ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Pastelowe Kolorowe Strzałki

autor: _aine_    id motywu: 2859
Tapeta Pastelowe Kolorowe Strzałki
Tapeta Pastelowe Kolorowe Strzałki
Tapeta Pastelowe Kolorowe Strzałki
Tapeta Pastelowe Kolorowe Strzałki Tapeta Pastelowe Kolorowe Strzałki Tapeta Pastelowe Kolorowe Strzałki
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Pastelowe Kolorowe Strzałki

Styl minimalistycznystał się pożądany w designie wnętrza. Doceniago coraz więcej rekoratorów projektujących przestrzeń użytkową. Minimalistyczne szafy, regały, stoły i krzesła w zestawieniu z ciekawym aranżem ściany i sufitów nadają wnętrzu niezwykłego wręcz klimatu. Wielu fachowców doskonale znających charakterystykę stylu określanego jako minimal art uważa go za ponadczasowy, który jest zawsze w modzie. Łączy on w sobie subtelność i estetyczne niedomówienia, oszczędność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się artystycznie zaprojektowane tapety minimal, które doskonale komponują się z różnymi komponentami tej oszczędnej w treść stylistyki.

Tapeta minimalistyczna Pastelowe Kolorowe Strzałki

Tapeta w stylu minimal art to przełamanie wielu wzorów, szkicu, kolorów, geometrycznych kształtów, nieszablonowych kompozycji, które powiązane są z motywami flory i ciemnymi grafikami. W kolorach dominują naturalne barwy. Kolory takie jak chociażby błękitny, czerwony, zieleń, pomarańcz, żółty posiadają odcień blady. Najbardziej zauważalne są kolory biała i czerń. Figury, Wzory na tapecie posiadają wyraziste kontury. Dzięki takiemu aranżowi styl minimalistyczny jest bogaty w przekaz przy skromnej treści. Tapeta Pastelowe Kolorowe Strzałki to świetna propozycja dla każdego pasjonata stylistyki minimalistycznej.

Tapeta Pastelowe Kolorowe Strzałki będzie pasowała do wielu przestrzeni

W mieszkaniach, które zaprojektowane są w stylu minimalistycznym wiele pomieszczeń doskonale pasuje do wyłożenia tapetą Pastelowe Kolorowe Strzałki. To może być każdy pokój, np. salon, sypialnia, przedpokój, kuchnia, oraz ankes kuchenny. Goście na pewno zwrócą uwagę na design naszego domu w stylu minimalistycznym. Ta stylistyka jest tak wyrazista, że trudno jej nie odczuć wizualnie. Pomieszczenie z tapetą Pastelowe Kolorowe Strzałki zauroczy i skłoni do refleksji. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tej stylistyce. Minimum wcale nie znaczy mniej. W tym przypadku minimal kojarzony jest z więcej. Uwalnia głębsze treści ukryte w znaczących barwach i różnych wzorach. Struktura i montaż tapety Pastelowe Kolorowe Strzałki Tapeta Pastelowe Kolorowe Strzałki posiada dwie struktury. Jedna jest płócienna, a druga zupełnie gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest wyjątkowo odporna na porysowania i zmienne temperatury. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odbija refleksy światła. Montaż jest szybki. Potrzeba tylko wysokiej klasy kleju do montażu. Pokrywamy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Pastelowe Kolorowe Strzałki. Na końcu należy ją mocno docisnąć do ściany i moment poczekać.