ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Różowe Akwarelowe Liście

autor: Tanya Syrytsyna    id motywu: 2647
Tapeta Różowe Akwarelowe Liście
Tapeta Różowe Akwarelowe Liście
Tapeta Różowe Akwarelowe Liście
Tapeta Różowe Akwarelowe Liście Tapeta Różowe Akwarelowe Liście Tapeta Różowe Akwarelowe Liście
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta - wzór roślinny

Rośliny od niepamiętnych czasów działa na człowieka kojąco. Chyba nic tak jak rośliny nie uspokaja i nie poprawia samopoczucia. Widok łąki pełnej kwiatów, lasu od razu poprawia humor. Patrząc świat roślin relaksujemy się, nabieramy mocy. Każdy powrót z z łona przyrody pozostawia w człowieku miłe wspomnienia i potęguje chęć na na kolejne spotkanie z naturą. Czy można utrwalić uczucie ciągłego przebywania z naturą? Są na to różne sposoby. Jednym z nich jest tapeta Różowe Akwarelowe Liście.  

Tapeta Różowe Akwarelowe Liście – uderzająca moc zieleni

Tapeta Różowe Akwarelowe Liście występuje w różnych barwach i wzornictwie. Motywy roślin i liści uderzają świeżością i subtelnym powabem. Oglądanie tapety Różowe Akwarelowe Liście o każdej porze dnia i nocy sprawia, że non stop czujemy się odprężeni. Ten widok zieleni utrwalonej na winylu nigdy się nie nudzi. Tapeta Różowe Akwarelowe Liście to zieleń w wielu odsłonach. Na tapecie odnajdziemy barwny wzór kwiatowy w różnych odcieniach kolorystycznych – zieleń, niebieski, róż, szarość, pomarańczowy, żółty, biały, kremowy, bordo, czerń, turkusowy. Wszystkie kolorowe wzory tworzą niesamowitą mozaikę. Wzory na tapecie Różowe Akwarelowe Liście nie ma sobie równych. Zobaczymy palmy czarno-białe, letnią florę, tropik, kolorowe pióra, liść bananowca, różowe liście piwonii, schematyczarno-białych listków i wiele innych.

Tapeta Różowe Akwarelowe Liście w pokojach

W przestrzeni mieszkania jest wiele pomieszczeń, do których świetnie pasuje tapeta Różowe Akwarelowe Liście. Można nią ozdobić duży i mały pokój. Sprawdzi się też w salonie, w którym najczęściej przyjmujemy swoich gości. Tapeta Różowe Akwarelowe Liście to również świetny pomysł dla miejsca snu i odpoczynku. Gdziekolwiek będzie przyklejona tam wygląda się gustownie i z klasą.

Dwojaka struktura tapety Różowe Akwarelowe Liście

Tapeta Różowe Akwarelowe Liście posiada podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płótna i gładkiej. Tapeta na podkładzie flizelinowym, wyjątkowo odporna na różne zarysowania i draśnięcia, pęknięcia. Posiada też określoną odporność na płomienie ognia. Wyprodukowana na bazie winylu dosyć łatwo przykleja się do powierzchni ściany.

Czynności montażowe

Tapetę Różowe Akwarelowe Liście bardzo prosto przykleja się do powierzchni ściany. Do tego wystarczy tylko markowego kleju do montażu tapet. Klej szybko wiąże tapetę z powierzchnią ściany. W krótkim czasie wysycha. Krótko po montażu tapeta przylega szczelnie do powierzchni.