ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Ręcznie rysowane nowoczesny design

autor: bosotochka    id motywu: 2853
Tapeta Ręcznie rysowane nowoczesny design
Tapeta Ręcznie rysowane nowoczesny design
Tapeta Ręcznie rysowane nowoczesny design
Tapeta Ręcznie rysowane nowoczesny design Tapeta Ręcznie rysowane nowoczesny design Tapeta Ręcznie rysowane nowoczesny design

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Ręcznie rysowane nowoczesny design

Styl minimal artstaje się popularny w wystroju wnętrza. Zauważago coraz więcej architektów aranżujących przestrzeń użytkową. Minimalistyczne szafy, regały, stoły i krzesła w zestawieniu z interesującym aranżem ścian i sufitu nadają wnętrzu niebywałego wręcz klimatu. Wielu specjalistów doskonale znających specyfikę stylu minimalistycznego uważa go za ponadczasowy, który jest wiecznie na czasie. Łączy on w sobie subtelność i estetyczne niedomówienia, skromność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się niezwykłe tapety minimal, które idealnie komponują się z wieloma elementami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna Ręcznie rysowane nowoczesny design

Tapeta w stylu minimal art to mariaż różnych wzorów, szkicu, barw, geometrycznych figur, nieszablonowych kompozycji, które zestawione są z motywami roślinnymi i czarno-szarymi grafikami. W kolorystyce dominują naturalne barwy. Kolory takie jak np. błękitny, czerwień, zieleń, pomarańcz, żółty mają odcień blady. Najbardziej wyraziste są barwy biel i czerń. Figury, Wzory na tapecie posiadają wyraźne kontury. Dzięki temu aranżowi styl minimal art jest wymowny przy skromnej treści. Tapeta Ręcznie rysowane nowoczesny design to perfekcyjna propozycja dla każdego miłośnika stylistyki minimalistycznej.

Tapeta Ręcznie rysowane nowoczesny design pasuje do wielu przestrzeni

W mieszkaniach, które urządzone są w stylu minimalistycznym wiele pomieszczeń idealnie nadaje się do wyłożenia tapetą Ręcznie rysowane nowoczesny design. To może być każdy pokój, np. salon, sypialnia, przedpokój, jadalnia, a nawet ankes kuchenny. Goście z pewnością zwrócą uwagę na wystrój naszego wnętrza w stylu minimalistycznym. Ta stylistyka jest tak wymowna, że trudno jej nie zauważyć. Pomieszczenie z tapetą Ręcznie rysowane nowoczesny design zauroczy i skłoni do zadumy. To właśnie najczęściej odczuwalne jest w tym stylu. Minimum wcale nie znaczy mniej. W tym przypadku minimalizm kojarzy się z więcej. Wyzwala głębsze treści ukryte w znaczących kolorach i rozmaitych wzorach. Struktura i montaż tapety Ręcznie rysowane nowoczesny design Tapeta Ręcznie rysowane nowoczesny design ma dwie struktury. Jedna jest na płótnie, a druga zupełnie gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest wyjątkowo odporna na zarysowania i zmienne temperatury. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odbija odbłyski światła. Montaż jest błyskawiczny. Potrzeba tylko wysokiej klasy kleju do montażu. Smarujemy klejem ścianę i kładziemy tapetę Ręcznie rysowane nowoczesny design. Na końcu trzeba ją zdecydowanie docisnąć do ściany i moment poczekać.