Sześciokątów
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Siatka Sześciokątów

Styl minimal artstaje się popularny w designie wnętrza. Doceniago coraz więcej architektów projektujących przestrzeń użytkową. Minimalistyczne meble w zestawieniu z interesującym aranżem ścian i sufitów nadają wnętrzu niezwykłego wręcz klimatu. Wielu specjalistów dobrze znających charakterystykę stylu minimalistycznego uznaje go za ponadczasowy, który jest zawsze na czasie. Łączy on w sobie subtelność i eleganckie niedomówienia, oszczędność w treści i siłę wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza domu pojawiają się artystycznie zaprojektowane tapety minimal, które idealnie komponują się z różnymi elementami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna Siatka Sześciokątów

Tapeta w stylu minimalistycznym to przełamanie różnych wzorów, szkiców, barw, geometrycznych figur, nieszablonowych szablonów, które zestawione są z motywami roślinnymi i czarno-szarymi grafikami. W kolorystyce wybijają się na pierwszy plan naturalne barwy. Kolory takie jak np. błękitny, czerwień, zieleń, pomarańczowy, żółty posiadają odcień blady. Najbardziej zauważalne są kolory biel i czerń. Figury, Wzory na tapecie posiadają wyraziste kontury. Dzięki temu aranżowi styl minimal art jest wymowny przy skromnej treści. Tapeta Siatka Sześciokątów to idealna propozycja dla każdego miłośnika stylu minimalistycznego.

Tapeta Siatka Sześciokątów będzie pasowała do wielu przestrzeni

W domach, które zaprojektowane są w stylu minimal wiele pomieszczeń idealnie pasuje do wyłożenia tapetą Siatka Sześciokątów. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, jadalnia, oraz ankes kuchenny. Goście z pewnością zwrócą uwagę na wystrój naszego wnętrza w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wyrazista, że trudno jej nie odczuć wizualnie. Pomieszczenie z tapetą Siatka Sześciokątów zauroczy i skłoni do zadumy. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tej stylistyce. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimalizm kojarzony jest z więcej. Wyzwala głębsze treści ukryte w znaczących kolorach i różnych wzorach. Struktura i montaż tapety Siatka Sześciokątów Tapeta Siatka Sześciokątów posiada dwie wersje strukturalne. Jedna jest na płótnie, a druga zupełnie gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa rozerwania się tapety. Jest bardzo odporna na porysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odpiera odbłyski światła. Montaż jest szybki. Potrzeba tylko wysokiej marki kleju montażowego. Pokrywamy klejem ścianę i kładziemy tapetę Siatka Sześciokątów. Na końcu trzeba ją mocno docisnąć do powierzchni ściennej i moment poczekać.