ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Płytki w Stylu Portugalskim

autor: redkoala    id motywu: 2757
Tapeta Płytki w Stylu Portugalskim
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapety w ornamenty: delikatne detale, które zmienią Twoją przestrzeń

Dzięki subtelnym i ciepłym detalom, tapeta samoprzylepna lub na podkładzie flizelinowym - ma silny skutek wizualny, jednocześnie pokazując swój delikatny charakter. piękne szczegóły dodają niezwykłości rodzimej atmosferze, a bogate, złote tony mogą dodać odrobinę blasku i wyrafinowania. Łatwy do zastosowania w każdym przestrzeni, aby oświetlić ściany i dodać trochę ornamentowej inspiracji do domu.  

Tapeta Płytki w Stylu Portugalskim na wymiar – ornamenty

Wystarczy uniwersalny, delikatny szablon tapety Płytki w Stylu Portugalskim, aby dodać znaczącą zmianę w pomieszczeniu. Perfekcyjny do salonu, sypialni, ale także do kuchni i łazienki. Wprowadza szlachetny styl i dobrze koresponduje ze stylowymi, współczesnymi meblami. W naszym sklepie każde zamówienie jest "szyte na miarę", a więc nie dorzucamy niepotrzebnego materiału. Podczas składania zamówienia wystarczy wpisać wymiar ściany i samodzielnie określić skalę wybranego wzoru. Nic prostrzego!