ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Safari dla Dzieci

autor: solodkayamari    id motywu: 2583
Tapeta Safari dla Dzieci
Tapeta Safari dla Dzieci
Tapeta Safari dla Dzieci
Tapeta Safari dla Dzieci
Tapeta Safari dla Dzieci
Tapeta Safari dla Dzieci
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta dziecięca Safari dla Dzieci

Dziecieństwo to szczególny okres w zyciu każdego człowieka. Wiele w nim radości, które zostają w nas na długo. Czasem wspominamy je przy rozmaitych spotkaniach w gronie rodzinnym. Świat dziecięcy to kraina zabaw i gier. Dziecięce kreskówki pełne są uroku. Dzieci uwielbiają bohaterów z bajkowego świata. Często są nimi zwierzątka, przemawiające ludzkim głosem. Stanowią przykładem, który ciągle chcą naśladować. Dziecięcy świat jest wielokolorowy. Tapeta dziecięca Safari dla Dzieci pokazuje to, co najbardziej urocze w świecie najmłodszych. Utrwala obrazy dziecięce i stwarza niesłychany klimat, w których chce się nieustannie przebywać.

Tapeta dziecięca Safari dla Dzieci zauroczy każde dziecko

Najlepszej jakości tapeta Safari dla Dzieci została zaprojektowana w sposób wyjątkowy. Wzmacnia tylko najlepsze chwile z życia najmłodszych. Milusińskie postacie z krainy bajkowej widaćna całej powierzchni tapety Safari dla Dzieci. Młody człowiek ma uczucie, że non stop przebywa z bajkowymi postaciami, nie rozstaje się z nimi na moment. Spoglądając na tapetę Safari dla Dzieci czuje się jak w bajkowym świecie. Takie obrazki sprawiają, że dzieci są stale wypoczęci. Życie w pokoju jest bardzo miłe i ciepłe. Świat widziany na tapecie dziecięcej Safari dla Dzieci jest wielobarwną krainą zawsze pełną radości i uśmiechu. Dzieci czują się o wiele lepiej, lubią przebywać w swoim pokoju. Są także spokojniejsze po całym dniu zabaw i gier. Pokój z tapetą Safari dla Dzieci to bezpieczny świat dla każdego młodego człowieka.

Tapeta Safari dla Dzieci w przestrzeni pokoju naszych dzieci

Do pokoju dzieci można wybrać tapetę Safari dla Dzieci, ale również wiele innych tapet. Wszystkie są wielobarwne i bardzo milusińskie w odbiorze. Tapeta Safari dla Dzieci ma w sobie akcenty bajkowe, roślinne i zwierzęce, kosmiczne i ze snu. Nie tylko wpływa na młodego człowieka łagodząco, ale i kołysze do snu. Tapeta Safari dla Dzieci wpływa również na lepsze wychowanie i postępy w nauce dziecka. Rodzice sprawią swoim pociechom niezwykły prezent wybierając tapetę Safari dla Dzieci do pokoju. Każda tapeta jest czarująca, ociepla przestrzeń pokoju i wpływa pozytywnie na dzieci. Wielość motywów i wzorów sprawia, że każdy znajdzie wymarzoną tapetę.

Specyfika tapety Safari dla Dzieci

Tapeta Safari dla Dzieciwyprodukowana została z winylu. Można wybrać na strukturze płótna lub gładką. Posiada podkład z materiału flizelinowego. Błyskaiwcznie się ją montuje. Do tego wystarczy jedynie dobry klej do tapet. Tapeta Safari dla Dzieci jest bardzo odporna. Nie rozrywa się i nie zarysuje. Nie niszczą jej różnice temperatur. Odporna jest także na ogień. Odpiera odbłyski światła. Tapeta Safari dla Dzieci posiada również odporność na wilgoć igrzyby. Nowoczesna tapeta Safari dla Dzieci to najlepszy prezent dla każdego dziecka.