ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Różowe i Zielone Liście Palm

autor: demonova    id motywu: 2691
Tapeta Różowe i Zielone Liście Palm
Tapeta Różowe i Zielone Liście Palm
Tapeta Różowe i Zielone Liście Palm
Tapeta Różowe i Zielone Liście Palm
Tapeta Różowe i Zielone Liście Palm
Tapeta Różowe i Zielone Liście Palm
Tapeta Różowe i Zielone Liście Palm
Tapeta Różowe i Zielone Liście Palm
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta - wzory roślin i liści

Rośliny zawsze wpływała na każdego kojąco. Chyba nic tak jak rośliny nie uspokaja i nie podnosi samopoczucia. Obraz łąki pełnej kwiatów, lasu od razu poprawia nastrój. Obserwując świat roślin relaksujemy się, nabieramy energii witalnej. Każdy powrót z z łona przyrody pozostawia w człowieku radosne wspomnienie i potęguje chęć na na kolejne spotkanie z naturą. Czy da się przedłużyć uczucie wiecznego obcowania z naturalną roślinnością? Są na to różnorakie sposoby. Jednym z nich jest tapeta Różowe i Zielone Liście Palm.  

Tapeta Różowe i Zielone Liście Palm – uderzająca moc roślin

Tapeta Różowe i Zielone Liście Palm występuje w różnych barwach i wzornictwie. Motywy roślinne uderzają żywością i subtelnym powabem. Spoglądanie tapety Różowe i Zielone Liście Palm o każdej porze w ciągu dnia sprawia, że non stop czujemy się wypoczęci. Ten wizerunek roślin i liści nigdy się nie nudzi. Tapeta Różowe i Zielone Liście Palm to natura w wielu odmianach. Na tapecie znajdziemy barwny wzór kwiatów w różnych odcieniach kolorystycznych – zielony, niebieski, róż, szary, pomarańczowy, złoty, biel, kremowy, bordowy, czarny, turkus. Wszystkie barwne wzory tworzą niesamowitą mozaikę. Wzory na tapecie Różowe i Zielone Liście Palm nie ma sobie równych. Ujrzymy palmy czarno-białe, letnią kolorową roślinność, tropikalne liście, kolorowe pióra, liście bananowca, różowe liście piwonii, siatkiczarno-białych listków i wiele innych.

Tapeta Różowe i Zielone Liście Palm w salonie

W przestrzeni mieszkania jest wiele pomieszczeń, do których idealnie pasuje tapeta Różowe i Zielone Liście Palm. Można nią wyłożyć duży i mały pokój. Sprawdzi się też w największym pokoju, w którym zazwyczaj przyjmujemy swoich gości. Tapeta Różowe i Zielone Liście Palm to również idealny pomysł dla miejsca snu i odpoczynku. Gdziekolwiek się znajdzie tam wygląda się elegancko i z klasą.

Dwojaka struktura tapety Różowe i Zielone Liście Palm

Tapeta Różowe i Zielone Liście Palm ma podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płóciennej oraz gładkiej. Tapeta na podkładzie z flizeliny, wyjątkowo odporna na wszelkie zarysowania i draśnięcia, pęknięcia. Posiada także określoną odporność na płomienie ognia. Stworzona na bazie winylu stosunkowo łatwo klei się do powierzchni ściany.

Prace montażowe

Tapetę Różowe i Zielone Liście Palm bardzo prosto klei się do powierzchni ścian. Do tego wystarczy tylko doskonałego kleju do montażu tapet. Klej błyskawicznie wiąże tapetę z powierzchnią ściany. W krótkim czasie wysycha. Krótko po montażu tapeta przylega szczelnie do ściany.