ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Prosta geometryczna

autor: Ethan Aberg    id motywu: 2721
Tapeta Prosta geometryczna
Tapeta Prosta geometryczna
Tapeta Prosta geometryczna
Tapeta Prosta geometryczna Tapeta Prosta geometryczna Tapeta Prosta geometryczna

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Prosta geometryczna

Styl minimalistycznystaje się pożądany w wystroju wnętrza. Doceniago coraz więcej designerów aranżujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne meble w połączeniu z ciekawym aranżem ścian i sufitów nadają wnętrzu niezwykłego wręcz klimatu. Wielu specjalistów dobrze znających specyfikę stylu minimalistycznego uważa go za ponadczasowy, który jest wiecznie na czasie. Łączy on w sobie delikatność i eleganckie niedomówienia, oszczędność w treści i siłę wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się niezwykłe tapety minimal, które doskonale komponują się z wieloma komponentami tej oszczędnej w treść stylistyki.

Tapeta minimalistyczna Prosta geometryczna

Tapeta w stylu minimal art to mariaż wielu wzorów, szkicu, kolorów, geometrycznych kształtów, nieszablonowych szablonów, które zestawione są z motywami flory i czarno-szarymi grafikami. W kolorystyce dominują naturalne barwy. Kolory takie jak np. niebieski, czerwony, zieleń, orange, żółty mają kolor blady. Najbardziej wyraziste są barwy biała i czerń. Figury, Wzory na tapecie posiadają wyraziste kontury. Dzięki takiemu aranżowi styl minimalistyczny jest bogaty w przekaz przy skromnej treści. Tapeta Prosta geometryczna to perfekcyjna propozycja dla każdego miłośnika stylu minimalistycznego.

Tapeta Prosta geometryczna pasuje do wielu przestrzeni

W domach, które urządzone są w stylu minimal wiele pomieszczeń doskonale nadaje się do wyłożenia tapetą Prosta geometryczna. To może być każdy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, jadalnia, oraz ankes kuchenny. Goście na pewno zwrócą uwagę na design naszego wnętrza w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wymowna, że trudno jej nie zauważyć. Wnętrze z tapetą Prosta geometryczna zachwyci i skłoni do zadumy. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tym stylu. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimal kojarzony jest z więcej. Uwalnia głębokie treści ukryte w znaczących barwach i różnych wzorach. Struktura i montaż tapety Prosta geometryczna Tapeta Prosta geometryczna posiada dwie wersje strukturalne. Jedna jest płócienna, a druga całkiem gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa rozerwania się tapety. Jest bardzo odporna na porysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest winylowa, odpiera refleksy światła. Montaż jest szybki. Potrzeba tylko wysokiej klasy kleju do montażu. Pokrywamy klejem ścianę i kładziemy tapetę Prosta geometryczna. Na końcu trzeba ją mocno docisnąć do powierzchni ściennej i moment poczekać.