ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Ręcznie Malowane Gałązki

autor: Betelgejze    id motywu: 2829
Tapeta Ręcznie Malowane Gałązki
Tapeta Ręcznie Malowane Gałązki
Tapeta Ręcznie Malowane Gałązki
Tapeta Ręcznie Malowane Gałązki
Tapeta Ręcznie Malowane Gałązki Tapeta Ręcznie Malowane Gałązki Tapeta Ręcznie Malowane Gałązki Tapeta Ręcznie Malowane Gałązki
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta Ręcznie Malowane Gałązki - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza domów urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz projektują pomieszczenia stosując do wystroju naturalne materiały i kolory oddające aurę Skandynawii. Szarość w mariażu z kolorem białym i czarnymi akcentami.Dodatek drewna tworzy z tymi barwami gustowną kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się kilka elementów -meble, odcień ścian, obrazy, roślinność, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pomalować w jasnych barwach. Można także zastosować tapetę Ręcznie Malowane Gałązki. Rozwiązanie oryginalne dostosowane do stylu nordic.

Tapeta Ręcznie Malowane Gałązki wyróżniająca się w galerii tapet

Tapetę Ręcznie Malowane Gałązki charakteryzuje oryginalna tekstura i inspirujące wzory. Prostota z domieszką abstrakcyjnych nut w naturalnych odcieniach tworzą gustowny klimat stylu Scandinavian. Design wnętrza jest niezwykle efektowny, różni się od innych stylów. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Ręcznie Malowane Gałązki w połączeniu z innymi elementami wnętrza staje się nastrojowy. Tapeta Ręcznie Malowane Gałązki w zestawieniu z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi elementami oraz błękitnymi tonacjami tworzy wyjątkowy desing. Wzrastająca popularność stylu nordic sprawia większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Ręcznie Malowane Gałązki. 

Wzornictwo tapety Ręcznie Malowane Gałązki

Na tapecie Ręcznie Malowane Gałązki dominujące są wzory, które świetnie oddają aurę skandynawski. Cieme jak i kolorowe odcienie liści, abstrakcyjne kształty i szkice flory i fauny. Można dojrzeć renifery, dinozaura, jeże, szakala,wiewiórkę, ptaki oraz koniki. Schematy w czarnych tonacjach komponują się z kolorową mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Ręcznie Malowane Gałązki

Tapeta Ręcznie Malowane Gałązki posiada podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga cała wygładzona. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dość dużą odporność na zarysowanie, nie zrywa się. Nie poddaje się również wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Ręcznie Malowane Gałązki redukuje promienie świetlne.

Szybki montaż tapety Ręcznie Malowane Gałązki

Tapetę Ręcznie Malowane Gałązki klei się dościan w sposób błyskawiczny i prosty. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej do montażu. Klejem smaruje się powierzchnię ściany, a w dalszej kolejności przykłada się winyl do ścian i solidnie przyciska. Tapeta przylega doskonale do ścian od pierwszego klejenia.