Strona główna / Tapety / Kategorie / Retro
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Pastelowe Liście Miłorzębu

autor: Olga Skorobogatova    id motywu: 2801
Tapeta Pastelowe Liście Miłorzębu
Tapeta Pastelowe Liście Miłorzębu
Tapeta Pastelowe Liście Miłorzębu
Tapeta Pastelowe Liście Miłorzębu
Tapeta Pastelowe Liście Miłorzębu
Tapeta Pastelowe Liście Miłorzębu
Tapeta Pastelowe Liście Miłorzębu
Tapeta Pastelowe Liście Miłorzębu
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Pastelowe Liście Miłorzębu - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza pomieszczeń urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i barwy oddające aurę Skandynawii. Szarość w połączeniu z kolorem białym i czarnymi akcentami.Dodatek drewna tworzy z naturalnymi barwami gustowną kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się wiele elementów -meble, kolor ścian, grafiki, rośliny, światło we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych dcienieach. Można też zastosować tapetę Pastelowe Liście Miłorzębu. Rozwiązanie nowatorskie dostosowane do stylu skandynawskiego.

Tapeta Pastelowe Liście Miłorzębu wyjątkowa w galerii tapet

Tapetę Pastelowe Liście Miłorzębu cechuje naturalna tekstura i pomysłowe wzory. Prostota z domieszką abstrakcyjnych elementów w naturalnych odcieniach tworzą gustowny klimat stylu Nordic. Design wnętrza jest niezwykle efektowny, różni się od każdego innego stylu. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Pastelowe Liście Miłorzębu w połączeniu z pozostałymi elementami pomieszczenia staje się ciepły. Tapeta Pastelowe Liście Miłorzębu w zestawieniu z jasną podłogą, białymi ścianamii szarymi elementami oraz niebieskimi akcentami tworzy oryginalny desing. Wzrastająca popularność stylu skandynawskiego sprawia większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Pastelowe Liście Miłorzębu. 

Wzornictwo tapety Pastelowe Liście Miłorzębu

Na tapecie Pastelowe Liście Miłorzębu dominujące są wzory, które doskonale oddają aurę Skandynawii. Cieme oraz kolorowe odcienie roślinności, abstrakcyjne figury i szkice roślin i zwierząt. Można dopatrzyć się renifery, dinozaura, jeża, szakala,wiewiórkę, ptaki oraz konie. Schematy w czarnych tonacjach komponują się z kolorową mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Pastelowe Liście Miłorzębu

Tapeta Pastelowe Liście Miłorzębu posiada podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga cała gładka. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dosyć dużą odporność na porysowanie, nie rozrywa się. Nie poddaje się również wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Pastelowe Liście Miłorzębu odbija refleksy świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Pastelowe Liście Miłorzębu

Tapetę Pastelowe Liście Miłorzębu przykleja się dościany w sposób szybki i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej do montażu. Klejem pokrywa się ścianę, a następnie przykleja się winyl do ściany i mocno przyciska. Tapeta przylega doskonale do ściany od pierwszego przyłożenia.