ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Pastelowe Kolorowe Trójkąty

autor: cosmic_pony    id motywu: 2862
Tapeta Pastelowe Kolorowe Trójkąty
Tapeta Pastelowe Kolorowe Trójkąty
Tapeta Pastelowe Kolorowe Trójkąty
Tapeta Pastelowe Kolorowe Trójkąty
Tapeta Pastelowe Kolorowe Trójkąty
Tapeta Pastelowe Kolorowe Trójkąty
Tapeta Pastelowe Kolorowe Trójkąty
Tapeta Pastelowe Kolorowe Trójkąty
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Pastelowe Kolorowe Trójkąty

Styl minimal artstaje się popularny w wystroju wnętrza. Zauważago coraz więcej architektów projektujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne meble w połączeniu z interesującym aranżem ścian i sufitu nadają wnętrzu niebywałego wręcz klimatu. Wielu fachowców doskonale znających specyfikę stylu minimalistycznego uznaje go za ponadczasowy, który jest zawsze w modzie. Łączy on w sobie subtelność i estetyczne niedomówienia, oszczędność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się niezwykłe tapety minimal, które idealnie komponują się z różnymi elementami tej oszczędnej w treść stylistyki.

Tapeta minimalistyczna Pastelowe Kolorowe Trójkąty

Tapeta w stylu minimalistycznym to przełamanie wielu wzorów, szkiców, kolorów, geometrycznych kształtów, nieszablonowych szablonów, które powiązane są z motywami flory i czarno-szarymi grafikami. W kolorystyce wybijają się na pierwszy plan naturalne odcienie. Kolory takie jak chociażby niebieski, czerwony, zielony, pomarańcz, żółty posiadają kolor blady. Najbardziej wyraziste są kolory biała i czerń. Grafiki na tapecie posiadają wyraziste kontury. Dzięki takiemu designowi styl minimal art jest wymowny przy minimalnej treści. Tapeta Pastelowe Kolorowe Trójkąty to perfekcyjna propozycja dla każdego miłośnika stylu minimalistycznego.

Tapeta Pastelowe Kolorowe Trójkąty będzie pasowała do każdego wnętrza

W mieszkaniach, które zaprojektowane są w stylu minimal wiele pomieszczeń idealnie pasuje do wyłożenia tapetą Pastelowe Kolorowe Trójkąty. To może być każdy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, kuchnia, a nawet ankes kuchenny. Goście z pewnością zwrócą uwagę na wystrój naszego wnętrza w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wyraźna, że trudno jej nie zauważyć. Wnętrze z tapetą Pastelowe Kolorowe Trójkąty zauroczy i skłoni do zadumy. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tej stylistyce. Minimum wcale nie znaczy mniej. W tym przypadku minimal kojarzony jest z więcej. Uwalnia głębsze treści ukryte w znaczących kolorach i rozmaitych wzorach. Struktura i montaż tapety Pastelowe Kolorowe Trójkąty Tapeta Pastelowe Kolorowe Trójkąty posiada dwie struktury. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa rozerwania się tapety. Jest wyjątkowo odporna na zarysowania i zmienne temperatury. Powierzchnia jest winylowa, odpiera odbłyski światła. Montaż jest szybki. Potrzeba jedynie wysokiej marki kleju do montażu. Smarujemy klejem ścianę i kładziemy tapetę Pastelowe Kolorowe Trójkąty. Na końcu należy ją mocno docisnąć do powierzchni ściennej i chwilę poczekać.