ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Ręcznie Malowane Gałązki

autor: Betelgejze    id motywu: 2829
Tapeta Ręcznie Malowane Gałązki
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Ręcznie Malowane Gałązki - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza domów urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz projektują pomieszczenia stosując do wystroju naturalne materiały i kolory oddające aurę Skandynawii. Szarość w mariażu z kolorem białym i czarnymi akcentami.Dodatek drewna tworzy z tymi barwami gustowną kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się kilka elementów -meble, odcień ścian, obrazy, roślinność, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pomalować w jasnych barwach. Można także zastosować tapetę Ręcznie Malowane Gałązki. Rozwiązanie oryginalne dostosowane do stylu nordic.

Tapeta Ręcznie Malowane Gałązki wyróżniająca się w galerii tapet

Tapetę Ręcznie Malowane Gałązki charakteryzuje oryginalna tekstura i inspirujące wzory. Prostota z domieszką abstrakcyjnych nut w naturalnych odcieniach tworzą gustowny klimat stylu Scandinavian. Design wnętrza jest niezwykle efektowny, różni się od innych stylów. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Ręcznie Malowane Gałązki w połączeniu z innymi elementami wnętrza staje się nastrojowy. Tapeta Ręcznie Malowane Gałązki w zestawieniu z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi elementami oraz błękitnymi tonacjami tworzy wyjątkowy desing. Wzrastająca popularność stylu nordic sprawia większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Ręcznie Malowane Gałązki. 

Wzornictwo tapety Ręcznie Malowane Gałązki

Na tapecie Ręcznie Malowane Gałązki dominujące są wzory, które świetnie oddają aurę skandynawski. Cieme jak i kolorowe odcienie liści, abstrakcyjne kształty i szkice flory i fauny. Można dojrzeć renifery, dinozaura, jeże, szakala,wiewiórkę, ptaki oraz koniki. Schematy w czarnych tonacjach komponują się z kolorową mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Ręcznie Malowane Gałązki

Tapeta Ręcznie Malowane Gałązki posiada podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga cała wygładzona. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dość dużą odporność na zarysowanie, nie zrywa się. Nie poddaje się również wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Ręcznie Malowane Gałązki redukuje promienie świetlne.

Szybki montaż tapety Ręcznie Malowane Gałązki

Tapetę Ręcznie Malowane Gałązki klei się dościan w sposób błyskawiczny i prosty. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej do montażu. Klejem smaruje się powierzchnię ściany, a w dalszej kolejności przykłada się winyl do ścian i solidnie przyciska. Tapeta przylega doskonale do ścian od pierwszego klejenia.