ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Różowe Akwarelowe Liście

autor: Tanya Syrytsyna    id motywu: 2647
Tapeta Różowe Akwarelowe Liście
Tapeta Różowe Akwarelowe Liście
Tapeta Różowe Akwarelowe Liście
Tapeta Różowe Akwarelowe Liście
Tapeta Różowe Akwarelowe Liście
Tapeta Różowe Akwarelowe Liście
Tapeta Różowe Akwarelowe Liście
Tapeta Różowe Akwarelowe Liście
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta - wzór roślinny

Rośliny od niepamiętnych czasów działa na człowieka kojąco. Chyba nic tak jak rośliny nie uspokaja i nie poprawia samopoczucia. Widok łąki pełnej kwiatów, lasu od razu poprawia humor. Patrząc świat roślin relaksujemy się, nabieramy mocy. Każdy powrót z z łona przyrody pozostawia w człowieku miłe wspomnienia i potęguje chęć na na kolejne spotkanie z naturą. Czy można utrwalić uczucie ciągłego przebywania z naturą? Są na to różne sposoby. Jednym z nich jest tapeta Różowe Akwarelowe Liście.  

Tapeta Różowe Akwarelowe Liście – uderzająca moc zieleni

Tapeta Różowe Akwarelowe Liście występuje w różnych barwach i wzornictwie. Motywy roślin i liści uderzają świeżością i subtelnym powabem. Oglądanie tapety Różowe Akwarelowe Liście o każdej porze dnia i nocy sprawia, że non stop czujemy się odprężeni. Ten widok zieleni utrwalonej na winylu nigdy się nie nudzi. Tapeta Różowe Akwarelowe Liście to zieleń w wielu odsłonach. Na tapecie odnajdziemy barwny wzór kwiatowy w różnych odcieniach kolorystycznych – zieleń, niebieski, róż, szarość, pomarańczowy, żółty, biały, kremowy, bordo, czerń, turkusowy. Wszystkie kolorowe wzory tworzą niesamowitą mozaikę. Wzory na tapecie Różowe Akwarelowe Liście nie ma sobie równych. Zobaczymy palmy czarno-białe, letnią florę, tropik, kolorowe pióra, liść bananowca, różowe liście piwonii, schematyczarno-białych listków i wiele innych.

Tapeta Różowe Akwarelowe Liście w pokojach

W przestrzeni mieszkania jest wiele pomieszczeń, do których świetnie pasuje tapeta Różowe Akwarelowe Liście. Można nią ozdobić duży i mały pokój. Sprawdzi się też w salonie, w którym najczęściej przyjmujemy swoich gości. Tapeta Różowe Akwarelowe Liście to również świetny pomysł dla miejsca snu i odpoczynku. Gdziekolwiek będzie przyklejona tam wygląda się gustownie i z klasą.

Dwojaka struktura tapety Różowe Akwarelowe Liście

Tapeta Różowe Akwarelowe Liście posiada podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płótna i gładkiej. Tapeta na podkładzie flizelinowym, wyjątkowo odporna na różne zarysowania i draśnięcia, pęknięcia. Posiada też określoną odporność na płomienie ognia. Wyprodukowana na bazie winylu dosyć łatwo przykleja się do powierzchni ściany.

Czynności montażowe

Tapetę Różowe Akwarelowe Liście bardzo prosto przykleja się do powierzchni ściany. Do tego wystarczy tylko markowego kleju do montażu tapet. Klej szybko wiąże tapetę z powierzchnią ściany. W krótkim czasie wysycha. Krótko po montażu tapeta przylega szczelnie do powierzchni.