ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Ręcznie rysowane prosty trójkąt

autor: smth.design    id motywu: 2869
Tapeta Ręcznie rysowane prosty trójkąt
Tapeta Ręcznie rysowane prosty trójkąt
Tapeta Ręcznie rysowane prosty trójkąt
Tapeta Ręcznie rysowane prosty trójkąt Tapeta Ręcznie rysowane prosty trójkąt Tapeta Ręcznie rysowane prosty trójkąt

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Ręcznie rysowane prosty trójkąt

Styl minimalistycznystaje się popularny w designie wnętrza. Zauważago coraz więcej architektów aranżujących przestrzeń użytkową. Minimalistyczne szafy, regały, stoły i krzesła w zestawieniu z ciekawym aranżem ścian i sufitu nadają wnętrzu niezwykłego wręcz charakteru. Wielu specjalistów dobrze znających specyfikę stylu określanego jako minimal art uważa go za ponadczasowy, który jest zawsze w modzie. Łączy on w sobie delikatność i estetyczne niedomówienia, oszczędność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się artystycznie zaprojektowane tapety minimalistyczne, które doskonale komponują się z wieloma komponentami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna Ręcznie rysowane prosty trójkąt

Tapeta w stylu minimal art to przełamanie wielu wzorów, szkicu, barw, geometrycznych kształtów, niestandardowych kompozycji, które powiązane są z motywami flory i czarno-szarymi grafikami. W kolorystyce wybijają się na pierwszy plan naturalne odcienie. Kolory takie jak np. błękitny, czerwony, zielony, pomarańcz, żółty posiadają odcień blady. Najbardziej wyraziste są kolory biel i czerń. Grafiki na tapecie posiadają wyraźne kontury. Dzięki takiemu designowi styl minimalistyczny jest bogaty w przekaz przy minimalnej treści. Tapeta Ręcznie rysowane prosty trójkąt to świetna propozycja dla każdego pasjonata stylistyki minimalistycznej.

Tapeta Ręcznie rysowane prosty trójkąt pasuje do każdego wnętrza

W domach, które zaprojektowane są w stylu minimalistycznym wiele pomieszczeń doskonale pasuje do wyłożenia tapetą Ręcznie rysowane prosty trójkąt. To może być każdy pokój, np. salon, sypialnia, przedpokój, jadalnia, a nawet ankes kuchenny. Goście na pewno zwrócą uwagę na wystrój naszego domu w stylu minimalistycznym. Ta stylistyka jest tak wymowna, że trudno jej nie zauważyć. Pomieszczenie z tapetą Ręcznie rysowane prosty trójkąt zachwyci i skłoni do zadumy. To właśnie najczęściej odczuwalne jest w tym stylu. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimal kojarzony jest z więcej. Wyzwala głębokie treści schowane w znaczących barwach i różnych wzorach. Struktura i prace montażowe tapety Ręcznie rysowane prosty trójkąt Tapeta Ręcznie rysowane prosty trójkąt posiada dwie wersje strukturalne. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa rozerwania się tapety. Jest wyjątkowo odporna na porysowania i zmienne temperatury. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odpiera refleksy świetlne. Montaż jest błyskawiczny. Potrzeba tylko wysokiej klasy kleju do montażu. Smarujemy klejem ścianę i kładziemy tapetę Ręcznie rysowane prosty trójkąt. Na końcu należy ją zdecydowanie docisnąć do ściany i chwilę poczekać.