ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Prosty kwiatowy bez szwu

autor: Viktoriia    id motywu: 2819
Tapeta Prosty kwiatowy bez szwu
Tapeta Prosty kwiatowy bez szwu
Tapeta Prosty kwiatowy bez szwu
Tapeta Prosty kwiatowy bez szwu Tapeta Prosty kwiatowy bez szwu Tapeta Prosty kwiatowy bez szwu

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta Prosty kwiatowy bez szwu - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej można spotkać wnętrza pomieszczeń urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia stosując do wystroju naturalne materiały i kolory oddające aurę Skandynawii. Szarość w połączeniu z bielą i czernią.Dodatek drewna tworzy z tymi barwami elegancką kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się kilka elementów -meble, barwa ścian, obrazy, rośliny, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych barwach. Można też zastosować tapetę Prosty kwiatowy bez szwu. Rozwiązanie nowatorskie pasujące do stylu skandynawskiego.

Tapeta Prosty kwiatowy bez szwu wyróżniająca się w kolekcji tapet

Tapetę Prosty kwiatowy bez szwu wyróżnia oryginalna tekstura i pomysłowe wzornictwo. Prostota z domieszką abstrakcyjnych nut w naturalnych odcieniach tworzą elegancki klimat stylu Scandinavian. Design wnętrza jest szalenie efektowny, różni się od innych stylów. Chłód Skandynawski na tapecie Prosty kwiatowy bez szwu w połączeniu z innymi elementami pomieszczenia staje się nastrojowy. Tapeta Prosty kwiatowy bez szwu w zestawieniu z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi elementami oraz błękitnymi akcentami tworzy wyjątkowy desing. Wzrastająca powszechność stylu skandynawskiego powoduje większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Prosty kwiatowy bez szwu. 

Wzornictwo tapety Prosty kwiatowy bez szwu

Na tapecie Prosty kwiatowy bez szwu dominujące są wzory, które doskonale oddają klimat skandynawski. Szare jak i kolorowe odcienie liści, abstrakcyjne figury i kontury roślin i zwierząt. Można dojrzeć renifery, dinozaury, jeża, lisa,wiewiórki, ptaki oraz konie. Schematy w czerni komponują się z barwną mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Prosty kwiatowy bez szwu

Tapeta Prosty kwiatowy bez szwu ma podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem gładka. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dosyć dużą wytrzymałość na porysowanie, nie strzępi się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Prosty kwiatowy bez szwu odbija refleksy świetlne.

Szybki montaż tapety Prosty kwiatowy bez szwu

Tapetę Prosty kwiatowy bez szwu klei się dościan w sposób szybki i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej montażowy. Klejem smaruje się ścianę, a następnie przykleja się winyl do ścian i mocno przyciska. Tapeta przylega doskonale do ścian od pierwszego klejenia.