ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Ręcznie rysowana wieś

autor: bukhavets    id motywu: 2818
Tapeta Ręcznie rysowana wieś
Tapeta Ręcznie rysowana wieś
Tapeta Ręcznie rysowana wieś
Tapeta Ręcznie rysowana wieś Tapeta Ręcznie rysowana wieś Tapeta Ręcznie rysowana wieś

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta Ręcznie rysowana wieś - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej można spotkać wnętrza domów urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz projektują pomieszczenia stosując do wystroju naturalne materiały i odcienie oddające aurę Skandynawii. Szarość w połączeniu z bielą i czarnymi akcentami.Dodatek drewna tworzy z tymi barwami elegancką kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się wiele elementów -meble, barwa ścian, grafiki, roślinność, światło we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych barwach. Można też zastosować tapetę Ręcznie rysowana wieś. Rozwiązanie oryginalne pasujące do stylu nordic.

Tapeta Ręcznie rysowana wieś wyjątkowa w galerii tapet

Tapetę Ręcznie rysowana wieś charakteryzuje oryginalna tekstura i inspirujące wzornictwo. Prostota z domieszką abstrakcyjnych nut w naturalnych barwach tworzą gustowny klimat stylu Nordic. Design wnętrza jest szalenie efektowny, odróżnia się od innych stylów. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Ręcznie rysowana wieś w połączeniu z pozostałymi elementami pomieszczenia staje się subtelny i przyjemny. Tapeta Ręcznie rysowana wieś w zestawieniu z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi elementami oraz niebieskimi akcentami tworzy wyjątkowy wystrój. Wzrastająca powszechność stylu nordic powoduje większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Ręcznie rysowana wieś. 

Wzornictwo tapety Ręcznie rysowana wieś

Na tapecie Ręcznie rysowana wieś dominujące są wzory, które doskonale oddają klimat skandynawski. Szare jak i kolorowe odcienie roślin, abstrakcyjne kształty i szkice flory i fauny. Można dopatrzyć się renifery, dinozaura, jeża, szakala,wiewiórki, ptaki oraz konie. Schematy w czarnych tonacjach zestawione są z kolorową mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Ręcznie rysowana wieś

Tapeta Ręcznie rysowana wieś ma podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga cała gładka. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dość dużą wytrzymałość na porysowanie, nie rozrywa się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Ręcznie rysowana wieś eliminuje refleksy świetlne.

Szybki montaż tapety Ręcznie rysowana wieś

Tapetę Ręcznie rysowana wieś klei się dościany w sposób błyskawiczny i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej do montażu. Klejem pokrywa się powierzchnię ściany, a następnie przykłada się winyl do ściany i mocno przyciska. Tapeta przylega doskonale do ściany od pierwszego przyłożenia.