ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Pastelowe Trójkąty

autor: Viktoriia    id motywu: 2880
Tapeta Pastelowe Trójkąty
Tapeta Pastelowe Trójkąty
Tapeta Pastelowe Trójkąty
Tapeta Pastelowe Trójkąty Tapeta Pastelowe Trójkąty Tapeta Pastelowe Trójkąty

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Pastelowe Trójkąty

Styl minimalistycznystał się pożądany w designie wnętrza. Zauważago coraz więcej architektów aranżujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne meble w połączeniu z interesującym aranżem ścian i sufitu nadają pomieszczeniu niezwykłego wręcz klimatu. Wielu specjalistów dobrze znających specyfikę stylu minimalistycznego uznaje go za ponadczasowy, który jest zawsze w modzie. Łączy on w sobie subtelność i eleganckie niedomówienia, skromność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się artystycznie zaprojektowane tapety minimalistyczne, które idealnie komponują się z różnymi elementami tej oszczędnej w treść stylistyki.

Tapeta minimalistyczna Pastelowe Trójkąty

Tapeta w stylu minimalistycznym to przełamanie różnych wzorów, szkiców, kolorów, geometrycznych figur, niestandardowych szablonów, które powiązane są z motywami flory i czarno-szarymi grafikami. W kolorystyce dominują naturalne odcienie. Kolory takie jak chociażby błękitny, czerwony, zielony, pomarańcz, żółty posiadają kolor blady. Najbardziej wyraziste są kolory biała i czarna. Figury, Wzory na tapecie posiadają wyraźne kontury. Dzięki temu aranżowi styl minimalistyczny jest bogaty w przekaz przy minimalnej treści. Tapeta Pastelowe Trójkąty to perfekcyjna propozycja dla każdego miłośnika stylu minimalistycznego.

Tapeta Pastelowe Trójkąty będzie pasowała do każdego wnętrza

W domach, które zaprojektowane są w stylu minimalistycznym wiele pomieszczeń idealnie nadaje się do wyłożenia tapetą Pastelowe Trójkąty. To może być każdy pokój, np. salon, sypialnia, przedpokój, kuchnia, a nawet ankes kuchenny. Osoby odwiedzające nasz dom z pewnością zwrócą uwagę na wystrój naszego wnętrza w stylu minimalistycznym. Ta stylistyka jest tak wyrazista, że trudno jej nie odczuć wizualnie. Pomieszczenie z tapetą Pastelowe Trójkąty zauroczy i skłoni do zadumy. To właśnie najczęściej odczuwalne jest w tej stylistyce. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimal kojarzy się z więcej. Wyzwala głębsze treści ukryte w znaczących barwach i różnych wzorach. Struktura i prace montażowe tapety Pastelowe Trójkąty Tapeta Pastelowe Trójkąty posiada dwie wersje strukturalne. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa rozerwania się tapety. Jest wyjątkowo odporna na porysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odbija refleksy światła. Montaż jest szybki. Potrzeba tylko wysokiej klasy kleju do montażu. Smarujemy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Pastelowe Trójkąty. Na końcu trzeba ją mocno docisnąć do ściany i moment poczekać.