ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Różowe i Zielone Liście Palm

autor: demonova    id motywu: 2691
Tapeta Różowe i Zielone Liście Palm
Tapeta Różowe i Zielone Liście Palm
Tapeta Różowe i Zielone Liście Palm
Tapeta Różowe i Zielone Liście Palm Tapeta Różowe i Zielone Liście Palm Tapeta Różowe i Zielone Liście Palm
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta - wzory roślin i liści

Rośliny zawsze wpływała na każdego kojąco. Chyba nic tak jak rośliny nie uspokaja i nie podnosi samopoczucia. Obraz łąki pełnej kwiatów, lasu od razu poprawia nastrój. Obserwując świat roślin relaksujemy się, nabieramy energii witalnej. Każdy powrót z z łona przyrody pozostawia w człowieku radosne wspomnienie i potęguje chęć na na kolejne spotkanie z naturą. Czy da się przedłużyć uczucie wiecznego obcowania z naturalną roślinnością? Są na to różnorakie sposoby. Jednym z nich jest tapeta Różowe i Zielone Liście Palm.  

Tapeta Różowe i Zielone Liście Palm – uderzająca moc roślin

Tapeta Różowe i Zielone Liście Palm występuje w różnych barwach i wzornictwie. Motywy roślinne uderzają żywością i subtelnym powabem. Spoglądanie tapety Różowe i Zielone Liście Palm o każdej porze w ciągu dnia sprawia, że non stop czujemy się wypoczęci. Ten wizerunek roślin i liści nigdy się nie nudzi. Tapeta Różowe i Zielone Liście Palm to natura w wielu odmianach. Na tapecie znajdziemy barwny wzór kwiatów w różnych odcieniach kolorystycznych – zielony, niebieski, róż, szary, pomarańczowy, złoty, biel, kremowy, bordowy, czarny, turkus. Wszystkie barwne wzory tworzą niesamowitą mozaikę. Wzory na tapecie Różowe i Zielone Liście Palm nie ma sobie równych. Ujrzymy palmy czarno-białe, letnią kolorową roślinność, tropikalne liście, kolorowe pióra, liście bananowca, różowe liście piwonii, siatkiczarno-białych listków i wiele innych.

Tapeta Różowe i Zielone Liście Palm w salonie

W przestrzeni mieszkania jest wiele pomieszczeń, do których idealnie pasuje tapeta Różowe i Zielone Liście Palm. Można nią wyłożyć duży i mały pokój. Sprawdzi się też w największym pokoju, w którym zazwyczaj przyjmujemy swoich gości. Tapeta Różowe i Zielone Liście Palm to również idealny pomysł dla miejsca snu i odpoczynku. Gdziekolwiek się znajdzie tam wygląda się elegancko i z klasą.

Dwojaka struktura tapety Różowe i Zielone Liście Palm

Tapeta Różowe i Zielone Liście Palm ma podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płóciennej oraz gładkiej. Tapeta na podkładzie z flizeliny, wyjątkowo odporna na wszelkie zarysowania i draśnięcia, pęknięcia. Posiada także określoną odporność na płomienie ognia. Stworzona na bazie winylu stosunkowo łatwo klei się do powierzchni ściany.

Prace montażowe

Tapetę Różowe i Zielone Liście Palm bardzo prosto klei się do powierzchni ścian. Do tego wystarczy tylko doskonałego kleju do montażu tapet. Klej błyskawicznie wiąże tapetę z powierzchnią ściany. W krótkim czasie wysycha. Krótko po montażu tapeta przylega szczelnie do ściany.