ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Różowe Pastelowe Trójkąty

autor: Viktoriia    id motywu: 2880
Tapeta Różowe Pastelowe Trójkąty
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Różowe Pastelowe Trójkąty

Styl minimalistycznystał się pożądany w designie wnętrza. Zauważago coraz więcej architektów aranżujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne meble w połączeniu z interesującym aranżem ścian i sufitu nadają pomieszczeniu niezwykłego wręcz klimatu. Wielu specjalistów dobrze znających specyfikę stylu minimalistycznego uznaje go za ponadczasowy, który jest zawsze w modzie. Łączy on w sobie subtelność i eleganckie niedomówienia, skromność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się artystycznie zaprojektowane tapety minimalistyczne, które idealnie komponują się z różnymi elementami tej oszczędnej w treść stylistyki.

Tapeta minimalistyczna Różowe Pastelowe Trójkąty

Tapeta w stylu minimalistycznym to przełamanie różnych wzorów, szkiców, kolorów, geometrycznych figur, niestandardowych szablonów, które powiązane są z motywami flory i czarno-szarymi grafikami. W kolorystyce dominują naturalne odcienie. Kolory takie jak chociażby błękitny, czerwony, zielony, pomarańcz, żółty posiadają kolor blady. Najbardziej wyraziste są kolory biała i czarna. Figury, Wzory na tapecie posiadają wyraźne kontury. Dzięki temu aranżowi styl minimalistyczny jest bogaty w przekaz przy minimalnej treści. Tapeta Różowe Pastelowe Trójkąty to perfekcyjna propozycja dla każdego miłośnika stylu minimalistycznego.

Tapeta Różowe Pastelowe Trójkąty będzie pasowała do każdego wnętrza

W domach, które zaprojektowane są w stylu minimalistycznym wiele pomieszczeń idealnie nadaje się do wyłożenia tapetą Różowe Pastelowe Trójkąty. To może być każdy pokój, np. salon, sypialnia, przedpokój, kuchnia, a nawet ankes kuchenny. Osoby odwiedzające nasz dom z pewnością zwrócą uwagę na wystrój naszego wnętrza w stylu minimalistycznym. Ta stylistyka jest tak wyrazista, że trudno jej nie odczuć wizualnie. Pomieszczenie z tapetą Różowe Pastelowe Trójkąty zauroczy i skłoni do zadumy. To właśnie najczęściej odczuwalne jest w tej stylistyce. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimal kojarzy się z więcej. Wyzwala głębsze treści ukryte w znaczących barwach i różnych wzorach. Struktura i prace montażowe tapety Różowe Pastelowe Trójkąty Tapeta Różowe Pastelowe Trójkąty posiada dwie wersje strukturalne. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa rozerwania się tapety. Jest wyjątkowo odporna na porysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odbija refleksy światła. Montaż jest szybki. Potrzeba tylko wysokiej klasy kleju do montażu. Smarujemy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Różowe Pastelowe Trójkąty. Na końcu trzeba ją mocno docisnąć do ściany i moment poczekać.