ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Siatka Izometryczna

autor: backup16    id motywu: 2863
Tapeta Siatka Izometryczna
Tapeta Siatka Izometryczna
Tapeta Siatka Izometryczna
Tapeta Siatka Izometryczna Tapeta Siatka Izometryczna Tapeta Siatka Izometryczna
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Siatka Izometryczna

Styl minimalistycznystaje się popularny w wystroju wnętrza. Doceniago coraz więcej designerów projektujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne meble w zestawieniu z ciekawym aranżem ściany i sufitu nadają pomieszczeniu niezwykłego wręcz klimatu. Wielu specjalistów doskonale znających specyfikę stylu minimalistycznego uznaje go za ponadczasowy, który jest zawsze na czasie. Łączy on w sobie delikatność i pełne smaku i wyrafinowania niedomówienia, oszczędność w treści i siłę wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza domu pojawiają się niezwykłe tapety minimalistyczne, które idealnie komponują się z wieloma komponentami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna Siatka Izometryczna

Tapeta w stylu minimalistycznym to przełamanie różnych wzorów, szkiców, barw, geometrycznych kształtów, nieszablonowych szablonów, które zestawione są z motywami flory i czarno-szarymi grafikami. W kolorystyce wybijają się na pierwszy plan naturalne odcienie. Kolory takie jak chociażby błękitny, czerwień, zielony, pomarańcz, żółty posiadają odcień blady. Najbardziej wyraziste są kolory biel i czarna. Rysunki na tapecie posiadają wyraziste kontury. Dzięki temu aranżowi styl minimalistyczny jest wymowny przy skromnej treści. Tapeta Siatka Izometryczna to idealna propozycja dla każdego pasjonata stylistyki minimalistycznej.

Tapeta Siatka Izometryczna pasuje do każdego wnętrza

W domach, które zaprojektowane są w stylu minimal wiele pomieszczeń idealnie pasuje do wyłożenia tapetą Siatka Izometryczna. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, kuchnia, a nawet ankes kuchenny. Osoby odwiedzające nasz dom na pewno zwrócą uwagę na wystrój naszego wnętrza w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wymowna, że trudno jej nie zauważyć. Wnętrze z tapetą Siatka Izometryczna zauroczy i skłoni do refleksji. To właśnie najczęściej odczuwalne jest w tym stylu. Minimum wcale nie znaczy mniej. W tym przypadku minimalizm kojarzy się z więcej. Wyzwala głębokie treści ukryte w znaczących kolorach i rozmaitych wzorach. Struktura i montaż tapety Siatka Izometryczna Tapeta Siatka Izometryczna ma dwie wersje strukturalne. Jedna jest płócienna, a druga całkiem gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa rozerwania się tapety. Jest bardzo odporna na porysowania i zmienne temperatury. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odpiera refleksy świetlne. Montaż jest szybki. Potrzeba jedynie wysokiej marki kleju do montażu. Smarujemy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Siatka Izometryczna. Na końcu trzeba ją zdecydowanie docisnąć do ściany i chwilę poczekać.