ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Proste kreski

autor: Ethan Aberg    id motywu: 2877
Tapeta Proste kreski
Tapeta Proste kreski
Tapeta Proste kreski
Tapeta Proste kreski Tapeta Proste kreski Tapeta Proste kreski

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Proste kreski

Styl minimalistycznystał się pożądany w designie wnętrza. Zauważago coraz więcej rekoratorów projektujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne szafy, regały, stoły i krzesła w zestawieniu z ciekawym aranżem ścian i sufitu nadają pomieszczeniu niebywałego wręcz klimatu. Wielu specjalistów dobrze znających specyfikę stylu minimalistycznego uważa go za ponadczasowy, który jest wiecznie w modzie. Łączy on w sobie delikatność i estetyczne niedomówienia, oszczędność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się niezwykłe tapety minimal, które doskonale komponują się z różnymi elementami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna Proste kreski

Tapeta w stylu minimalistycznym to mariaż różnych wzorów, szkiców, barw, geometrycznych figur, niestandardowych szablonów, które zestawione są z motywami roślinnymi i czarno-szarymi grafikami. W kolorystyce dominują naturalne odcienie. Kolory takie jak np. błękitny, czerwień, zielony, pomarańczowy, żółty posiadają odcień blady. Najbardziej zauważalne są barwy biel i czerń. Grafiki na tapecie posiadają wyraźne kontury. Dzięki temu designowi styl minimalistyczny jest bogaty w przekaz przy skromnej treści. Tapeta Proste kreski to perfekcyjna propozycja dla każdego miłośnika stylu minimalistycznego.

Tapeta Proste kreski będzie pasowała do wielu przestrzeni

W domach, które zaprojektowane są w stylu minimal wiele pomieszczeń doskonale pasuje do wyłożenia tapetą Proste kreski. To może być każdy pokój, np. salon, sypialnia, przedpokój, jadalnia, oraz ankes kuchenny. Goście z pewnością zwrócą uwagę na wystrój naszego wnętrza w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wymowna, że trudno jej nie zauważyć. Pomieszczenie z tapetą Proste kreski zachwyci i skłoni do refleksji. To właśnie najczęściej odczuwalne jest w tym stylu. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimalizm kojarzony jest z więcej. Uwalnia głębsze treści schowane w znaczących kolorach i różnych wzorach. Struktura i prace montażowe tapety Proste kreski Tapeta Proste kreski posiada dwie wersje strukturalne. Jedna jest płócienna, a druga zupełnie gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa rozerwania się tapety. Jest bardzo odporna na porysowania i zmienne temperatury. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odbija odbłyski światła. Montaż jest błyskawiczny. Potrzeba jedynie wysokiej klasy kleju do montażu. Smarujemy klejem ścianę i kładziemy tapetę Proste kreski. Na końcu należy ją mocno docisnąć do powierzchni ściennej i chwilę poczekać.