ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Powtarzające się różowe kółka

autor: Anne Punch    id motywu: 2860
Tapeta Powtarzające się różowe kółka
Tapeta Powtarzające się różowe kółka
Tapeta Powtarzające się różowe kółka
Tapeta Powtarzające się różowe kółka Tapeta Powtarzające się różowe kółka Tapeta Powtarzające się różowe kółka

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Powtarzające się różowe kółka

Styl minimal artstaje się pożądany w wystroju wnętrza. Zauważago coraz więcej rekoratorów aranżujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne meble w połączeniu z interesującym aranżem ściany i sufitów nadają wnętrzu niebywałego wręcz charakteru. Wielu specjalistów doskonale znających charakterystykę stylu minimalistycznego uznaje go za ponadczasowy, który jest wiecznie w modzie. Łączy on w sobie delikatność i eleganckie niedomówienia, skromność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza domu pojawiają się niezwykłe tapety minimalistyczne, które doskonale komponują się z wieloma komponentami tej oszczędnej w treść stylistyki.

Tapeta minimalistyczna Powtarzające się różowe kółka

Tapeta w stylu minimal art to mariaż różnych wzorów, szkicu, barw, geometrycznych figur, niestandardowych kompozycji, które zestawione są z motywami roślinnymi i ciemnymi grafikami. W kolorach wybijają się na pierwszy plan naturalne odcienie. Kolory takie jak np. błękitny, czerwień, zieleń, pomarańcz, żółty posiadają kolor blady. Najbardziej wyraziste są kolory biała i czarna. Grafiki na tapecie posiadają wyraziste kontury. Dzięki temu designowi styl minimal art jest bogaty w przekaz przy minimalnej treści. Tapeta Powtarzające się różowe kółka to perfekcyjna propozycja dla każdego pasjonata stylistyki minimalistycznej.

Tapeta Powtarzające się różowe kółka pasuje do wielu przestrzeni

W mieszkaniach, które zaprojektowane są w stylu minimalistycznym wiele pomieszczeń doskonale pasuje do wyłożenia tapetą Powtarzające się różowe kółka. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, jadalnia, a nawet ankes kuchenny. Goście z pewnością zwrócą uwagę na wystrój naszego domu w stylu minimalistycznym. Ta stylistyka jest tak wyraźna, że trudno jej nie zauważyć. Wnętrze z tapetą Powtarzające się różowe kółka zauroczy i skłoni do zadumy. To właśnie najczęściej odczuwalne jest w tej stylistyce. Minimum wcale nie znaczy mniej. W tym przypadku minimalizm kojarzy się z więcej. Uwalnia głębokie treści schowane w znaczących barwach i różnych wzorach. Struktura i prace montażowe tapety Powtarzające się różowe kółka Tapeta Powtarzające się różowe kółka ma dwie struktury. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest bardzo odporna na porysowania i zmienne temperatury. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odbija odbłyski światła. Montaż jest szybki. Potrzeba jedynie wysokiej klasy kleju montażowego. Smarujemy klejem ścianę i kładziemy tapetę Powtarzające się różowe kółka. Na końcu trzeba ją zdecydowanie docisnąć do powierzchni ściennej i chwilę poczekać.