ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Prosta Abstrakcyjne Linie

autor: Ethan Aberg    id motywu: 2721
Tapeta Prosta Abstrakcyjne Linie
Tapeta Prosta Abstrakcyjne Linie
Tapeta Prosta Abstrakcyjne Linie
Tapeta Prosta Abstrakcyjne Linie
Tapeta Prosta Abstrakcyjne Linie
Tapeta Prosta Abstrakcyjne Linie
Tapeta Prosta Abstrakcyjne Linie
Tapeta Prosta Abstrakcyjne Linie
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Prosta Abstrakcyjne Linie

Styl minimalistycznystaje się pożądany w wystroju wnętrza. Doceniago coraz więcej designerów aranżujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne meble w połączeniu z ciekawym aranżem ścian i sufitów nadają wnętrzu niezwykłego wręcz klimatu. Wielu specjalistów dobrze znających specyfikę stylu minimalistycznego uważa go za ponadczasowy, który jest wiecznie na czasie. Łączy on w sobie delikatność i eleganckie niedomówienia, oszczędność w treści i siłę wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się niezwykłe tapety minimal, które doskonale komponują się z wieloma komponentami tej oszczędnej w treść stylistyki.

Tapeta minimalistyczna Prosta Abstrakcyjne Linie

Tapeta w stylu minimal art to mariaż wielu wzorów, szkicu, kolorów, geometrycznych kształtów, nieszablonowych szablonów, które zestawione są z motywami flory i czarno-szarymi grafikami. W kolorystyce dominują naturalne barwy. Kolory takie jak np. niebieski, czerwony, zieleń, orange, żółty mają kolor blady. Najbardziej wyraziste są barwy biała i czerń. Figury, Wzory na tapecie posiadają wyraziste kontury. Dzięki takiemu aranżowi styl minimalistyczny jest bogaty w przekaz przy skromnej treści. Tapeta Prosta Abstrakcyjne Linie to perfekcyjna propozycja dla każdego miłośnika stylu minimalistycznego.

Tapeta Prosta Abstrakcyjne Linie pasuje do wielu przestrzeni

W domach, które urządzone są w stylu minimal wiele pomieszczeń doskonale nadaje się do wyłożenia tapetą Prosta Abstrakcyjne Linie. To może być każdy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, jadalnia, oraz ankes kuchenny. Goście na pewno zwrócą uwagę na design naszego wnętrza w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wymowna, że trudno jej nie zauważyć. Wnętrze z tapetą Prosta Abstrakcyjne Linie zachwyci i skłoni do zadumy. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tym stylu. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimal kojarzony jest z więcej. Uwalnia głębokie treści ukryte w znaczących barwach i różnych wzorach. Struktura i montaż tapety Prosta Abstrakcyjne Linie Tapeta Prosta Abstrakcyjne Linie posiada dwie wersje strukturalne. Jedna jest płócienna, a druga całkiem gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa rozerwania się tapety. Jest bardzo odporna na porysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest winylowa, odpiera refleksy światła. Montaż jest szybki. Potrzeba tylko wysokiej klasy kleju do montażu. Pokrywamy klejem ścianę i kładziemy tapetę Prosta Abstrakcyjne Linie. Na końcu trzeba ją mocno docisnąć do powierzchni ściennej i moment poczekać.