Strona główna / Tapety / Kategorie / Folk
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Ręcznie Rysowane Liście

autor: tinkerfrost    id motywu: 2816
Tapeta Ręcznie Rysowane Liście
Tapeta Ręcznie Rysowane Liście
Tapeta Ręcznie Rysowane Liście
Tapeta Ręcznie Rysowane Liście
Tapeta Ręcznie Rysowane Liście
Tapeta Ręcznie Rysowane Liście
Tapeta Ręcznie Rysowane Liście
Tapeta Ręcznie Rysowane Liście
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Ręcznie Rysowane Liście - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza domów urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i kolory oddające aurę Skandynawii. Kolor szary w połączeniu z bielą i czarnymi akcentami.Dodatek drewna tworzy z naturalnymi barwami elegancką kompozycję. Na styl skandynawski składa się kilka elementów -umeblowanie, odcień ścian, obrazy, roślinność, światło we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych kolorach. Można też zastosować tapetę Ręcznie Rysowane Liście. Rozwiązanie oryginalne dostosowane do stylu skandynawskiego.

Tapeta Ręcznie Rysowane Liście wyjątkowa w kolekcji tapet

Tapetę Ręcznie Rysowane Liście wyróżnia naturalna tekstura i inspirujące wzornictwo. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych elementów w naturalnych barwach tworzą gustowny klimat stylu Scandinavian. Wystrój wnętrza jest szalenie efektowny, różni się od innych stylów. Chłód Skandynawski na tapecie Ręcznie Rysowane Liście w połączeniu z innymi elementami wnętrza staje się nastrojowy. Tapeta Ręcznie Rysowane Liście w połączeniu z jasną podłogą, białymi ścianamii szarymi elementami oraz błękitnymi akcentami tworzy oryginalny desing. Wzrastająca powszechność stylu skandynawskiego sprawia większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Ręcznie Rysowane Liście. 

Wzornictwo tapety Ręcznie Rysowane Liście

Na tapecie Ręcznie Rysowane Liście dominują wzory, które świetnie oddają klimat Skandynawii. Szare jak i kolorowe odcienie roślinności, abstrakcyjne kształty i kontury roślin i zwierząt. Można dopatrzyć się renifery, dinozaury, jeże, szakala,wiewiórki, ptaki oraz koniki. Schematy w czerni zestawione są z kolorową mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Ręcznie Rysowane Liście

Tapeta Ręcznie Rysowane Liście ma podwójną strukturę. Jedna jest o powierzchni płótna, a druga cała wygładzona. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dosyć dużą odporność na zarysowanie, nie zrywa się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Ręcznie Rysowane Liście redukuje refleksy świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Ręcznie Rysowane Liście

Tapetę Ręcznie Rysowane Liście przykleja się dościany w sposób błyskawiczny i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej do montażu. Klejem pokrywa się powierzchnię ściany, a następnie przykłada się winyl do ściany i mocno przyciska. Tapeta przylega doskonale do ściany od pierwszego klejenia.