ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Pomarańczowe botaniczne liście

autor: saltoli    id motywu: 2834
Tapeta Pomarańczowe botaniczne liście
Tapeta Pomarańczowe botaniczne liście
Tapeta Pomarańczowe botaniczne liście
Tapeta Pomarańczowe botaniczne liście Tapeta Pomarańczowe botaniczne liście Tapeta Pomarańczowe botaniczne liście

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta Pomarańczowe botaniczne liście - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza pomieszczeń urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz projektują pomieszczenia stosując do wystroju naturalne materiały i barwy oddające aurę Skandynawii. Szarość w mariażu z kolorem białym i czernią.Dodatek elementów drewnianych tworzy z tymi barwami gustowną kompozycję. Na styl skandynawski składa się kilka elementów -meble, barwa ścian, grafiki, rośliny, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pomalować w jasnych kolorach. Można także wykorzystać tapetę Pomarańczowe botaniczne liście. Rozwiązanie nowatorskie dostosowane do stylu nordic.

Tapeta Pomarańczowe botaniczne liście wyróżniająca się w galerii tapet

Tapetę Pomarańczowe botaniczne liście cechuje naturalna tekstura i inspirujące wzornictwo. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych elementów w naturalnych barwach tworzą gustowny klimat stylu Scandinavian. Design wnętrza jest szalenie efektowny, różni się od innych stylów. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Pomarańczowe botaniczne liście w połączeniu z innymi elementami pomieszczenia staje się ciepły. Tapeta Pomarańczowe botaniczne liście w zestawieniu z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi elementami oraz błękitnymi akcentami tworzy oryginalny wystrój. Wzrastająca popularność stylu nordic powoduje większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Pomarańczowe botaniczne liście. 

Wzornictwo tapety Pomarańczowe botaniczne liście

Na tapecie Pomarańczowe botaniczne liście dominują wzory, które doskonale oddają klimat Skandynawii. Szare jak i kolorowe odcienie roślinności, abstrakcyjne kształty i kontury roślin i zwierząt. Można dopatrzyć się renifery, dinozaury, jeża, szakala,wiewiórkę, ptaki oraz koniki. Schematy w czerni komponują się z barwną mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Pomarańczowe botaniczne liście

Tapeta Pomarańczowe botaniczne liście posiada podwójną strukturę. Jedna jest o powierzchni płótna, a druga cała wygładzona. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dosyć dużą wytrzymałość na porysowanie, nie rozrywa się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Pomarańczowe botaniczne liście redukuje promienie świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Pomarańczowe botaniczne liście

Tapetę Pomarańczowe botaniczne liście klei się dościany w sposób szybki i prosty. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej montażowy. Klejem smaruje się powierzchnię ściany, a następnie przykłada się winyl do ściany i solidnie przyciska. Tapeta przylega idealnie do ściany od pierwszego klejenia.