ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Pastelowe Hawajskie Palmy

autor: Tanya Syrytsyna    id motywu: 2660
Tapeta Pastelowe Hawajskie Palmy
Tapeta Pastelowe Hawajskie Palmy
Tapeta Pastelowe Hawajskie Palmy
Tapeta Pastelowe Hawajskie Palmy
Tapeta Pastelowe Hawajskie Palmy
Tapeta Pastelowe Hawajskie Palmy
Tapeta Pastelowe Hawajskie Palmy
Tapeta Pastelowe Hawajskie Palmy
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta - rośliny i liście

Rośliny od niepamiętnych czasów działa na człowieka kojąco. Chyba nic tak jak zieleń nie uspokaja i nie podnosi samopoczucia. Widok łąki pełnej kwiatów, leśnego krajobrazu od razu poprawia humor. Patrząc świat roślin wypoczywamy, nabieramy mocy. Każdy powrót z lasu pozostawia w człowieku radosne wspomnienia i potęguje chęć na więcej. Czy można utrwalić uczucie ciągłego przebywania z naturą? Są na to różnorakie sposoby. Jednym z nich jest tapeta Pastelowe Hawajskie Palmy.  

Tapeta Pastelowe Hawajskie Palmy – uderzająca moc zieleni

Tapeta Pastelowe Hawajskie Palmy występuje w bogatej kolorystyce i wzornictwie. Motywy roślinne uderzają żywością i subtelnym urokiem. Oglądanie tapety Pastelowe Hawajskie Palmy o każdej porze w ciągu dnia sprawia, że nieustannie czujemy się zrelaksowani. Ten widok roślin i liści nigdy nie powoduje znudzenia. Tapeta Pastelowe Hawajskie Palmy to zieleń w różnych odmianach. Na tapecie odnajdziemy kolorowy wzór kwiatowy w przeróżnych odcieniach kolorystycznych – zieleń, błękitny, różowy, szary, organge, żółty, biel, kremowy, bordowy, czerń, turkus. Wszystkie barwne wzory tworzą niesamowitą mozaikę. Wzory na tapecie Pastelowe Hawajskie Palmy jest oryginalne i niepowtarzalne. Zobaczymy wyspę czarno-białych palm, letnią florę, tropik, wielobarwne pióra, liście bananowca, różowy liść piwonii, schematyczarno-białych liści i wiele innych.

Tapeta Pastelowe Hawajskie Palmy w pokoju

W przestrzeni mieszkania jest wiele pomieszczeń, do których świetnie pasuje tapeta Pastelowe Hawajskie Palmy. Można nią wyłożyć duży i mały pokój. Sprawdzi się także w największym pokoju, w którym najczęściej przyjmujemy swoich gości. Tapeta Pastelowe Hawajskie Palmy to również idealny pomysł dla miejsca snu i odpoczynku. Gdziekolwiek się znajdzie tam wygląda się gustownie i z klasą.

Dwojaka struktura tapety Pastelowe Hawajskie Palmy

Tapeta Pastelowe Hawajskie Palmy ma podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płóciennej i gładkiej. Tapeta na podkładzie flizelinowym, wyjątkowo odporna na różne zarysowania i draśnięcia, pęknięcia. Posiada także pewną odporność ogniową. Stworzona na bazie materiału winylowego stosunkowo łatwo klei się do powierzchni ściany.

Prace montażowe

Tapetę Pastelowe Hawajskie Palmy bardzo prosto klei się do powierzchni ściany. Do tego potrzebujemy tylko doskonałego kleju do montażu tapet. Klej błyskawicznie scala tapetę z powierzchnią ściany. W krótkim czasie wysycha. Krótko po montażu tapeta przylega szczelnie do powierzchni.