ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Plemienne Wzory w Stylu Ikat

autor: KaliaZen    id motywu: 2814
Tapeta Plemienne Wzory w Stylu Ikat
Tapeta Plemienne Wzory w Stylu Ikat
Tapeta Plemienne Wzory w Stylu Ikat
Tapeta Plemienne Wzory w Stylu Ikat
Tapeta Plemienne Wzory w Stylu Ikat
Tapeta Plemienne Wzory w Stylu Ikat
Tapeta Plemienne Wzory w Stylu Ikat
Tapeta Plemienne Wzory w Stylu Ikat
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Plemienne Wzory w Stylu Ikat - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza domów urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i odcienie oddające aurę Skandynawii. Kolor szary w mariażu z bielą i czernią.Dodatek drewna tworzy z naturalnymi barwami gustowną kompozycję. Na styl skandynawski składa się wiele elementów -meble, barwa ścian, grafiki, rośliny, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pomalować w jasnych kolorach. Można też wykorzystać tapetę Plemienne Wzory w Stylu Ikat . Rozwiązanie nowatorskie dostosowane do stylu skandynawskiego.

Tapeta Plemienne Wzory w Stylu Ikat wyróżniająca się w galerii tapet

Tapetę Plemienne Wzory w Stylu Ikat cechuje naturalna tekstura i inspirujące wzory. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych nut w naturalnych odcieniach tworzą elegancki klimat stylu Scandinavian. Design wnętrza jest niezwykle efektowny, odróżnia się od innych stylów. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Plemienne Wzory w Stylu Ikat w połączeniu z pozostałymi elementami pomieszczenia staje się ciepły. Tapeta Plemienne Wzory w Stylu Ikat w połączeniu z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi meblami oraz błękitnymi akcentami tworzy oryginalny desing. Wzrastająca powszechność stylu skandynawskiego powoduje większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Plemienne Wzory w Stylu Ikat . 

Wzornictwo tapety Plemienne Wzory w Stylu Ikat

Na tapecie Plemienne Wzory w Stylu Ikat dominują wzory, które doskonale oddają klimat Skandynawii. Szare jak i kolorowe odcienie roślin, abstrakcyjne figury i kontury roślin i zwierząt. Można dopatrzyć się renifery, dinozaura, jeże, lisa,wiewiórki, ptaki oraz koniki. Schematy w czerni komponują się z barwną mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Plemienne Wzory w Stylu Ikat

Tapeta Plemienne Wzory w Stylu Ikat posiada podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem gładka. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dosyć dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie rozrywa się. Nie poddaje się również wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Plemienne Wzory w Stylu Ikat eliminuje refleksy świetlne.

Szybki montaż tapety Plemienne Wzory w Stylu Ikat

Tapetę Plemienne Wzory w Stylu Ikat klei się dościan w sposób błyskawiczny i prosty. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej montażowy. Klejem smaruje się powierzchnię ściany, a w dalszej kolejności przykłada się winyl do ścian i solidnie przyciska. Tapeta przylega doskonale do ścian od pierwszego przyłożenia.