ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Pastelowe Gałęzie

autor: solodkayamari    id motywu: 2840
Tapeta Pastelowe Gałęzie
Tapeta Pastelowe Gałęzie
Tapeta Pastelowe Gałęzie
Tapeta Pastelowe Gałęzie Tapeta Pastelowe Gałęzie Tapeta Pastelowe Gałęzie
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta Pastelowe Gałęzie - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej można spotkać wnętrza domów urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i barwy oddające klimat Skandynawii. Kolor szary w połączeniu z kolorem białym i czernią.Dodatek drewna tworzy z naturalnymi barwami elegancką kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się wiele elementów -meble, kolor ścian, obrazy, rośliny, światło we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych kolorach. Można też wykorzystać tapetę Pastelowe Gałęzie. Rozwiązanie nowatorskie dostosowane do stylu nordic.

Tapeta Pastelowe Gałęzie wyróżniająca się w galerii tapet

Tapetę Pastelowe Gałęzie cechuje naturalna tekstura i inspirujące wzory. Prostota z domieszką abstrakcyjnych nut w naturalnych barwach tworzą elegancki klimat stylu Scandinavian. Design wnętrza jest szalenie efektowny, różni się od innych stylów. Chłód Skandynawski na tapecie Pastelowe Gałęzie w połączeniu z innymi elementami wnętrza staje się subtelny i przyjemny. Tapeta Pastelowe Gałęzie w kompozycji z jasną podłogą, białymi ścianamii szarymi meblami oraz niebieskimi tonacjami tworzy wyjątkowy desing. Wzrastająca powszechność stylu nordic powoduje większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Pastelowe Gałęzie. 

Wzornictwo tapety Pastelowe Gałęzie

Na tapecie Pastelowe Gałęzie dominują wzory, które świetnie oddają aurę skandynawski. Szare jak i kolorowe odcienie roślin, abstrakcyjne figury i szkice roślin i zwierząt. Można dojrzeć renifery, dinozaura, jeża, lisa,wiewiórki, ptaszki oraz koniki. Schematy w czerni komponują się z kolorową mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Pastelowe Gałęzie

Tapeta Pastelowe Gałęzie posiada podwójną strukturę. Jedna jest o powierzchni płótna, a druga cała wygładzona. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dosyć dużą odporność na zarysowanie, nie zrywa się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Pastelowe Gałęzie eliminuje promienie świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Pastelowe Gałęzie

Tapetę Pastelowe Gałęzie przykleja się dościany w sposób błyskawiczny i prosty. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej do montażu. Klejem smaruje się ścianę, a w dalszej kolejności przykłada się winyl do ściany i solidnie przyciska. Tapeta przylega doskonale do ściany od pierwszego klejenia.