ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Renifer i Trójkąty

autor: Nadya_C    id motywu: 2800
Tapeta Renifer i Trójkąty
Tapeta Renifer i Trójkąty
Tapeta Renifer i Trójkąty
Tapeta Renifer i Trójkąty
Tapeta Renifer i Trójkąty
Tapeta Renifer i Trójkąty
Tapeta Renifer i Trójkąty
Tapeta Renifer i Trójkąty
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Renifer i Trójkąty - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej można spotkać wnętrza pomieszczeń urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz projektują pomieszczenia stosując do wystroju naturalne materiały i kolory oddające klimat Skandynawii. Kolor szary w mariażu z kolorem białym i czarnymi akcentami.Dodatek drewna tworzy z naturalnymi barwami gustowną kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się kilka elementów -umeblowanie, kolor ścian, grafiki, roślinność, światło we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych kolorach. Można także zastosować tapetę Renifer i Trójkąty. Rozwiązanie oryginalne pasujące do stylu skandynawskiego.

Tapeta Renifer i Trójkąty wyjątkowa w kolekcji tapet

Tapetę Renifer i Trójkąty wyróżnia naturalna tekstura i inspirujące wzornictwo. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych nut w naturalnych barwach tworzą elegancki klimat stylu Nordic. Design wnętrza jest szalenie efektowny, różni się od innych stylów. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Renifer i Trójkąty w połączeniu z pozostałymi elementami pomieszczenia staje się ciepły. Tapeta Renifer i Trójkąty w zestawieniu z jasną podłogą, białymi ścianamii szarymi elementami oraz błękitnymi akcentami tworzy oryginalny desing. Wzrastająca popularność stylu skandynawskiego sprawia większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Renifer i Trójkąty. 

Wzornictwo tapety Renifer i Trójkąty

Na tapecie Renifer i Trójkąty dominują wzory, które doskonale oddają klimat Skandynawii. Cieme oraz kolorowe odcienie roślinności, abstrakcyjne figury i szkice roślin i zwierząt. Można dojrzeć renifery, dinozaury, jeże, szakala,wiewiórkę, ptaki oraz konie. Schematy w czarnych tonacjach komponują się z kolorową mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Renifer i Trójkąty

Tapeta Renifer i Trójkąty ma podwójną strukturę. Jedna jest o powierzchni płótna, a druga całkiem wygładzona. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dość dużą odporność na zarysowanie, nie zrywa się. Nie poddaje się również wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Renifer i Trójkąty redukuje promienie świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Renifer i Trójkąty

Tapetę Renifer i Trójkąty klei się dościan w sposób błyskawiczny i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej montażowy. Klejem pokrywa się ścianę, a w dalszej kolejności przykłada się winyl do ścian i mocno przyciska. Tapeta przylega doskonale do ścian od pierwszego klejenia.