Strona główna / Tapety / Kategorie / Art Deco
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Przeplatane Liście

autor: anastasiiam    id motywu: 2799
Tapeta Przeplatane Liście
Tapeta Przeplatane Liście
Tapeta Przeplatane Liście
Tapeta Przeplatane Liście
Tapeta Przeplatane Liście
Tapeta Przeplatane Liście
Tapeta Przeplatane Liście
Tapeta Przeplatane Liście
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Przeplatane Liście - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza pomieszczeń urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz projektują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i kolory oddające klimat Skandynawii. Szarość w mariażu z bielą i czarnymi akcentami.Dodatek drewna tworzy z naturalnymi barwami elegancką kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się kilka elementów -umeblowanie, kolor ścian, obrazy, roślinność, światło we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych dcienieach. Można także wykorzystać tapetę Przeplatane Liście. Rozwiązanie nowatorskie dostosowane do stylu nordic.

Tapeta Przeplatane Liście wyróżniająca się w galerii tapet

Tapetę Przeplatane Liście cechuje oryginalna tekstura i pomysłowe wzory. Prostota z domieszką abstrakcyjnych elementów w naturalnych barwach tworzą gustowny klimat stylu Scandinavian. Wystrój wnętrza jest niezwykle efektowny, różni się od innych stylów. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Przeplatane Liście w połączeniu z innymi elementami pomieszczenia staje się subtelny i przyjemny. Tapeta Przeplatane Liście w połączeniu z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi meblami oraz błękitnymi akcentami tworzy oryginalny desing. Wzrastająca powszechność stylu nordic sprawia większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Przeplatane Liście. 

Wzornictwo tapety Przeplatane Liście

Na tapecie Przeplatane Liście dominujące są wzory, które świetnie oddają aurę skandynawski. Cieme jak i kolorowe odcienie roślin, abstrakcyjne kształty i szkice flory i fauny. Można dopatrzyć się renifery, dinozaury, jeża, szakala,wiewiórki, ptaszki oraz konie. Schematy w czerni zestawione są z barwną mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Przeplatane Liście

Tapeta Przeplatane Liście posiada podwójną strukturę. Jedna jest o powierzchni płótna, a druga całkiem wygładzona. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dosyć dużą odporność na zarysowanie, nie rozrywa się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Przeplatane Liście eliminuje refleksy świetlne.

Szybki montaż tapety Przeplatane Liście

Tapetę Przeplatane Liście przykleja się dościany w sposób szybki i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej montażowy. Klejem smaruje się ścianę, a następnie przykleja się winyl do ściany i solidnie przyciska. Tapeta przylega doskonale do ściany od pierwszego przyłożenia.