ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Prosty kwiatowy geometryczny

autor: Olgastocker    id motywu: 2875
Tapeta Prosty kwiatowy geometryczny
Tapeta Prosty kwiatowy geometryczny
Tapeta Prosty kwiatowy geometryczny
Tapeta Prosty kwiatowy geometryczny Tapeta Prosty kwiatowy geometryczny Tapeta Prosty kwiatowy geometryczny

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Prosty kwiatowy geometryczny

Styl minimal artstał się pożądany w wystroju wnętrza. Zauważago coraz więcej rekoratorów aranżujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne meble w zestawieniu z ciekawym aranżem ścian i sufitów nadają wnętrzu niebywałego wręcz klimatu. Wielu specjalistów doskonale znających specyfikę stylu minimalistycznego uważa go za ponadczasowy, który jest wiecznie w modzie. Łączy on w sobie subtelność i eleganckie niedomówienia, skromność w treści i siłę wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się artystycznie zaprojektowane tapety minimal, które doskonale komponują się z różnymi elementami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna Prosty kwiatowy geometryczny

Tapeta w stylu minimalistycznym to mariaż wielu wzorów, szkicu, kolorów, geometrycznych kształtów, niestandardowych kompozycji, które powiązane są z motywami flory i czarno-szarymi grafikami. W kolorach wybijają się na pierwszy plan naturalne odcienie. Kolory takie jak chociażby błękitny, czerwień, zielony, pomarańczowy, żółty posiadają odcień blady. Najbardziej wyraziste są barwy biel i czerń. Rysunki na tapecie posiadają wyraźne kontury. Dzięki takiemu aranżowi styl minimal art jest wymowny przy skromnej treści. Tapeta Prosty kwiatowy geometryczny to świetna propozycja dla każdego pasjonata stylistyki minimalistycznej.

Tapeta Prosty kwiatowy geometryczny będzie pasowała do wielu przestrzeni

W domach, które zaprojektowane są w stylu minimal wiele pomieszczeń doskonale nadaje się do wyłożenia tapetą Prosty kwiatowy geometryczny. To może być każdy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, kuchnia, a nawet ankes kuchenny. Goście na pewno zwrócą uwagę na design naszego domu w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wymowna, że trudno jej nie odczuć wizualnie. Pomieszczenie z tapetą Prosty kwiatowy geometryczny zauroczy i skłoni do refleksji. To właśnie najczęściej odczuwalne jest w tej stylistyce. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimal kojarzy się z więcej. Wyzwala głębokie treści schowane w znaczących kolorach i rozmaitych wzorach. Struktura i prace montażowe tapety Prosty kwiatowy geometryczny Tapeta Prosty kwiatowy geometryczny posiada dwie struktury. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa rozerwania się tapety. Jest wyjątkowo odporna na porysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odbija refleksy światła. Montaż jest błyskawiczny. Potrzeba tylko wysokiej marki kleju do montażu. Smarujemy klejem ścianę i kładziemy tapetę Prosty kwiatowy geometryczny. Na końcu należy ją mocno docisnąć do ściany i moment poczekać.