ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Peruwiańska Lama

autor: artrise    id motywu: 2795
Tapeta Peruwiańska Lama
Tapeta Peruwiańska Lama
Tapeta Peruwiańska Lama
Tapeta Peruwiańska Lama Tapeta Peruwiańska Lama Tapeta Peruwiańska Lama
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta Peruwiańska Lama - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza mieszkań urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia stosując do wystroju naturalne materiały i odcienie oddające klimat Skandynawii. Szarość w połączeniu z bielą i czarnymi akcentami.Dodatek drewna tworzy z naturalnymi barwami gustowną kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się wiele elementów -meble, barwa ścian, grafiki, roślinność, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych kolorach. Można także zastosować tapetę Peruwiańska Lama. Rozwiązanie oryginalne pasujące do stylu nordic.

Tapeta Peruwiańska Lama wyróżniająca się w galerii tapet

Tapetę Peruwiańska Lama charakteryzuje naturalna tekstura i inspirujące wzory. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych nut w naturalnych odcieniach tworzą elegancki klimat stylu Nordic. Wystrój wnętrza jest szalenie efektowny, różni się od innych stylów. Chłód Skandynawski na tapecie Peruwiańska Lama w połączeniu z pozostałymi elementami wnętrza staje się ciepły. Tapeta Peruwiańska Lama w kompozycji z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi meblami oraz niebieskimi akcentami tworzy oryginalny wystrój. Wzrastająca powszechność stylu nordic sprawia większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Peruwiańska Lama. 

Wzornictwo tapety Peruwiańska Lama

Na tapecie Peruwiańska Lama dominujące są wzory, które świetnie oddają klimat Skandynawii. Cieme oraz kolorowe odcienie roślinności, abstrakcyjne figury i kontury roślin i zwierząt. Można dojrzeć renifery, dinozaury, jeża, szakala,wiewiórkę, ptaszki oraz konie. Schematy w czarnych tonacjach zestawione są z kolorową mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Peruwiańska Lama

Tapeta Peruwiańska Lama posiada podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga cała wygładzona. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dość dużą odporność na porysowanie, nie zrywa się. Nie poddaje się również wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Peruwiańska Lama eliminuje refleksy świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Peruwiańska Lama

Tapetę Peruwiańska Lama klei się dościan w sposób szybki i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej do montażu. Klejem pokrywa się ścianę, a w dalszej kolejności przykłada się winyl do ścian i solidnie przyciska. Tapeta przylega idealnie do ścian od pierwszego przyłożenia.