ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Pomarańczowe Liście

autor: saltoli    id motywu: 2834
Tapeta Pomarańczowe Liście
Tapeta Pomarańczowe Liście
Tapeta Pomarańczowe Liście
Tapeta Pomarańczowe Liście
Tapeta Pomarańczowe Liście Tapeta Pomarańczowe Liście Tapeta Pomarańczowe Liście Tapeta Pomarańczowe Liście
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta Pomarańczowe Liście - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza pomieszczeń urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz projektują pomieszczenia stosując do wystroju naturalne materiały i barwy oddające aurę Skandynawii. Szarość w mariażu z kolorem białym i czernią.Dodatek elementów drewnianych tworzy z tymi barwami gustowną kompozycję. Na styl skandynawski składa się kilka elementów -meble, barwa ścian, grafiki, rośliny, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pomalować w jasnych kolorach. Można także wykorzystać tapetę Pomarańczowe Liście. Rozwiązanie nowatorskie dostosowane do stylu nordic.

Tapeta Pomarańczowe Liście wyróżniająca się w galerii tapet

Tapetę Pomarańczowe Liście cechuje naturalna tekstura i inspirujące wzornictwo. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych elementów w naturalnych barwach tworzą gustowny klimat stylu Scandinavian. Design wnętrza jest szalenie efektowny, różni się od innych stylów. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Pomarańczowe Liście w połączeniu z innymi elementami pomieszczenia staje się ciepły. Tapeta Pomarańczowe Liście w zestawieniu z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi elementami oraz błękitnymi akcentami tworzy oryginalny wystrój. Wzrastająca popularność stylu nordic powoduje większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Pomarańczowe Liście. 

Wzornictwo tapety Pomarańczowe Liście

Na tapecie Pomarańczowe Liście dominują wzory, które doskonale oddają klimat Skandynawii. Szare jak i kolorowe odcienie roślinności, abstrakcyjne kształty i kontury roślin i zwierząt. Można dopatrzyć się renifery, dinozaury, jeża, szakala,wiewiórkę, ptaki oraz koniki. Schematy w czerni komponują się z barwną mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Pomarańczowe Liście

Tapeta Pomarańczowe Liście posiada podwójną strukturę. Jedna jest o powierzchni płótna, a druga cała wygładzona. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dosyć dużą wytrzymałość na porysowanie, nie rozrywa się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Pomarańczowe Liście redukuje promienie świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Pomarańczowe Liście

Tapetę Pomarańczowe Liście klei się dościany w sposób szybki i prosty. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej montażowy. Klejem smaruje się powierzchnię ściany, a następnie przykłada się winyl do ściany i solidnie przyciska. Tapeta przylega idealnie do ściany od pierwszego klejenia.