ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Prosta Abstrakcyjne Linie

autor: Ethan Aberg    id motywu: 2721
Tapeta Prosta Abstrakcyjne Linie
Tapeta Prosta Abstrakcyjne Linie
Tapeta Prosta Abstrakcyjne Linie
Tapeta Prosta Abstrakcyjne Linie Tapeta Prosta Abstrakcyjne Linie Tapeta Prosta Abstrakcyjne Linie
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Prosta Abstrakcyjne Linie

Styl minimalistycznystaje się pożądany w wystroju wnętrza. Doceniago coraz więcej designerów aranżujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne meble w połączeniu z ciekawym aranżem ścian i sufitów nadają wnętrzu niezwykłego wręcz klimatu. Wielu specjalistów dobrze znających specyfikę stylu minimalistycznego uważa go za ponadczasowy, który jest wiecznie na czasie. Łączy on w sobie delikatność i eleganckie niedomówienia, oszczędność w treści i siłę wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się niezwykłe tapety minimal, które doskonale komponują się z wieloma komponentami tej oszczędnej w treść stylistyki.

Tapeta minimalistyczna Prosta Abstrakcyjne Linie

Tapeta w stylu minimal art to mariaż wielu wzorów, szkicu, kolorów, geometrycznych kształtów, nieszablonowych szablonów, które zestawione są z motywami flory i czarno-szarymi grafikami. W kolorystyce dominują naturalne barwy. Kolory takie jak np. niebieski, czerwony, zieleń, orange, żółty mają kolor blady. Najbardziej wyraziste są barwy biała i czerń. Figury, Wzory na tapecie posiadają wyraziste kontury. Dzięki takiemu aranżowi styl minimalistyczny jest bogaty w przekaz przy skromnej treści. Tapeta Prosta Abstrakcyjne Linie to perfekcyjna propozycja dla każdego miłośnika stylu minimalistycznego.

Tapeta Prosta Abstrakcyjne Linie pasuje do wielu przestrzeni

W domach, które urządzone są w stylu minimal wiele pomieszczeń doskonale nadaje się do wyłożenia tapetą Prosta Abstrakcyjne Linie. To może być każdy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, jadalnia, oraz ankes kuchenny. Goście na pewno zwrócą uwagę na design naszego wnętrza w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wymowna, że trudno jej nie zauważyć. Wnętrze z tapetą Prosta Abstrakcyjne Linie zachwyci i skłoni do zadumy. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tym stylu. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimal kojarzony jest z więcej. Uwalnia głębokie treści ukryte w znaczących barwach i różnych wzorach. Struktura i montaż tapety Prosta Abstrakcyjne Linie Tapeta Prosta Abstrakcyjne Linie posiada dwie wersje strukturalne. Jedna jest płócienna, a druga całkiem gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa rozerwania się tapety. Jest bardzo odporna na porysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest winylowa, odpiera refleksy światła. Montaż jest szybki. Potrzeba tylko wysokiej klasy kleju do montażu. Pokrywamy klejem ścianę i kładziemy tapetę Prosta Abstrakcyjne Linie. Na końcu trzeba ją mocno docisnąć do powierzchni ściennej i moment poczekać.