ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Piękne fantasy bez szwu

autor: silmen    id motywu: 2807
Tapeta Piękne fantasy bez szwu
Tapeta Piękne fantasy bez szwu
Tapeta Piękne fantasy bez szwu
Tapeta Piękne fantasy bez szwu Tapeta Piękne fantasy bez szwu Tapeta Piękne fantasy bez szwu

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta Piękne fantasy bez szwu - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej można spotkać wnętrza pomieszczeń urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i kolory oddające aurę Skandynawii. Szarość w mariażu z bielą i czarnymi akcentami.Dodatek elementów drewnianych tworzy z naturalnymi barwami elegancką kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się wiele elementów -meble, barwa ścian, obrazy, roślinność, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych dcienieach. Można też wykorzystać tapetę Piękne fantasy bez szwu. Rozwiązanie oryginalne pasujące do stylu nordic.

Tapeta Piękne fantasy bez szwu wyróżniająca się w galerii tapet

Tapetę Piękne fantasy bez szwu wyróżnia naturalna tekstura i inspirujące wzornictwo. Prostota z domieszką abstrakcyjnych nut w naturalnych barwach tworzą elegancki klimat stylu Scandinavian. Design wnętrza jest niezwykle efektowny, odróżnia się od każdego innego stylu. Chłód Skandynawski na tapecie Piękne fantasy bez szwu w połączeniu z pozostałymi elementami wnętrza staje się nastrojowy. Tapeta Piękne fantasy bez szwu w kompozycji z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi meblami oraz niebieskimi tonacjami tworzy oryginalny desing. Wzrastająca powszechność stylu nordic sprawia większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Piękne fantasy bez szwu. 

Wzornictwo tapety Piękne fantasy bez szwu

Na tapecie Piękne fantasy bez szwu dominują wzory, które świetnie oddają aurę Skandynawii. Szare jak i kolorowe odcienie liści, abstrakcyjne kształty i kontury roślin i zwierząt. Można dopatrzyć się renifery, dinozaura, jeże, szakala,wiewiórki, ptaki oraz koniki. Schematy w czarnych tonacjach zestawione są z kolorową mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Piękne fantasy bez szwu

Tapeta Piękne fantasy bez szwu posiada podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem wygładzona. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dość dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie strzępi się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Piękne fantasy bez szwu eliminuje refleksy świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Piękne fantasy bez szwu

Tapetę Piękne fantasy bez szwu klei się dościan w sposób błyskawiczny i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej do montażu. Klejem pokrywa się ścianę, a następnie przykleja się winyl do ścian i mocno przyciska. Tapeta przylega idealnie do ścian od pierwszego klejenia.