ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Pastelowe Hawajskie Palmy

autor: Tanya Syrytsyna    id motywu: 2660
Tapeta Pastelowe Hawajskie Palmy
Tapeta Pastelowe Hawajskie Palmy
Tapeta Pastelowe Hawajskie Palmy
Tapeta Pastelowe Hawajskie Palmy Tapeta Pastelowe Hawajskie Palmy Tapeta Pastelowe Hawajskie Palmy
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta - rośliny i liście

Rośliny od niepamiętnych czasów działa na człowieka kojąco. Chyba nic tak jak zieleń nie uspokaja i nie podnosi samopoczucia. Widok łąki pełnej kwiatów, leśnego krajobrazu od razu poprawia humor. Patrząc świat roślin wypoczywamy, nabieramy mocy. Każdy powrót z lasu pozostawia w człowieku radosne wspomnienia i potęguje chęć na więcej. Czy można utrwalić uczucie ciągłego przebywania z naturą? Są na to różnorakie sposoby. Jednym z nich jest tapeta Pastelowe Hawajskie Palmy.  

Tapeta Pastelowe Hawajskie Palmy – uderzająca moc zieleni

Tapeta Pastelowe Hawajskie Palmy występuje w bogatej kolorystyce i wzornictwie. Motywy roślinne uderzają żywością i subtelnym urokiem. Oglądanie tapety Pastelowe Hawajskie Palmy o każdej porze w ciągu dnia sprawia, że nieustannie czujemy się zrelaksowani. Ten widok roślin i liści nigdy nie powoduje znudzenia. Tapeta Pastelowe Hawajskie Palmy to zieleń w różnych odmianach. Na tapecie odnajdziemy kolorowy wzór kwiatowy w przeróżnych odcieniach kolorystycznych – zieleń, błękitny, różowy, szary, organge, żółty, biel, kremowy, bordowy, czerń, turkus. Wszystkie barwne wzory tworzą niesamowitą mozaikę. Wzory na tapecie Pastelowe Hawajskie Palmy jest oryginalne i niepowtarzalne. Zobaczymy wyspę czarno-białych palm, letnią florę, tropik, wielobarwne pióra, liście bananowca, różowy liść piwonii, schematyczarno-białych liści i wiele innych.

Tapeta Pastelowe Hawajskie Palmy w pokoju

W przestrzeni mieszkania jest wiele pomieszczeń, do których świetnie pasuje tapeta Pastelowe Hawajskie Palmy. Można nią wyłożyć duży i mały pokój. Sprawdzi się także w największym pokoju, w którym najczęściej przyjmujemy swoich gości. Tapeta Pastelowe Hawajskie Palmy to również idealny pomysł dla miejsca snu i odpoczynku. Gdziekolwiek się znajdzie tam wygląda się gustownie i z klasą.

Dwojaka struktura tapety Pastelowe Hawajskie Palmy

Tapeta Pastelowe Hawajskie Palmy ma podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płóciennej i gładkiej. Tapeta na podkładzie flizelinowym, wyjątkowo odporna na różne zarysowania i draśnięcia, pęknięcia. Posiada także pewną odporność ogniową. Stworzona na bazie materiału winylowego stosunkowo łatwo klei się do powierzchni ściany.

Prace montażowe

Tapetę Pastelowe Hawajskie Palmy bardzo prosto klei się do powierzchni ściany. Do tego potrzebujemy tylko doskonałego kleju do montażu tapet. Klej błyskawicznie scala tapetę z powierzchnią ściany. W krótkim czasie wysycha. Krótko po montażu tapeta przylega szczelnie do powierzchni.