ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Różowe Pastelowe Trójkąty

autor: Viktoriia    id motywu: 2880
Tapeta Różowe Pastelowe Trójkąty
Tapeta Różowe Pastelowe Trójkąty
Tapeta Różowe Pastelowe Trójkąty
Tapeta Różowe Pastelowe Trójkąty
Tapeta Różowe Pastelowe Trójkąty
Tapeta Różowe Pastelowe Trójkąty
Tapeta Różowe Pastelowe Trójkąty
Tapeta Różowe Pastelowe Trójkąty
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Różowe Pastelowe Trójkąty

Styl minimalistycznystał się pożądany w designie wnętrza. Zauważago coraz więcej architektów aranżujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne meble w połączeniu z interesującym aranżem ścian i sufitu nadają pomieszczeniu niezwykłego wręcz klimatu. Wielu specjalistów dobrze znających specyfikę stylu minimalistycznego uznaje go za ponadczasowy, który jest zawsze w modzie. Łączy on w sobie subtelność i eleganckie niedomówienia, skromność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się artystycznie zaprojektowane tapety minimalistyczne, które idealnie komponują się z różnymi elementami tej oszczędnej w treść stylistyki.

Tapeta minimalistyczna Różowe Pastelowe Trójkąty

Tapeta w stylu minimalistycznym to przełamanie różnych wzorów, szkiców, kolorów, geometrycznych figur, niestandardowych szablonów, które powiązane są z motywami flory i czarno-szarymi grafikami. W kolorystyce dominują naturalne odcienie. Kolory takie jak chociażby błękitny, czerwony, zielony, pomarańcz, żółty posiadają kolor blady. Najbardziej wyraziste są kolory biała i czarna. Figury, Wzory na tapecie posiadają wyraźne kontury. Dzięki temu aranżowi styl minimalistyczny jest bogaty w przekaz przy minimalnej treści. Tapeta Różowe Pastelowe Trójkąty to perfekcyjna propozycja dla każdego miłośnika stylu minimalistycznego.

Tapeta Różowe Pastelowe Trójkąty będzie pasowała do każdego wnętrza

W domach, które zaprojektowane są w stylu minimalistycznym wiele pomieszczeń idealnie nadaje się do wyłożenia tapetą Różowe Pastelowe Trójkąty. To może być każdy pokój, np. salon, sypialnia, przedpokój, kuchnia, a nawet ankes kuchenny. Osoby odwiedzające nasz dom z pewnością zwrócą uwagę na wystrój naszego wnętrza w stylu minimalistycznym. Ta stylistyka jest tak wyrazista, że trudno jej nie odczuć wizualnie. Pomieszczenie z tapetą Różowe Pastelowe Trójkąty zauroczy i skłoni do zadumy. To właśnie najczęściej odczuwalne jest w tej stylistyce. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimal kojarzy się z więcej. Wyzwala głębsze treści ukryte w znaczących barwach i różnych wzorach. Struktura i prace montażowe tapety Różowe Pastelowe Trójkąty Tapeta Różowe Pastelowe Trójkąty posiada dwie wersje strukturalne. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa rozerwania się tapety. Jest wyjątkowo odporna na porysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odbija refleksy światła. Montaż jest szybki. Potrzeba tylko wysokiej klasy kleju do montażu. Smarujemy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Różowe Pastelowe Trójkąty. Na końcu trzeba ją mocno docisnąć do ściany i moment poczekać.