ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Pastelowe Gałęzie

autor: solodkayamari    id motywu: 2840
Tapeta Pastelowe Gałęzie
Tapeta Pastelowe Gałęzie
Tapeta Pastelowe Gałęzie
Tapeta Pastelowe Gałęzie
Tapeta Pastelowe Gałęzie
Tapeta Pastelowe Gałęzie
Tapeta Pastelowe Gałęzie
Tapeta Pastelowe Gałęzie
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Pastelowe Gałęzie - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej można spotkać wnętrza domów urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i barwy oddające klimat Skandynawii. Kolor szary w połączeniu z kolorem białym i czernią.Dodatek drewna tworzy z naturalnymi barwami elegancką kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się wiele elementów -meble, kolor ścian, obrazy, rośliny, światło we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych kolorach. Można też wykorzystać tapetę Pastelowe Gałęzie. Rozwiązanie nowatorskie dostosowane do stylu nordic.

Tapeta Pastelowe Gałęzie wyróżniająca się w galerii tapet

Tapetę Pastelowe Gałęzie cechuje naturalna tekstura i inspirujące wzory. Prostota z domieszką abstrakcyjnych nut w naturalnych barwach tworzą elegancki klimat stylu Scandinavian. Design wnętrza jest szalenie efektowny, różni się od innych stylów. Chłód Skandynawski na tapecie Pastelowe Gałęzie w połączeniu z innymi elementami wnętrza staje się subtelny i przyjemny. Tapeta Pastelowe Gałęzie w kompozycji z jasną podłogą, białymi ścianamii szarymi meblami oraz niebieskimi tonacjami tworzy wyjątkowy desing. Wzrastająca powszechność stylu nordic powoduje większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Pastelowe Gałęzie. 

Wzornictwo tapety Pastelowe Gałęzie

Na tapecie Pastelowe Gałęzie dominują wzory, które świetnie oddają aurę skandynawski. Szare jak i kolorowe odcienie roślin, abstrakcyjne figury i szkice roślin i zwierząt. Można dojrzeć renifery, dinozaura, jeża, lisa,wiewiórki, ptaszki oraz koniki. Schematy w czerni komponują się z kolorową mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Pastelowe Gałęzie

Tapeta Pastelowe Gałęzie posiada podwójną strukturę. Jedna jest o powierzchni płótna, a druga cała wygładzona. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dosyć dużą odporność na zarysowanie, nie zrywa się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Pastelowe Gałęzie eliminuje promienie świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Pastelowe Gałęzie

Tapetę Pastelowe Gałęzie przykleja się dościany w sposób błyskawiczny i prosty. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej do montażu. Klejem smaruje się ścianę, a w dalszej kolejności przykłada się winyl do ściany i solidnie przyciska. Tapeta przylega doskonale do ściany od pierwszego klejenia.