ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Ręcznie Rysowana Wieś

autor: bukhavets    id motywu: 2818
Tapeta Ręcznie Rysowana Wieś
Tapeta Ręcznie Rysowana Wieś
Tapeta Ręcznie Rysowana Wieś
Tapeta Ręcznie Rysowana Wieś Tapeta Ręcznie Rysowana Wieś Tapeta Ręcznie Rysowana Wieś
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta Ręcznie Rysowana Wieś - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej można spotkać wnętrza domów urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz projektują pomieszczenia stosując do wystroju naturalne materiały i odcienie oddające aurę Skandynawii. Szarość w połączeniu z bielą i czarnymi akcentami.Dodatek drewna tworzy z tymi barwami elegancką kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się wiele elementów -meble, barwa ścian, grafiki, roślinność, światło we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych barwach. Można też zastosować tapetę Ręcznie Rysowana Wieś. Rozwiązanie oryginalne pasujące do stylu nordic.

Tapeta Ręcznie Rysowana Wieś wyjątkowa w galerii tapet

Tapetę Ręcznie Rysowana Wieś charakteryzuje oryginalna tekstura i inspirujące wzornictwo. Prostota z domieszką abstrakcyjnych nut w naturalnych barwach tworzą gustowny klimat stylu Nordic. Design wnętrza jest szalenie efektowny, odróżnia się od innych stylów. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Ręcznie Rysowana Wieś w połączeniu z pozostałymi elementami pomieszczenia staje się subtelny i przyjemny. Tapeta Ręcznie Rysowana Wieś w zestawieniu z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi elementami oraz niebieskimi akcentami tworzy wyjątkowy wystrój. Wzrastająca powszechność stylu nordic powoduje większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Ręcznie Rysowana Wieś. 

Wzornictwo tapety Ręcznie Rysowana Wieś

Na tapecie Ręcznie Rysowana Wieś dominujące są wzory, które doskonale oddają klimat skandynawski. Szare jak i kolorowe odcienie roślin, abstrakcyjne kształty i szkice flory i fauny. Można dopatrzyć się renifery, dinozaura, jeża, szakala,wiewiórki, ptaki oraz konie. Schematy w czarnych tonacjach zestawione są z kolorową mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Ręcznie Rysowana Wieś

Tapeta Ręcznie Rysowana Wieś ma podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga cała gładka. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dość dużą wytrzymałość na porysowanie, nie rozrywa się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Ręcznie Rysowana Wieś eliminuje refleksy świetlne.

Szybki montaż tapety Ręcznie Rysowana Wieś

Tapetę Ręcznie Rysowana Wieś klei się dościany w sposób błyskawiczny i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej do montażu. Klejem pokrywa się powierzchnię ściany, a następnie przykłada się winyl do ściany i mocno przyciska. Tapeta przylega doskonale do ściany od pierwszego przyłożenia.