Strona główna / Tapety / Kategorie / Retro
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Pastelowe Liście Miłorzębu

autor: Olga Skorobogatova    id motywu: 2801
Tapeta Pastelowe Liście Miłorzębu
Tapeta Pastelowe Liście Miłorzębu
Tapeta Pastelowe Liście Miłorzębu
Tapeta Pastelowe Liście Miłorzębu
Tapeta Pastelowe Liście Miłorzębu Tapeta Pastelowe Liście Miłorzębu Tapeta Pastelowe Liście Miłorzębu Tapeta Pastelowe Liście Miłorzębu
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta Pastelowe Liście Miłorzębu - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza pomieszczeń urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i barwy oddające aurę Skandynawii. Szarość w połączeniu z kolorem białym i czarnymi akcentami.Dodatek drewna tworzy z naturalnymi barwami gustowną kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się wiele elementów -meble, kolor ścian, grafiki, rośliny, światło we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych dcienieach. Można też zastosować tapetę Pastelowe Liście Miłorzębu. Rozwiązanie nowatorskie dostosowane do stylu skandynawskiego.

Tapeta Pastelowe Liście Miłorzębu wyjątkowa w galerii tapet

Tapetę Pastelowe Liście Miłorzębu cechuje naturalna tekstura i pomysłowe wzory. Prostota z domieszką abstrakcyjnych elementów w naturalnych odcieniach tworzą gustowny klimat stylu Nordic. Design wnętrza jest niezwykle efektowny, różni się od każdego innego stylu. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Pastelowe Liście Miłorzębu w połączeniu z pozostałymi elementami pomieszczenia staje się ciepły. Tapeta Pastelowe Liście Miłorzębu w zestawieniu z jasną podłogą, białymi ścianamii szarymi elementami oraz niebieskimi akcentami tworzy oryginalny desing. Wzrastająca popularność stylu skandynawskiego sprawia większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Pastelowe Liście Miłorzębu. 

Wzornictwo tapety Pastelowe Liście Miłorzębu

Na tapecie Pastelowe Liście Miłorzębu dominujące są wzory, które doskonale oddają aurę Skandynawii. Cieme oraz kolorowe odcienie roślinności, abstrakcyjne figury i szkice roślin i zwierząt. Można dopatrzyć się renifery, dinozaura, jeża, szakala,wiewiórkę, ptaki oraz konie. Schematy w czarnych tonacjach komponują się z kolorową mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Pastelowe Liście Miłorzębu

Tapeta Pastelowe Liście Miłorzębu posiada podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga cała gładka. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dosyć dużą odporność na porysowanie, nie rozrywa się. Nie poddaje się również wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Pastelowe Liście Miłorzębu odbija refleksy świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Pastelowe Liście Miłorzębu

Tapetę Pastelowe Liście Miłorzębu przykleja się dościany w sposób szybki i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej do montażu. Klejem pokrywa się ścianę, a następnie przykleja się winyl do ściany i mocno przyciska. Tapeta przylega doskonale do ściany od pierwszego przyłożenia.