ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Safari dla Dzieci

autor: solodkayamari    id motywu: 2583
Tapeta Safari dla Dzieci
Tapeta Safari dla Dzieci
Tapeta Safari dla Dzieci
Tapeta Safari dla Dzieci Tapeta Safari dla Dzieci Tapeta Safari dla Dzieci
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta dziecięca Safari dla Dzieci

Dziecieństwo to szczególny okres w zyciu każdego człowieka. Wiele w nim radości, które zostają w nas na długo. Czasem wspominamy je przy rozmaitych spotkaniach w gronie rodzinnym. Świat dziecięcy to kraina zabaw i gier. Dziecięce kreskówki pełne są uroku. Dzieci uwielbiają bohaterów z bajkowego świata. Często są nimi zwierzątka, przemawiające ludzkim głosem. Stanowią przykładem, który ciągle chcą naśladować. Dziecięcy świat jest wielokolorowy. Tapeta dziecięca Safari dla Dzieci pokazuje to, co najbardziej urocze w świecie najmłodszych. Utrwala obrazy dziecięce i stwarza niesłychany klimat, w których chce się nieustannie przebywać.

Tapeta dziecięca Safari dla Dzieci zauroczy każde dziecko

Najlepszej jakości tapeta Safari dla Dzieci została zaprojektowana w sposób wyjątkowy. Wzmacnia tylko najlepsze chwile z życia najmłodszych. Milusińskie postacie z krainy bajkowej widaćna całej powierzchni tapety Safari dla Dzieci. Młody człowiek ma uczucie, że non stop przebywa z bajkowymi postaciami, nie rozstaje się z nimi na moment. Spoglądając na tapetę Safari dla Dzieci czuje się jak w bajkowym świecie. Takie obrazki sprawiają, że dzieci są stale wypoczęci. Życie w pokoju jest bardzo miłe i ciepłe. Świat widziany na tapecie dziecięcej Safari dla Dzieci jest wielobarwną krainą zawsze pełną radości i uśmiechu. Dzieci czują się o wiele lepiej, lubią przebywać w swoim pokoju. Są także spokojniejsze po całym dniu zabaw i gier. Pokój z tapetą Safari dla Dzieci to bezpieczny świat dla każdego młodego człowieka.

Tapeta Safari dla Dzieci w przestrzeni pokoju naszych dzieci

Do pokoju dzieci można wybrać tapetę Safari dla Dzieci, ale również wiele innych tapet. Wszystkie są wielobarwne i bardzo milusińskie w odbiorze. Tapeta Safari dla Dzieci ma w sobie akcenty bajkowe, roślinne i zwierzęce, kosmiczne i ze snu. Nie tylko wpływa na młodego człowieka łagodząco, ale i kołysze do snu. Tapeta Safari dla Dzieci wpływa również na lepsze wychowanie i postępy w nauce dziecka. Rodzice sprawią swoim pociechom niezwykły prezent wybierając tapetę Safari dla Dzieci do pokoju. Każda tapeta jest czarująca, ociepla przestrzeń pokoju i wpływa pozytywnie na dzieci. Wielość motywów i wzorów sprawia, że każdy znajdzie wymarzoną tapetę.

Specyfika tapety Safari dla Dzieci

Tapeta Safari dla Dzieciwyprodukowana została z winylu. Można wybrać na strukturze płótna lub gładką. Posiada podkład z materiału flizelinowego. Błyskaiwcznie się ją montuje. Do tego wystarczy jedynie dobry klej do tapet. Tapeta Safari dla Dzieci jest bardzo odporna. Nie rozrywa się i nie zarysuje. Nie niszczą jej różnice temperatur. Odporna jest także na ogień. Odpiera odbłyski światła. Tapeta Safari dla Dzieci posiada również odporność na wilgoć igrzyby. Nowoczesna tapeta Safari dla Dzieci to najlepszy prezent dla każdego dziecka.