ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Podwójna Jodełka

autor: Olgastocker    id motywu: 2748
Tapeta Podwójna Jodełka
Tapeta Podwójna Jodełka
Tapeta Podwójna Jodełka
Tapeta Podwójna Jodełka
Tapeta Podwójna Jodełka
Tapeta Podwójna Jodełka
Tapeta Podwójna Jodełka
Tapeta Podwójna Jodełka
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Podwójna Jodełka

Styl minimalistycznystaje się pożądany w designie wnętrza. Zauważago coraz więcej designerów aranżujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne meble w połączeniu z interesującym aranżem ścian i sufitu nadają wnętrzu niezwykłego wręcz charakteru. Wielu specjalistów dobrze znających specyfikę stylu określanego jako minimal art uważa go za ponadczasowy, który jest wiecznie w modzie. Łączy on w sobie subtelność i pełne smaku i wyrafinowania niedomówienia, oszczędność w treści i siłę wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się niezwykłe tapety minimalistyczne, które doskonale komponują się z różnymi komponentami tej oszczędnej w treść stylistyki.

Tapeta minimalistyczna Podwójna Jodełka

Tapeta w stylu minimal art to mariaż różnych wzorów, szkicu, kolorów, geometrycznych figur, niestandardowych kompozycji, które powiązane są z motywami roślinnymi i ciemnymi grafikami. W kolorystyce dominują naturalne odcienie. Kolory takie jak np. błękitny, czerwony, zielony, orange, żółty posiadają kolor blady. Najbardziej wyraziste są barwy biała i czerń. Rysunki na tapecie posiadają wyraźne kontury. Dzięki takiemu designowi styl minimalistyczny jest bogaty w przekaz przy skromnej treści. Tapeta Podwójna Jodełka to perfekcyjna propozycja dla każdego pasjonata stylistyki minimalistycznej.

Tapeta Podwójna Jodełka będzie pasowała do wielu przestrzeni

W domach, które zaprojektowane są w stylu minimal wiele pomieszczeń doskonale pasuje do wyłożenia tapetą Podwójna Jodełka. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, kuchnia, oraz ankes kuchenny. Goście na pewno zwrócą uwagę na design naszego wnętrza w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wyrazista, że trudno jej nie zauważyć. Pomieszczenie z tapetą Podwójna Jodełka zauroczy i skłoni do zadumy. To właśnie najczęściej odczuwalne jest w tym stylu. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimalizm kojarzony jest z więcej. Wyzwala głębokie treści schowane w znaczących kolorach i różnych wzorach. Struktura i prace montażowe tapety Podwójna Jodełka Tapeta Podwójna Jodełka posiada dwie wersje strukturalne. Jedna jest płócienna, a druga zupełnie gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa rozerwania się tapety. Jest wyjątkowo odporna na zarysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odpiera odbłyski światła. Montaż jest szybki. Potrzeba tylko wysokiej klasy kleju montażowego. Pokrywamy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Podwójna Jodełka. Na końcu należy ją mocno docisnąć do ściany i chwilę poczekać.