ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Peruwiańska Lama

autor: artrise    id motywu: 2795
Tapeta Peruwiańska Lama
Tapeta Peruwiańska Lama
Tapeta Peruwiańska Lama
Tapeta Peruwiańska Lama
Tapeta Peruwiańska Lama
Tapeta Peruwiańska Lama
Tapeta Peruwiańska Lama
Tapeta Peruwiańska Lama
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Peruwiańska Lama - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza mieszkań urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia stosując do wystroju naturalne materiały i odcienie oddające klimat Skandynawii. Szarość w połączeniu z bielą i czarnymi akcentami.Dodatek drewna tworzy z naturalnymi barwami gustowną kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się wiele elementów -meble, barwa ścian, grafiki, roślinność, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych kolorach. Można także zastosować tapetę Peruwiańska Lama. Rozwiązanie oryginalne pasujące do stylu nordic.

Tapeta Peruwiańska Lama wyróżniająca się w galerii tapet

Tapetę Peruwiańska Lama charakteryzuje naturalna tekstura i inspirujące wzory. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych nut w naturalnych odcieniach tworzą elegancki klimat stylu Nordic. Wystrój wnętrza jest szalenie efektowny, różni się od innych stylów. Chłód Skandynawski na tapecie Peruwiańska Lama w połączeniu z pozostałymi elementami wnętrza staje się ciepły. Tapeta Peruwiańska Lama w kompozycji z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi meblami oraz niebieskimi akcentami tworzy oryginalny wystrój. Wzrastająca powszechność stylu nordic sprawia większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Peruwiańska Lama. 

Wzornictwo tapety Peruwiańska Lama

Na tapecie Peruwiańska Lama dominujące są wzory, które świetnie oddają klimat Skandynawii. Cieme oraz kolorowe odcienie roślinności, abstrakcyjne figury i kontury roślin i zwierząt. Można dojrzeć renifery, dinozaury, jeża, szakala,wiewiórkę, ptaszki oraz konie. Schematy w czarnych tonacjach zestawione są z kolorową mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Peruwiańska Lama

Tapeta Peruwiańska Lama posiada podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga cała wygładzona. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dość dużą odporność na porysowanie, nie zrywa się. Nie poddaje się również wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Peruwiańska Lama eliminuje refleksy świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Peruwiańska Lama

Tapetę Peruwiańska Lama klei się dościan w sposób szybki i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej do montażu. Klejem pokrywa się ścianę, a w dalszej kolejności przykłada się winyl do ścian i solidnie przyciska. Tapeta przylega idealnie do ścian od pierwszego przyłożenia.