Strona główna / Tapety / Kategorie / Kwiaty
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Różowe Akwarelowe Kwiaty

autor: Karma    id motywu: 2671
Tapeta Różowe Akwarelowe Kwiaty
Tapeta Różowe Akwarelowe Kwiaty
Tapeta Różowe Akwarelowe Kwiaty
Tapeta Różowe Akwarelowe Kwiaty
Tapeta Różowe Akwarelowe Kwiaty
Tapeta Różowe Akwarelowe Kwiaty
Tapeta Różowe Akwarelowe Kwiaty
Tapeta Różowe Akwarelowe Kwiaty
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta - wzór roślinny

Rośliny od niepamiętnych czasów działa na człowieka kojąco. Chyba nic tak jak zieleń nie uspokaja i nie poprawia samopoczucia. Widok łąki pełnej kwiatów, lasu od razu poprawia humor. Patrząc świat roślin relaksujemy się, nabieramy mocy. Każdy powrót z z łona przyrody pozostawia w człowieku radosne wspomnienie i potęguje chęć na więcej. Czy da się utrwalić uczucie wiecznego obcowania z naturalną roślinnością? Są na to różne sposoby. Jednym z nich jest tapeta Różowe Akwarelowe Kwiaty.  

Tapeta Różowe Akwarelowe Kwiaty – uderzająca moc zieleni

Tapeta Różowe Akwarelowe Kwiaty występuje w różnych barwach i wzorach. Motywy roślinne uderzają żywością i subtelnym powabem. Spoglądanie tapety Różowe Akwarelowe Kwiaty o każdej porze dnia i nocy sprawia, że non stop czujemy się wypoczęci. Ten widok roślin i liści nigdy nie powoduje znudzenia. Tapeta Różowe Akwarelowe Kwiaty to przyroda w różnych odmianach. Na tapecie znaleźć można barwny wzór kwiatowy w przeróżnych barwach – zielony, błękitny, różowy, szarość, organge, złoty, biały, kremowy, bordo, czerń, turkus. Wszystkie barwne wzory tworzą niezwykłą kompozycję. Wzory na tapecie Różowe Akwarelowe Kwiaty jest oryginalne i niepowtarzalne. Zobaczymy wyspę czarno-białych palm, letnią florę, tropikalne liście, wielobarwne pióra, liść bananowca, różowe liście piwonii, siatkiczarno-białych liści i inne.

Tapeta Różowe Akwarelowe Kwiaty w salonie

W przestrzeni mieszkania jest wiele pomieszczeń, do których idealnie pasuje tapeta Różowe Akwarelowe Kwiaty. Można nią ozdobić większy i mały pokój. Sprawdzi się też w salonie, w którym zazwyczaj przyjmujemy naszych gości. Tapeta Różowe Akwarelowe Kwiaty to również świetny pomysł dla miejsca snu i odpoczynku. Gdziekolwiek się znajdzie tam prezentuje się elegancko i z klasą.

Podwójna struktura tapety Różowe Akwarelowe Kwiaty

Tapeta Różowe Akwarelowe Kwiaty posiada podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płótna i gładkiej. Tapeta na podkładzie z flizeliny, wyjątkowo odporna na wszelkie zarysowania i draśnięcia, pęknięcie. Posiada także określoną odporność ogniową. Wyprodukowana na bazie materiału winylowego dosyć łatwo klei się do powierzchni ściany.

Prace montażowe

Tapetę Różowe Akwarelowe Kwiaty bardzo łatwo klei się do powierzchni ścian. Do tego wystarczy tylko doskonałego kleju montażowego. Klej błyskawicznie scala tapetę z powierzchnią ściany. W krótkim czasie wysycha. Krótko po pracach montażowych tapeta przylega szczelnie do powierzchni.