ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Plemienne Wzory w Stylu Ikat

autor: KaliaZen    id motywu: 2814
Tapeta Plemienne Wzory w Stylu Ikat
Tapeta Plemienne Wzory w Stylu Ikat
Tapeta Plemienne Wzory w Stylu Ikat
Tapeta Plemienne Wzory w Stylu Ikat
Tapeta Plemienne Wzory w Stylu Ikat Tapeta Plemienne Wzory w Stylu Ikat Tapeta Plemienne Wzory w Stylu Ikat Tapeta Plemienne Wzory w Stylu Ikat
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta Plemienne Wzory w Stylu Ikat - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza domów urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i odcienie oddające aurę Skandynawii. Kolor szary w mariażu z bielą i czernią.Dodatek drewna tworzy z naturalnymi barwami gustowną kompozycję. Na styl skandynawski składa się wiele elementów -meble, barwa ścian, grafiki, rośliny, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pomalować w jasnych kolorach. Można też wykorzystać tapetę Plemienne Wzory w Stylu Ikat . Rozwiązanie nowatorskie dostosowane do stylu skandynawskiego.

Tapeta Plemienne Wzory w Stylu Ikat wyróżniająca się w galerii tapet

Tapetę Plemienne Wzory w Stylu Ikat cechuje naturalna tekstura i inspirujące wzory. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych nut w naturalnych odcieniach tworzą elegancki klimat stylu Scandinavian. Design wnętrza jest niezwykle efektowny, odróżnia się od innych stylów. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Plemienne Wzory w Stylu Ikat w połączeniu z pozostałymi elementami pomieszczenia staje się ciepły. Tapeta Plemienne Wzory w Stylu Ikat w połączeniu z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi meblami oraz błękitnymi akcentami tworzy oryginalny desing. Wzrastająca powszechność stylu skandynawskiego powoduje większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Plemienne Wzory w Stylu Ikat . 

Wzornictwo tapety Plemienne Wzory w Stylu Ikat

Na tapecie Plemienne Wzory w Stylu Ikat dominują wzory, które doskonale oddają klimat Skandynawii. Szare jak i kolorowe odcienie roślin, abstrakcyjne figury i kontury roślin i zwierząt. Można dopatrzyć się renifery, dinozaura, jeże, lisa,wiewiórki, ptaki oraz koniki. Schematy w czerni komponują się z barwną mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Plemienne Wzory w Stylu Ikat

Tapeta Plemienne Wzory w Stylu Ikat posiada podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem gładka. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dosyć dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie rozrywa się. Nie poddaje się również wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Plemienne Wzory w Stylu Ikat eliminuje refleksy świetlne.

Szybki montaż tapety Plemienne Wzory w Stylu Ikat

Tapetę Plemienne Wzory w Stylu Ikat klei się dościan w sposób błyskawiczny i prosty. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej montażowy. Klejem smaruje się powierzchnię ściany, a w dalszej kolejności przykłada się winyl do ścian i solidnie przyciska. Tapeta przylega doskonale do ścian od pierwszego przyłożenia.