ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Pionowe i Ukośne Linie

autor: ExpressVectors    id motywu: 2872
Tapeta Pionowe i Ukośne Linie
Tapeta Pionowe i Ukośne Linie
Tapeta Pionowe i Ukośne Linie
Tapeta Pionowe i Ukośne Linie
Tapeta Pionowe i Ukośne Linie
Tapeta Pionowe i Ukośne Linie
Tapeta Pionowe i Ukośne Linie
Tapeta Pionowe i Ukośne Linie
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Pionowe i Ukośne Linie

Styl minimalistycznystaje się popularny w wystroju wnętrza. Zauważago coraz więcej rekoratorów projektujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne meble w połączeniu z ciekawym aranżem ścian i sufitów nadają wnętrzu niebywałego wręcz klimatu. Wielu fachowców dobrze znających specyfikę stylu określanego jako minimal art uznaje go za ponadczasowy, który jest wiecznie na czasie. Łączy on w sobie subtelność i estetyczne niedomówienia, skromność w treści i siłę wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się niezwykłe tapety minimal, które doskonale komponują się z różnymi komponentami tej oszczędnej w treść stylistyki.

Tapeta minimalistyczna Pionowe i Ukośne Linie

Tapeta w stylu minimal art to przełamanie wielu wzorów, szkicu, barw, geometrycznych figur, nieszablonowych szablonów, które zestawione są z motywami roślinnymi i czarno-szarymi grafikami. W kolorach wybijają się na pierwszy plan naturalne barwy. Kolory takie jak np. błękitny, czerwony, zielony, pomarańcz, żółty posiadają odcień blady. Najbardziej zauważalne są barwy biel i czerń. Grafiki na tapecie posiadają wyraziste kontury. Dzięki temu aranżowi styl minimalistyczny jest bogaty w przekaz przy skromnej treści. Tapeta Pionowe i Ukośne Linie to perfekcyjna propozycja dla każdego miłośnika stylistyki minimalistycznej.

Tapeta Pionowe i Ukośne Linie pasuje do wielu przestrzeni

W mieszkaniach, które urządzone są w stylu minimalistycznym wiele pomieszczeń doskonale pasuje do wyłożenia tapetą Pionowe i Ukośne Linie. To może być każdy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, jadalnia, a nawet ankes kuchenny. Goście na pewno zwrócą uwagę na wystrój naszego domu w stylu minimalistycznym. Ta stylistyka jest tak wyraźna, że trudno jej nie zauważyć. Pomieszczenie z tapetą Pionowe i Ukośne Linie zauroczy i skłoni do refleksji. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tym stylu. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimal kojarzy się z więcej. Uwalnia głębsze treści ukryte w znaczących kolorach i różnych wzorach. Struktura i montaż tapety Pionowe i Ukośne Linie Tapeta Pionowe i Ukośne Linie ma dwie wersje strukturalne. Jedna jest płócienna, a druga zupełnie gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest wyjątkowo odporna na zarysowania i zmienne temperatury. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odbija refleksy światła. Montaż jest błyskawiczny. Potrzeba jedynie wysokiej klasy kleju montażowego. Pokrywamy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Pionowe i Ukośne Linie. Na końcu należy ją mocno docisnąć do ściany i moment poczekać.