ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Rośliny w Stylu Vintage

autor: Oleksandra    id motywu: 2854
Tapeta Rośliny w Stylu Vintage
Tapeta Rośliny w Stylu Vintage
Tapeta Rośliny w Stylu Vintage
Tapeta Rośliny w Stylu Vintage
Tapeta Rośliny w Stylu Vintage
Tapeta Rośliny w Stylu Vintage
Tapeta Rośliny w Stylu Vintage
Tapeta Rośliny w Stylu Vintage
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Rośliny w Stylu Vintage

Styl minimal artstaje się popularny w wystroju wnętrza. Zauważago coraz więcej rekoratorów projektujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne szafy, regały, stoły i krzesła w połączeniu z ciekawym aranżem ścian i sufitów nadają wnętrzu niebywałego wręcz klimatu. Wielu specjalistów doskonale znających specyfikę stylu minimalistycznego uważa go za ponadczasowy, który jest zawsze na czasie. Łączy on w sobie subtelność i eleganckie niedomówienia, skromność w treści i siłę wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza domu pojawiają się niezwykłe tapety minimalistyczne, które doskonale komponują się z wieloma elementami tej oszczędnej w treść stylistyki.

Tapeta minimalistyczna Rośliny w Stylu Vintage

Tapeta w stylu minimal art to mariaż wielu wzorów, szkicu, kolorów, geometrycznych figur, niestandardowych kompozycji, które powiązane są z motywami flory i ciemnymi grafikami. W kolorach dominują naturalne odcienie. Kolory takie jak chociażby błękitny, czerwień, zieleń, pomarańczowy, żółty posiadają kolor blady. Najbardziej wyraziste są kolory biała i czarna. Rysunki na tapecie posiadają wyraziste kontury. Dzięki takiemu aranżowi styl minimal art jest wymowny przy skromnej treści. Tapeta Rośliny w Stylu Vintage to świetna propozycja dla każdego pasjonata stylu minimalistycznego.

Tapeta Rośliny w Stylu Vintage pasuje do każdego wnętrza

W domach, które zaprojektowane są w stylu minimal wiele pomieszczeń doskonale nadaje się do wyłożenia tapetą Rośliny w Stylu Vintage. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, kuchnia, a nawet ankes kuchenny. Goście z pewnością zwrócą uwagę na design naszego wnętrza w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wymowna, że trudno jej nie zauważyć. Pomieszczenie z tapetą Rośliny w Stylu Vintage zachwyci i skłoni do refleksji. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tym stylu. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimal kojarzy się z więcej. Uwalnia głębsze treści ukryte w znaczących barwach i rozmaitych wzorach. Struktura i prace montażowe tapety Rośliny w Stylu Vintage Tapeta Rośliny w Stylu Vintage posiada dwie wersje strukturalne. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest wyjątkowo odporna na zarysowania i zmienne temperatury. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odbija refleksy świetlne. Montaż jest błyskawiczny. Potrzeba jedynie wysokiej klasy kleju montażowego. Pokrywamy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Rośliny w Stylu Vintage. Na końcu trzeba ją zdecydowanie docisnąć do powierzchni ściennej i chwilę poczekać.