ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Serca Wśród Gwiazd

autor: Alice Vacca    id motywu: 2878
Tapeta Serca Wśród Gwiazd
Tapeta Serca Wśród Gwiazd
Tapeta Serca Wśród Gwiazd
Tapeta Serca Wśród Gwiazd
Tapeta Serca Wśród Gwiazd
Tapeta Serca Wśród Gwiazd
Tapeta Serca Wśród Gwiazd
Tapeta Serca Wśród Gwiazd
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Serca Wśród Gwiazd

Styl minimal artstał się popularny w designie wnętrza. Doceniago coraz więcej designerów projektujących przestrzeń użytkową. Minimalistyczne szafy, regały, stoły i krzesła w zestawieniu z interesującym aranżem ściany i sufitów nadają wnętrzu niebywałego wręcz charakteru. Wielu fachowców dobrze znających specyfikę stylu określanego jako minimal art uważa go za ponadczasowy, który jest wiecznie w modzie. Łączy on w sobie delikatność i pełne smaku i wyrafinowania niedomówienia, skromność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się niezwykłe tapety minimalistyczne, które doskonale komponują się z wieloma komponentami tej oszczędnej w treść stylistyki.

Tapeta minimalistyczna Serca Wśród Gwiazd

Tapeta w stylu minimalistycznym to mariaż różnych wzorów, szkiców, barw, geometrycznych kształtów, nieszablonowych kompozycji, które powiązane są z motywami flory i czarno-szarymi grafikami. W kolorystyce dominują naturalne barwy. Kolory takie jak np. niebieski, czerwony, zielony, pomarańczowy, żółty posiadają kolor blady. Najbardziej wyraziste są barwy biel i czarna. Rysunki na tapecie posiadają wyraźne kontury. Dzięki temu aranżowi styl minimal art jest wymowny przy minimalnej treści. Tapeta Serca Wśród Gwiazd to idealna propozycja dla każdego miłośnika stylu minimalistycznego.

Tapeta Serca Wśród Gwiazd będzie pasowała do wielu przestrzeni

W domach, które urządzone są w stylu minimalistycznym wiele pomieszczeń doskonale pasuje do wyłożenia tapetą Serca Wśród Gwiazd. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, jadalnia, oraz ankes kuchenny. Goście na pewno zwrócą uwagę na wystrój naszego domu w stylu minimalistycznym. Ta stylistyka jest tak wymowna, że trudno jej nie zauważyć. Pomieszczenie z tapetą Serca Wśród Gwiazd zachwyci i skłoni do zadumy. To właśnie najczęściej odczuwalne jest w tym stylu. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimalizm kojarzony jest z więcej. Uwalnia głębsze treści ukryte w znaczących barwach i rozmaitych wzorach. Struktura i montaż tapety Serca Wśród Gwiazd Tapeta Serca Wśród Gwiazd ma dwie wersje strukturalne. Jedna jest płócienna, a druga całkiem gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest bardzo odporna na porysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odpiera odbłyski światła. Montaż jest błyskawiczny. Potrzeba jedynie wysokiej marki kleju montażowego. Pokrywamy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Serca Wśród Gwiazd. Na końcu trzeba ją mocno docisnąć do powierzchni ściennej i moment poczekać.