ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Pastelowe Kolorowe Strzałki

autor: _aine_    id motywu: 2859
Tapeta Pastelowe Kolorowe Strzałki
Tapeta Pastelowe Kolorowe Strzałki
Tapeta Pastelowe Kolorowe Strzałki
Tapeta Pastelowe Kolorowe Strzałki
Tapeta Pastelowe Kolorowe Strzałki
Tapeta Pastelowe Kolorowe Strzałki
Tapeta Pastelowe Kolorowe Strzałki
Tapeta Pastelowe Kolorowe Strzałki
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Pastelowe Kolorowe Strzałki

Styl minimalistycznystał się pożądany w designie wnętrza. Doceniago coraz więcej rekoratorów projektujących przestrzeń użytkową. Minimalistyczne szafy, regały, stoły i krzesła w zestawieniu z ciekawym aranżem ściany i sufitów nadają wnętrzu niezwykłego wręcz klimatu. Wielu fachowców doskonale znających charakterystykę stylu określanego jako minimal art uważa go za ponadczasowy, który jest zawsze w modzie. Łączy on w sobie subtelność i estetyczne niedomówienia, oszczędność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się artystycznie zaprojektowane tapety minimal, które doskonale komponują się z różnymi komponentami tej oszczędnej w treść stylistyki.

Tapeta minimalistyczna Pastelowe Kolorowe Strzałki

Tapeta w stylu minimal art to przełamanie wielu wzorów, szkicu, kolorów, geometrycznych kształtów, nieszablonowych kompozycji, które powiązane są z motywami flory i ciemnymi grafikami. W kolorach dominują naturalne barwy. Kolory takie jak chociażby błękitny, czerwony, zieleń, pomarańcz, żółty posiadają odcień blady. Najbardziej zauważalne są kolory biała i czerń. Figury, Wzory na tapecie posiadają wyraziste kontury. Dzięki takiemu aranżowi styl minimalistyczny jest bogaty w przekaz przy skromnej treści. Tapeta Pastelowe Kolorowe Strzałki to świetna propozycja dla każdego pasjonata stylistyki minimalistycznej.

Tapeta Pastelowe Kolorowe Strzałki będzie pasowała do wielu przestrzeni

W mieszkaniach, które zaprojektowane są w stylu minimalistycznym wiele pomieszczeń doskonale pasuje do wyłożenia tapetą Pastelowe Kolorowe Strzałki. To może być każdy pokój, np. salon, sypialnia, przedpokój, kuchnia, oraz ankes kuchenny. Goście na pewno zwrócą uwagę na design naszego domu w stylu minimalistycznym. Ta stylistyka jest tak wyrazista, że trudno jej nie odczuć wizualnie. Pomieszczenie z tapetą Pastelowe Kolorowe Strzałki zauroczy i skłoni do refleksji. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tej stylistyce. Minimum wcale nie znaczy mniej. W tym przypadku minimal kojarzony jest z więcej. Uwalnia głębsze treści ukryte w znaczących barwach i różnych wzorach. Struktura i montaż tapety Pastelowe Kolorowe Strzałki Tapeta Pastelowe Kolorowe Strzałki posiada dwie struktury. Jedna jest płócienna, a druga zupełnie gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest wyjątkowo odporna na porysowania i zmienne temperatury. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odbija refleksy światła. Montaż jest szybki. Potrzeba tylko wysokiej klasy kleju do montażu. Pokrywamy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Pastelowe Kolorowe Strzałki. Na końcu należy ją mocno docisnąć do ściany i moment poczekać.